Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   LCD HD 32" televizor We. SEE 32

   WE. BY LOEWE

   24 490,00 Kč
   S DPH
   Barva
   Množství

   Nedostupné

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Televize pro lidi, kteří televizi nesledují.

   Toto je televize pro všechny, kteří jsou nadšení, fandí, učí se, bojují, streamují, hrají a obdivují. Pro dokonalou rovnováhu mezi high-tech a zpomalením. Pro nový pohled na to, co vás skutečně pohání. Pro tebe. Díky nejnovější technologii Ultra HD LED Streaming TV zaujme nejen ohromným barevným spektrem a brilantním vysoce kontrastním obrazem, ale také neuvěřitelným efektem hloubky - pro dokonalé barvy a tvary z každého úhlu. HD Music Streaming TV s hudebním výkonem 80 wattů poskytuje neporovnatelný zvukový zážitek. Nové WE. SEE je vytvořen pro váš individuální dobrý program a vždy dokonale ladí s tím, co potřebujete: inspirace, inovace nebo koncentrace.

   Různé streamované obsahy. Všechny hlavní streamovací služby pouhým stisknutím tlačítka. Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney +, Rakuten 4K, Rai Play, ChiliTV, Freeview Play a mnoho dalších v každém We. SEE TV k dispozici.

   Ultra vysoké rozlišení s nejnovějším HDR. We. od Loewe inspiruje svým ultratenkým designem bez kompromisů v kvalitě obrazu. Špičková svítivost až 500 nitů. Skvělý televizní zážitek díky rozlišení UHD v kombinaci s celou řadou formátů HDR.

   Zvukový zážitek s technologií Dolby Atmos. Každý We. SEE TV má až 80 wattový přední zvukový systém a ovladače 4 + 2, které zaručují bohatý zvuk. Pro okamžiky, které rock.

   We. SEE 32 AQUA BLUE


   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: