Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Balení

Stereo set: MODEL 40n + DEMAND 11

95 980,00 Kč
91 190,00 KčUšetříte 4 790,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Vyberte barvu v setu

Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n

Barva
  • Černá
  • Silver-Gold

Regálová reprosoustava DEMAND 11

Barva
  • Černá

Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n Integrovaný stereo zesilovač MODEL 40n

Barva

Obsah sestavy

Marantz MODEL 40n poskytuje posluchačům úžasně bohatý a muzikální zvuk, který splňuje nebo překračuje očekávání audiofilů – legendární zvuk, který hledali v průběhu let pomocí nepřeberného množství sofistikovaného vybavení. Tento výkon je nyní k dispozici v jednom zařízení, ke kterému můžete připojit reproduktory dle vlastního výběru.


Digitální srdce a analogová duše, MODEL 40n odemyká zvuk s vysokým rozlišením vašich oblíbených digitálních skladeb (Amazon Music HD, Tidal a další) a hudebních souborů vaší vlastní knihovny, a to přes AirPlay 2, Bluetooth nebo HEOS®. Pozvedněte zvuk televizoru přes HDMI ARC. Vychutnejte si vše díky jedinečnému analogovému zesílení Marantz s bohatým, teplým a prostorným zvukem.

Model 40 n je vybaven moduly Hyper Dynamic Amplifier Modules, které jsou z hlediska rychlosti a odezvy lepší než komerčně dostupné integrované obvody používané v jiných produktech. MODEL 40 n využívá tuto jedinečnou inovaci značky Marantz k zachování detailů, nuancí a podstaty vaší hudby.

HDMI ARC vstup

Ne každý televizor potřebuje plný prostorový systém, ale každý televizor si zaslouží skvělý zvuk. Vstup HDMI ARC (Audio Return Channel) umožňuje přehrávání teplého a prostorného zvuku z vašeho televizoru prostřednictvím sterea. Součástí je také HDMI CEC pro snadné ovládání pomocí dálkového ovladače televizoru.

Vestavěné digitální streamování s vysokým rozlišením

Připojte se k síti pomocí Wi-Fi nebo ethernetu. S vestavěným HEOS® nebudete ke streamování svých oblíbených skladeb potřebovat další vybavení. MODEL 40n podporuje Spotify, Airplay 2, Bluetooth, Tidal, TuneIn a další služby. Navíc nabízí přehrávání vaší vlastní sbírky přes USB-A vstup nebo na kompatibilních domácích serverech.

Luxusní vzhled a dojem

MODEL 40n navazuje na řadu historických zařízení Marantz, které se vyznačují svým vynikajícím designem. Je zvažován každý aspekt – prémiové materiály, symetrie, klasický okénkový displej a dokonce i snadné ovládání hlasitosti. Vaše stereo nemusí vypadat jako laboratorní zařízení.

Hyper Dynamic Amplifier Moduly

Aby byly zachovány detaily, nuance a esence hudby, kterou milujete, vyvinul Marantz moduly HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules), které jsou svou rychlostí a odezvou lepší než běžně dostupné moduly, které se nacházejí v jiných produktech. MODEL 40n využívá tuto jedinečnou inovaci Marantz, aby zajistil, že cokoli posloucháte, bude vždy to nejmuzikálnější.

HEOS® Built-in pro multiroom streamování

S HEOS® Built-in si vychutnejte svou oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti vašeho domova pro bezdrátový zvukový zážitek v celé domácnosti. Přehrajte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou připojenou místnost – volba je na vás. Užijte si hudbu ze Spotify, Amazon Music HD, Tidal a dalších nebo z místních knihoven hudebních souborů. S dalšími komponenty HEOS® Built-in, jako jsou reproduktory s podporou HEOS, přehrávejte veškerou hudbu v jedné nebo více místnostech, a to v dokonalé synchronizaci.

Marantz Musical Phono EQ

Radost z přehrávání vinylů je slyšitelná i hmatatelná, ale vyžaduje vysoce specializovanou elektroniku pro vysoký výkon. Marantz Musical Phono EQ je vestavěný, takže můžete připojit gramofon s MM přenoskou přímo k MODEL 40n. Budete si užívat své oblíbené desky a objevovat nové, to vše bez zátěže další elektroniky.

Multiroom streamování

MODEL 40n je také navržen jako hudební centrum pro jednu nebo více místností. Vestavěná technologie HEOS® umožňuje uživatelům vychutnat si svou oblíbenou hudbu bezdrátově v jakékoli místnosti. Díky tomu je možné poslouchat stejnou hudbu v celém domě, například během večírků, nebo přehrávat jinou skladbu prostřednictvím reproduktorů s podporou HEOS v každé propojené místnosti. Tato chytrá funkce funguje nejen se streamovacími službami, ale s jakýmkoliv vstupem MODEL 40n (včetně phono).

WIFI A BLUETOOTH

Pokročilá technologie Wi-Fi umožňuje streamování datového proudu přes Wi-Fi a Bluetooth bez rušení, a to i v hustě obydlených městských centrech. Pro intuitivní ovládání je MODEL 40n vybaven dálkovým ovládáním a lze jej také pohodlně ovládat pomocí hlasových příkazů Siri a Alexa (dostupnost služby se může v jednotlivých zemích lišit).

MODEL 40n nabízí kompletní sadu analogových a digitálních vstupů pro ovládání jakéhokoli zdroje, včetně sekce Marantz Musical Phono EQ - gramofonový předzesilovač pro MM přenosku pro přehrávání vinylových desek. MODEL 40n je navíc vybaven vstupem HDMI ARC (Audio Return Channel), který umožňuje přehrávat zvuk z televizoru. Toto řešení u produktů této kategorie není příliš obvyklé.

Televizory, které nabízejí přístup k filmům a streamovacím službám, znějí v kombinaci s MODEL 40n úžasně. Vyhrazený výstup pro subwoofer s ovládáním výhybky umožňuje uživatelům optimalizovat basy podle charakteristik poslechové místnosti. Nadšenci si mohou všechny tyto možnosti užít díky jedinečnému analogovému zesilovači Marantz, který poskytuje prostorný, dynamický zvuk s bezkonkurenční úrovní detailů a čistoty.

Proč Marantz?

Společnost byla založena v roce 1953 z vášně pro hudbu, aby přinesla ten nejmuzikálnější zvuk těm nejnáročnějším posluchačům na světě. Po celá desetiletí Marantz sledoval tento cíl, jehož výsledkem jsou světově proslulé, ikonické audio produkty. Pozornost věnovaná detailům a muzikálnosti, ztělesněná trpělivým procesem ladění od Marantz Sound Masters, vždy odemkne čistotu, teplo a emoce jakéhokoli hudebního stylu, z jakéhokoli zdroje.

Proč Model 40n?

Navržen tak, aby byl odolný, s jedinečnou kvalitou konstrukce, která pohání výkon nadčasových technologií, díky nimž se vaše hudební knihovna a možnosti streamování budou neustále vyvíjet. MODEL 40n obsahuje vše kromě reproduktorů a vytváří luxusní vysoce výkonný balíček, který uspokojí audiofily i milovníky hudby.

Vlastnosti

HEOS Built-in pro multiroom a streaming

Spotify Connect / Tidal / Deezer / Amazon Music HD

Hlasové ovládání - spolupracuje s Alexou

DSD-Audio síťový streaming

Internet Radio / Bluetooth / AirPlay 2

Roon Tested

Digitální vstup: optický / koaxiální / USB-A

Digitální vzorkovací frekvence - 192 kHz / 24-bit

USB-A: přehrávání souborů DSD do 5,6 / WAV / FLAC / ALAC

DAC čip ES9016K2M

Current Feedback Topology

Shottkyho diody / High Grade Audio komponenty

Symmetric PCB Layout

Dvouvrstvá spodní deska / chladič z extrudovaného hliníku

Připojení

Phono vstup - ano (MM), Marantz Musical Phono EQ

Ext. Pre vstup (Power Amp Direct)

Analogový vstup (včetně Phono): 4x (PHONO, CD, LINE, RECORDER)

REC Out (RCA): 1 (RECORDER)

Optický vstup: 1x

Koaxiální vstup: 1x

HDMI vstup / výstup: 1x / 0x (ARC) pouze PCM

USB-A: 1 (zadní), třída velkokapacitní paměti 5V/1A

Reproduktorové terminály: SPKT-1+

Výstup na sluchátka

Sběrnicový terminál dálkového ovládání: ano (RC-5 In / Out)

Subwoofer Pre-out Low Pass Filter: Volitelný, 40 Hz / 60 Hz / 80 Hz / 100 Hz / 120 Hz

Ovládání

Aplikace HEOS App

Dálkový ovladač: Systémový ovladač RC005PM (ovládání zesilovače a CD přehrávače)

Specifikace

Obvod výkonového zesilovače: HDAM-SA3

Výkonový transformátor: Dvojitě stíněný toroidní

Hlasitost: Elektrická, MUSES 72323

Ovládání basů / výšek / vyvážení

Source Direct

Frekvenční odezva: 5 Hz - 100 kHz

Celkové harmonické zkreslení: 0,02 % (20 Hz - 20 kHz, 8 Ω)

Faktor tlumení: 100

Vstupní citlivost Phono vstupu: 2 mV / 47 kohm

SN Ratio: PHONO (MM): 87 dB, CD: 106 dB

Vstupní citlivost vstupu výkonového zesilovače: 1,6 V / 15 kohm

Vstupní citlivost CD/LINE/RECORDER: 220 mV / 20 kohm

Ostatní

Rozměry produktu (Š x V x H): 443 x 130 x 432 mm

Hmotnost: 16,7 kg

Rozměry balení (Š x V x H): 534 x 255 x 522 mm

Hmotnost kartonu (včetně produktu): 19,6 kg

Spotřeba energie: 220 W, 0,3 W (Standby)

AC Inlet

Průvodce rychlým spuštění

Reprosoustavy Definitive Technology Demand D11 poskytují dynamický zvuk v plném rozsahu, který vyplní celou místnost. Vyrobeny jsou v jedinečném moderním minimalistickém designu, který dodá kouzlo každému interiéru. Díky využití exkluzivních technologií poskytuje každý reproduktor nepřekonatelnou čistotu zvuku a hladkou reprodukci vysokých frekvencí. Čeká na vás prvotřídní zážitek z poslechu. K dispozici jsou 1palcové vysokotónové měniče s kopulkou z tvrzeného hliníku, středo-/nízkotónová sekce využívající technologii BDSS™ a pasivní radiátory umístěné na boční straně skříně. Série Demand vám zajistí nejvyšší výkon vašeho Hi-Fi systému i domácího kina.

reproduktory Definitive Technology Demand D11 reproduktory Definitive Technology Demand D11

Demand D11 jsou vysoce výkonné 2pásmové reprosoustavy nabízející celopásmový zvuk, který vyplní každou místnosti, a přesné zobrazení v moderní, elegantní podobě

Pasivní radiátory na boční straně skříně poskytují rozšířenou reprodukci nízkých frekvencí, aniž by generovaly šum

6,5" měniče s technologií BDSS™ zajišťují větší zdvih membrány a vyšší výkon, což ve srovnání s konkurenčními měniči podobné velikosti vede k získání lepších detailů v rozsahu středních tónů

1” vysokotónové měniče s kopulkou z tvrzeného hliníku s technologií 20/20 Wave Alignment Lens™ zajišťuje vysokou přesnost vysokých tónů, širší zvukovou scénu a přesné zobrazení

Umístění vysokotónových měničů mimo střed snižuje nežádoucí difrakci a poskytuje přesnější středový obraz při přehrávání hudby


Parametry a specifikace

Typ 2pásmová reprosoustava
Celkový frekvenční rozsah
61 - 22 000 Hz
Citlivost
90 dB SPL
Nominální impedance 4 Ω
Doporučený výkon zesilovače 20 - 200 W
Měniče 1x 1" vysokotónový s hliníkovou kopulkou
1x 6,5" středotónový s technologií BDSS™
1x oválný (6x10") basový radiátor umístěný z boku

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
0 měsíců
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: