Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Nové

    Stereo zesilovač PMA-900HNE

    DENON

    24 990,00 Kč
    S DPH

    Zobrazit historii cen

    Barva
    Množství

    Skladem

    Integrovaný zesilovač se síťovými funkcemi Denon PMA-900HNE poskytuje dokonalý stereo poslech z analogových i digitálních zdrojů. Pokročilá konstrukce vysokoproudého zesilovače a účinné napájení zajišťují, že vaše reproduktory vám poskytnou detailní, přesné zobrazení a silný zvuk.

    Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

     

    Až 5 let záruka

     

    Doprava zdarma od 1000 Kč

     

    45 dní na vrácení zboží

    DENON PMA-900HNE

    Integrovaný síťový zesilovač s HEOS® a vestavěným streamováním hudby

    Streamovací zesilovač s analogovým a digitálním připojením

    Použijte svůj hlas ke streamování svých oblíbených hudebních služeb přes Alexa do vašeho produktu Denon s vestavěnou technologií HEOS®. Požádejte Alexu, aby přehrávala hudbu ze Spotify, Amazon Music HD, TIDAL a mnoha dalších. Zvyšte nebo snižte hlasitost, pozastavte, ztlumte a přehrajte další skladbu – to vše pomocí vašeho hlasu. Chcete-li začít přehrávat hudbu pomocí hlasových příkazů Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte „Skills“. Přidejte HEOS Home Entertainment pro aktivaci funkcí. Poté přejděte do Smart Home v nabídce aplikace Alexa, vyberte Devices and Discover, nebo řekněte „Alexa, discover my devices“.

    Pokročilý vysokoproudý integrovaný zesilovač s výkonem 85 W

    Integrovaný zesilovač PMA-900HNE je vybaven špičkovou technologií prémiového zesilovače Denon a funkcí Advanced High Current, která poskytuje reproduktorům výkon 85 W na kanál do 4 ohmů.

    Vestavěné streamování hudby přes Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay 2

    Vestavěný modul Wi-Fi HEOS® se připojí k vaší síti pro téměř neomezené možnosti streamování hudby. Poslouchejte širokou škálu online hudebních služeb nebo se připojte ke svému chytrému zařízení přes AirPlay 2 nebo Bluetooth.

    Integrita konstrukce s vybranými komponentami

    Společnost Denon, která byla založena v roce 1910, staví na svém hlubokém dědictví průkopnických audio technologií – od prvního japonského výrobce audio elektroniky až po výrobu prvních komerčních CD na světě. Investice do výzkumu a vývoje zvuku zajišťují přístup k nejnovějším technologiím a nejvyšší kvalitu poslouchu vaší oblíbené hudby.

    Pokročilý vysokoproudý samostatný obvod push-pull

    Advanced High Current (AHC) Single Push-Pull Power Amplifier: Široká frekvenční odezva zachycuje vše od hlubokých basů až po detailní výšky. Konstrukce AHC zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou typů reproduktorů a impedancí. Konstrukce odolná proti vibracím s konstrukcí Direct Mechanical Ground zaručuje poslech hudby s nedotčenými detaily a kvalitou, která není ovlivněna prostředím poslechu.

    Certifikovaný zvuk Hi-Res

    Schopnost dekódovat bezztrátové zvukové soubory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlišením až do 24-bit / 192 kHz a také stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilní formát SACD) vám umožní vychutnat si každý zvuk přesně tak, jak jej zamýšlel interpret.

    Nejdůležitější vlastnosti:

    • Pokročilý vysokoproudý (AHC) hi-fi síťový zesilovač s výkonem 85 W na kanál pro vychutnání hi-fi zvuku Denon integrovaný s nejnovější technologií streamování
    • specializované zvukové inženýrství s pečlivě vybranými hi-fi komponenty a vyhrazenými obvody s krátkými, přímými cestami signálu mezi výkonovou a zesilovací sekcí pro zajištění nejvyšší kvality zvuku
    • Zesilovač Denon třídy Hi-Fi nabízí 85W diskrétní zesílení s funkcí Advanced High Current, která vám poskytne úplnou kontrolu nad připojenými reproduktory.
    • Integrovaný phono vstup a MM/MC ekvalizér, díky kterému můžete přímo připojit gramofon a užívat si svět vinylu pomocí libovolné přenosky (MM nebo MC)
    • Bezdrátová technologie multiroom streamování hudby HEOS® Built-invám umožní poslouchat širokou škálu hudebních služeb z internetu
    • Podporuje Spotify, Amazon Music, TuneIn, Deezer a další pro bezdrátové streamování a vychutnávání hudby z nejoblíbenějších online služeb
    • Digitální internetové rádio TuneIn vám poskytuje přístup ke kompletnímu paketu celosvětových rozhlasových stanic.
    • Certifikace Hi-Res Audio, síťové a USB funkce umožňují nepřerušované přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení včetně 192 kHz / 24-bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz.
    • Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri vám umožní ovládat PMA-900HNE a internetové hudební služby pomocí hlasových příkazů
    • Prémiový D/A převodník, díky kterému uslyšíte ty nejmenší detaily vaší hudby a neunikne vám ani nota.

    DENON
    PMA900HNESPE2
    0747192136727


    26.08.2022

    434 mm
    131 mm
    376 mm

    8 kg

    Číst více

    10 dalších výrobků ve stejné kategorii: