Integrovaný zesilovač PM6007
   Integrovaný zesilovač PM6007
   Integrovaný zesilovač PM6007
   Integrovaný zesilovač PM6007
   Integrovaný zesilovač PM6007
   Integrovaný zesilovač PM6007
   Integrovaný zesilovač PM6007

   Integrovaný zesilovač PM6007

   10 700,00 Kč
   11 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Ušetříte 1 290,00 Kč

   Nejnižší cena v období 30 dní před aktuální akcí: 10 700,00 Kč

   Zobrazit historii cen

   Nejnižší cena za posledních 30 dní

   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Skladem

   Marantz PM6007 je 2kanálový integrovaný zesilovač, který poskytuje nejlepší zvuk z digitálních i analogových hudebních zdrojů.

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Integrovaný zesilovač

   Integrovaný zesilovač PM6007 napájený toroidním výkonovým transformátorem a vlastními kapacitory poskytuje výkon 45 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz). Můžete snadno připojit analogové i digitální zdroje, nebo připojit gramofon k vestavěnému phono předzesilovači. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu ve vysokém rozlišení pomocí D/A převodníku 192kHz / 24bit a v případě potřeby více basů můžete využít i výstup pro subwoofer.

   Zesilovač Current Feedback

   Technologie proudové zpětné vazby zajišťuje široký rozsah pásma a vysokou rychlost reakce reprodukovaného zvuku. Zesilovače Marantz s proudovou zpětnou vazbou snižují nutnost fázové kompenzace redukcí záporné zpětné vazby (NFB), címž je výrazně zjednodušena signálová cesta. Výsledkem je vysoká průchozí rychlost, vynikající přechodová odezva a špičková akustická transparentnost v celém pásmu. Proudová zpětná vazba zajišťuje takřka úplnou imunitu výkonového zesilovače vůči složitým reproduktorovým zátěžím.

   Výkonná sekce zesílení

   Část napájecího zdroje využívá Shottkyho diody a akumulační kondenzátory napájené toroidním transformátorem, které společně poskytují široký dynamický rozsah a schopnost obsluhovat nízkoimpedanční reproduktory. Toroidní transformátor má oproti běžnému zdroji několik výhod. Vysoce efektivní konstrukce poskytuje více energie ve srovnání s transformátorem s jádrem EI stejné velikosti. Tvar toroidního transformátoru navíc generuje nízké elektromagnetické záření a mechanické vibrace, díky čemuž je lepší výsledná kvalita zvuku.

   Technologie Marantz HDAM-SA3

   Společnost Marantz vyvinula vlastní zesilovací moduly, které nahrazují standardní integrované obvody. Moduly HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) se skládají z pečlivě vybraných komponent s krátkými zrcadlovými signálními cestami. Tato zařízení fungují přesně jako klasické operační zesilovače, ale výrazně je překonávají, pokud jde o rychlost přeběhu a redukci šumu. Díky tomu je výsledný zvuk dynamičtější, přesnější a podrobnější. Modul HDAM-SA3 použitý v zesilovači PM6007 je lepší než u předchozí verze modulu, protože stabilita volnoběžného proudu je méně ovlivněna teplotou výkonového tranzistoru, což umožňuje udržovat vynikající kvalitu zvuku i při vysoké výstupní úrovni.

   Digitální filtr pro optické / koaxiální vstupy

   PM6007 používá nový digitální filtr pro optické a koaxiální vstupy. Dva režimy filtrování (Filter1/Filter2) umožňují optimalizované přehrávání digitálního hudebního obsahu pomocí nového převodníku AK4490 DAC. Filtr 1 je předvolba pomalého roll-off, která zlepšuje hloubku stereo obrazu, Filter 2 je ostrý filtr roll-off, který poskytuje přesnější reprodukci zvuku.

   Integrovaný phono vstup pro připojení graofonu

   Integrované zesilovače Marantz byly vždy vybaveny vysoce kvalitními phono předzesilovači. Výjimkou není ani Model PM6007, který zůstává věrný této tradici a využívá nově navržený obvod Phono představený v modelu PM7000N - s integrovanými FET tranzistory. Toto řešení poskytuje vysokou vstupní impedanci, eliminuje potřebu vazebních kondenzátorů střídavého proudu, zjednodušuje signálovou cestu a snižuje zkreslení a šum, což výrazně zlepšuje celkovou čistotu signálu.

   Komponenty jedinečné kvality

   Marantz je znám svou náročností při výběru nejlepších možných součástek pro své Hi-Fi produkty. Inženýři společnosti Marantz využili nejlepší Hi-Fi komponenty a vyladili zvuk zesilovače PM6007 díky intenzivnímu testování. Například zvětšení velikosti napájecích kondenzátorů o 20% zlepšilo provozní stabilitu během dlouhých a náročných poslechových relací.

   Nejmuzikálnější zvuk

   Integrovaný zesilovač PM6007 přináší pro vaší hudební sbírku výjimečný výkon. Vše díky týmu inženýrů a akustiků čerpajících z více než 65 let zkušeností v oblasti Hi-Fi. Ať už posloucháte digitální nebo analogový zdroj, užijte si ten nejmuzikálnější zvuk.

   Hlavní vlastnosti

   • Další krok v systému Hi-Fi: Integrovaný zesilovač s proudovou zpětnou vazbou nabízí výkon 2 x 45 W (8 ohmů RMS, 20 Hz - 20 kHz) pro jedinečný zvukový zážitek.

   • Přesné, mistrovské vyladění zvuku: Během dlouhého procesu ladění zvukoví mistři Marantz pečlivě vylaďují a vybírají jednotlivé komponenty pro optimální výkon.

   • Všestranné připojení: Vychutnejte si hudbu ve vysokém rozlišení přesně tak, jak to umělec zamýšlel, a připojte zdroje sihgnálu přes 5 pozlacených analogových vstupů: 5 analogových vstupů, jeden koaxiální vstup a dva optické digitální vstupy.

   • Vynikající kvalita zvuku: Vylepšený vysoce kvalitní D/A převodník AK4490 nabízí bohatší zvuk.

   • Digitální filtr pro optické / koaxiální vstupy: Poslouchejte rafinovanější zvuk přizpůsobený vašemu vkusu díky nové funkci digitálního filtru.

   • Nejlepší výkon: Vysoce kvalitní terminály s možností přepínání A / B, plně stíněný D/A převodník a stabilní nožičky zajišťují realistický a efektivní zvuk.

   • Patentované moduly Marantz HDAM-SA3: Zažijete širší dynamický rozsah s menším zkreslením ve výstupní části.

   • Pokročilá tepelná kompenzace: Minimální paměťové zkreslení pro čistou a přesnou reprodukci zvuku i po silném úderu basu.

   • Pečlivě vybrané komponenty pro dokonalejší zvuk: Toroidní transformátor a vysoce kvalitní, vlastní komponenty zajišťují výjimečnou kvalitu zvuku.

   • Integrovaný phono vstup: Vysoce kvalitní phono předzesilovač MM se vstupem FET, který zajišťuje nejlepší čistotu signálu a zvuku z vašich oblíbených vinylových desek.

   • Hlubší basy s výstupem pro subwoofer: Vychutnejte si silné basy přidáním subwooferu.

   • K dispozici v černé nebo stříbrno-zlaté barvě.

   MARANTZ
   PM6007N1SG

   Specifická označení produktů

   ean13
   4951035073667
   5.005.005.005.005.00

   Avatar Jaroslav K.
   14.06.2022
   Výhody:
   Skvělý v poměru výkon/cena
   3.003.003.003.003.00

   Avatar Ladislav A.
   01.04.2021
   Celkový názor:
   Pro 90% zájemců pro dobrou reprodukci naprosto vyhovující

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 další zlevněné produkty v kategorii: