LCD 4K 43" televizor We. SEE 43
   LCD 4K 43" televizor We. SEE 43
   LCD 4K 43" televizor We. SEE 43
   LCD 4K 43" televizor We. SEE 43

   LCD 4K 43" televizor We. SEE 43

   27 490,00 Kč
   Včetně DPH
   Barva :
   Množství :

   Nedostupné

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Televize pro lidi, kteří televizi nesledují.

   Toto je televize pro všechny, kteří jsou nadšení, fandí, učí se, bojují, streamují, hrají a obdivují. Pro dokonalou rovnováhu mezi high-tech a zpomalením. Pro nový pohled na to, co vás skutečně pohání. Pro tebe. Díky nejnovější technologii Ultra HD LED Streaming TV zaujme nejen ohromným barevným spektrem a brilantním vysoce kontrastním obrazem, ale také neuvěřitelným efektem hloubky - pro dokonalé barvy a tvary z každého úhlu. HD Music Streaming TV s hudebním výkonem 80 wattů poskytuje neporovnatelný zvukový zážitek. Nové WE. SEE je vytvořen pro váš individuální dobrý program a vždy dokonale ladí s tím, co potřebujete: inspirace, inovace nebo koncentrace.

   Různé streamované obsahy. Všechny hlavní streamovací služby pouhým stisknutím tlačítka. Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney +, Rakuten 4K, Rai Play, ChiliTV, Freeview Play a mnoho dalších v každém We. SEE TV k dispozici.

   Ultra vysoké rozlišení s nejnovějším HDR. We. od Loewe inspiruje svým ultratenkým designem bez kompromisů v kvalitě obrazu. Špičková svítivost až 500 nitů. Skvělý televizní zážitek díky rozlišení UHD v kombinaci s celou řadou formátů HDR.

   Zvukový zážitek s technologií Dolby Atmos. Každý We. SEE TV má až 80 wattový přední zvukový systém a ovladače 4 + 2, které zaručují bohatý zvuk. Pro okamžiky, které rock.

   WE. BY LOEWE
   WE.SEE 43 CORAL RE

   Specifická označení produktů

   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: