Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Set

Stereo Set: CD6007 + PM6007

30 980,00 Kč
S DPH

Vyberte barvu v setu

  1. Tento produkt není na skladě.

CD přehrávač CD6007

Barva
  • Černá
  • Silver-Gold

Integrovaný zesilovač PM6007

Barva
  • Černá
  • Silver-Gold

Jeden z produktů již není k dispozici. Tento set nelze koupit

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


CD přehrávač CD6007 CD přehrávač CD6007 CD přehrávač CD6007 CD přehrávač CD6007 CD přehrávač CD6007 CD přehrávač CD6007

  1. Tento produkt není na skladě.
Barva


Integrovaný zesilovač PM6007 Integrovaný zesilovač PM6007 Integrovaný zesilovač PM6007 Integrovaný zesilovač PM6007 Integrovaný zesilovač PM6007 Integrovaný zesilovač PM6007 Integrovaný zesilovač PM6007

Barva

Obsah sestavy

Pečlivě navržený a vyladěný CD přehrávač Marantz CD6007 využívá vybrané prémiové komponenty a vylepšené rozložení obvodů.


CD přehrávač Marantz pro nejlepší možný zvuk

Seznamte se s CD přehrávačem CD6007, který navazuje na úspěšný model CD6006 a přináší zcela nově vyvinutý zesilovač pro sluchátka, který podporuje širokou škálu sluchátek.. K dispozici je rovněž nový vysoce kvalitní D/A převodník AK4490 který spolu se 2 volitelnými možnostmi filtru převádí digitální signály na analogové. Ty jsou poté dodávány na pozlacené synchronizované výstupy prostřednictvím patentovaného modulu zesilovače HDAM-SA2 od společnosti Marantz. Pro snadnější oblsuhu zařízení bylo navrženo i nové dálkové ovládání, které vám umožňuje ovládat rovněž zesilovač PM6007.


Technologie Marantz HDAM

Společnost Marantz vyvinula vlastní zesilovací moduly, které nahrazují standardní integrované obvody. Moduly HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) se skládají z pečlivě vybraných komponent s krátkými zrcadlovými signálními cestami. Tato zařízení fungují přesně jako klasické operační zesilovače, ale výrazně je překonávají, pokud jde o rychlost přeběhu a redukci šumu. Díky tomu je výsledný zvuk dynamičtější, přesnější a podrobnější. Modul HDAM-SA2 použitý v přehrávači CD6007 je lepší než u předchozí verze modulu, protože stabilita volnoběžného proudu je méně ovlivněna teplotou výkonového tranzistoru, což umožňuje udržovat vynikající kvalitu zvuku i při vysoké výstupní úrovni.


Referenční kvalita digitálně-analogového převodu

Přehrávač CD6007 je vybaven novým referenčním D/A převodníkem AK4490 nabízejícím dva režimy filtrování a podporu rozlišení až 192 kHz / 24 bit a DSD 5,6 MHz pro optimální věrnost i přesné basy, přirozené středy a jemné výšky z CD a Hi-Res formátů z paměťových zařízení USB.


Výkonná sekce zesílení

Část napájecího zdroje využívá Shottkyho diody a akumulační a nové větší kondenzátory. Velikost kondenzátorů napájecího zdroje byla navýšena o 120 %, aby se zlepšila stabilita napětí a snížil šum střídavého proudu během velmi náročných poslechových relací.


Sluchátkový zesilovač vybavený HDAM-SA2 s možností regulace zisku

Ve srovnání s modelem CD6006 nabízí model CD6007 vylepšenou a modernizovanou sekci sluchátkového zesilovače. CD6007 využívá exkluzivní modul Marantz HDAM-SA2 se třemi možnostmi nastavení zesílení (nízké / střední / vysoké) pro perfektní přizpůsobení téměř každé značce sluchátek a optimální poslechový zážitek. Výstup pro sluchátka má také funkci „Off Circuit“, která automaticky vypne sluchátkový zesilovač, pokud k zařízení nejsou připojena sluchátka. Tím se zabrání nežádoucímu rušení nebo šumu


Přehrávání formátů Hi-Res ze zdroje USB

CD6007 může přehrávat soubory MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC HD, ALAC, AIFF (až 192 kHz / 24 bit) a DSD (až 5,6 MHz) z připojeného paměťového zařízení USB.


Digitální filtr

CD6007 používá nový digitální filtr. Dva režimy filtrování (Filter1/Filter2) umožňují optimalizované přehrávání digitálního hudebního obsahu pomocí nového D/A převodníku AK4490. Filtr 1 je předvolba pomalého snímání, která zlepšuje hloubku stereofonního zorbazování, Filter 2 je ostrý filtr, který poskytuje přesnější zobrazování.


Nejmuzikálnější zvuk

CD přehrávač CD6007 přináší pro vaší hudební sbírku výjimečný výkon. Vše díky týmu inženýrů a akustiků čerpajících z více než 65 let zkušeností v oblasti Hi-Fi. Ať už posloucháte digitální nebo analogový zdroj, užijte si ten nejmuzikálnější zvuk.


Hlavní vlastnosti

• Všestranné přehrávání vaší hudební sbírky: Užijte si svou sbírku CD a CD-R/RW.


• Podpora všech typů souborů: Přehrávejte hudební soubory přes přední port USB, včetně formátů WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC HD, ALAC, AIFF a DSD.


• Špičková kvalita zvuku ze všech zdrojů: Vysoce kvalitní D/A převodník AK4490, ideální pro soubory s vysokým rozlišením.


• Optimalizovaná reprodukce zvuku: Dva volitelné digitální filtry pro optimalizaci vašeho digitálního hudebního obsahu.


• Navrženo s ohledem na zvuk: Jemně vyladěný zvuk díky pečlivě vybraným komponentům.


• Vysoce kvalitní zvuk i z náročných sluchátek: Sluchátkový zesilovač s modulem HDAM-SA2, ovládání zisku a funkce automatického vypnutí.


• Eliminace šumu pro čistý zvuk: Dvouvrstvá spodní deska a pevné nohy pro čistší a plnější zvuk.


• Nejlepší připojení k zesilovači: Pozlacené výstupy L/R/Coax pro pevné a spolehlivé připojení k vašemu zesilovači.


• Snadné používání: Dálkový ovladač pro ovládání CD přehrávače, zesilovače a síťového přehrávače Marantz.


• Hodí se k vašemu interiéru: K dispozici v černé a stříbrno-zlaté barvě.


Marantz PM6007 je 2kanálový integrovaný zesilovač, který poskytuje nejlepší zvuk z digitálních i analogových hudebních zdrojů.


Integrovaný zesilovač

Integrovaný zesilovač PM6007 napájený toroidním výkonovým transformátorem a vlastními kapacitory poskytuje výkon 45 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz). Můžete snadno připojit analogové i digitální zdroje, nebo připojit gramofon k vestavěnému phono předzesilovači. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu ve vysokém rozlišení pomocí D/A převodníku 192kHz / 24bit a v případě potřeby více basů můžete využít i výstup pro subwoofer.


Zesilovač Current Feedback

Technologie proudové zpětné vazby zajišťuje široký rozsah pásma a vysokou rychlost reakce reprodukovaného zvuku. Zesilovače Marantz s proudovou zpětnou vazbou snižují nutnost fázové kompenzace redukcí záporné zpětné vazby (NFB), címž je výrazně zjednodušena signálová cesta. Výsledkem je vysoká průchozí rychlost, vynikající přechodová odezva a špičková akustická transparentnost v celém pásmu. Proudová zpětná vazba zajišťuje takřka úplnou imunitu výkonového zesilovače vůči složitým reproduktorovým zátěžím.


Výkonná sekce zesílení

Část napájecího zdroje využívá Shottkyho diody a akumulační kondenzátory napájené toroidním transformátorem, které společně poskytují široký dynamický rozsah a schopnost obsluhovat nízkoimpedanční reproduktory. Toroidní transformátor má oproti běžnému zdroji několik výhod. Vysoce efektivní konstrukce poskytuje více energie ve srovnání s transformátorem s jádrem EI stejné velikosti. Tvar toroidního transformátoru navíc generuje nízké elektromagnetické záření a mechanické vibrace, díky čemuž je lepší výsledná kvalita zvuku.


Technologie Marantz HDAM-SA3

Společnost Marantz vyvinula vlastní zesilovací moduly, které nahrazují standardní integrované obvody. Moduly HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) se skládají z pečlivě vybraných komponent s krátkými zrcadlovými signálními cestami. Tato zařízení fungují přesně jako klasické operační zesilovače, ale výrazně je překonávají, pokud jde o rychlost přeběhu a redukci šumu. Díky tomu je výsledný zvuk dynamičtější, přesnější a podrobnější. Modul HDAM-SA3 použitý v zesilovači PM6007 je lepší než u předchozí verze modulu, protože stabilita volnoběžného proudu je méně ovlivněna teplotou výkonového tranzistoru, což umožňuje udržovat vynikající kvalitu zvuku i při vysoké výstupní úrovni.


Digitální filtr pro optické / koaxiální vstupy

PM6007 používá nový digitální filtr pro optické a koaxiální vstupy. Dva režimy filtrování (Filter1/Filter2) umožňují optimalizované přehrávání digitálního hudebního obsahu pomocí nového převodníku AK4490 DAC. Filtr 1 je předvolba pomalého roll-off, která zlepšuje hloubku stereo obrazu, Filter 2 je ostrý filtr roll-off, který poskytuje přesnější reprodukci zvuku.


Integrovaný phono vstup pro připojení graofonu

Integrované zesilovače Marantz byly vždy vybaveny vysoce kvalitními phono předzesilovači. Výjimkou není ani Model PM6007, který zůstává věrný této tradici a využívá nově navržený obvod Phono představený v modelu PM7000N - s integrovanými FET tranzistory. Toto řešení poskytuje vysokou vstupní impedanci, eliminuje potřebu vazebních kondenzátorů střídavého proudu, zjednodušuje signálovou cestu a snižuje zkreslení a šum, což výrazně zlepšuje celkovou čistotu signálu.


Komponenty jedinečné kvality

Marantz je znám svou náročností při výběru nejlepších možných součástek pro své Hi-Fi produkty. Inženýři společnosti Marantz využili nejlepší Hi-Fi komponenty a vyladili zvuk zesilovače PM6007 díky intenzivnímu testování. Například zvětšení velikosti napájecích kondenzátorů o 20% zlepšilo provozní stabilitu během dlouhých a náročných poslechových relací.


Nejmuzikálnější zvuk

Integrovaný zesilovač PM6007 přináší pro vaší hudební sbírku výjimečný výkon. Vše díky týmu inženýrů a akustiků čerpajících z více než 65 let zkušeností v oblasti Hi-Fi. Ať už posloucháte digitální nebo analogový zdroj, užijte si ten nejmuzikálnější zvuk.


Hlavní vlastnosti

• Další krok v systému Hi-Fi: Integrovaný zesilovač s proudovou zpětnou vazbou nabízí výkon 2 x 45 W (8 ohmů RMS, 20 Hz - 20 kHz) pro jedinečný zvukový zážitek.


• Přesné, mistrovské vyladění zvuku: Během dlouhého procesu ladění zvukoví mistři Marantz pečlivě vylaďují a vybírají jednotlivé komponenty pro optimální výkon.


• Všestranné připojení: Vychutnejte si hudbu ve vysokém rozlišení přesně tak, jak to umělec zamýšlel, a připojte zdroje sihgnálu přes 5 pozlacených analogových vstupů: 5 analogových vstupů, jeden koaxiální vstup a dva optické digitální vstupy.


• Vynikající kvalita zvuku: Vylepšený vysoce kvalitní D/A převodník AK4490 nabízí bohatší zvuk.


• Digitální filtr pro optické / koaxiální vstupy: Poslouchejte rafinovanější zvuk přizpůsobený vašemu vkusu díky nové funkci digitálního filtru.


• Nejlepší výkon: Vysoce kvalitní terminály s možností přepínání A / B, plně stíněný D/A převodník a stabilní nožičky zajišťují realistický a efektivní zvuk.


• Patentované moduly Marantz HDAM-SA3: Zažijete širší dynamický rozsah s menším zkreslením ve výstupní části.


• Pokročilá tepelná kompenzace: Minimální paměťové zkreslení pro čistou a přesnou reprodukci zvuku i po silném úderu basu.


• Pečlivě vybrané komponenty pro dokonalejší zvuk: Toroidní transformátor a vysoce kvalitní, vlastní komponenty zajišťují výjimečnou kvalitu zvuku.


• Integrovaný phono vstup: Vysoce kvalitní phono předzesilovač MM se vstupem FET, který zajišťuje nejlepší čistotu signálu a zvuku z vašich oblíbených vinylových desek.


• Hlubší basy s výstupem pro subwoofer: Vychutnejte si silné basy přidáním subwooferu.


• K dispozici v černé nebo stříbrno-zlaté barvě.


Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: