To, co značku Loewe odlišuje od konkurence, je německé inženýrství, známé svým smyslem pro detail. To vše pro perfektní zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů, seriálů a televizních pořadů. Němečtí specialisté dbají o to, aby každý televizor byl individuálně zkalibrován a optimalizován pro dokonalý vizuální a zvukový zážitek. K tomu přispívají nejnovější technologie: 4K OLED, HDR10, HGL a Dolby Vision™. Televizory Loewe vynikají především skvělým zvukem, který vychází z vestavěných soundbarů.

Série We.SEE je dokonalou kombinací špičkových technologií, které se nacházejí v jiných modelech televizorů Loewe, s jedinečným stylem, barvou a designem. Série We.SEE představuje nový pohled na to, díky čemu se cítíte dobře. Oživuje interiéry způsobem, který je na světovém trhu jedinečný. Upravte si televizor pro svůj domov tak, aby byl nejen prvkem zábavy, ale také doplňkem, který ozdobí okolní prostor.

Loewe Sound je řešení, které vám umožní vychutnat si hudbu i filmy zcela novým způsobem. Díky těmto produktům na vás čekají zvuky, které jste ještě neslyšeli. Ve zvukových stopách najdete ty nejmenší detaily a dialogy ve filmech budou jasnější než kdy jindy. Vstupte do světa multiroom s bezdrátovými reproduktory, zamilujte se do svého oblíbeného filmu díky soundbarům nebo oživte své každodenní činnosti s all-in-one zařízeními.

Poslouchejte hudbu kde se vám zachce díky produktům We.HEAR. Tato řada je určena pro fanoušky dobrého zvuku. Kompaktní a přenosné bluetooth reproduktory poskytnou hudbu nejvyšší kvality, kdekoli budete chtít. Jejich rozsáhlá funkčnost a odolné baterie zajistí, že si poslech hudby vychutnáte opravdu naplno.

Široká škála příslušenství vám umožní přizpůsobit televizor vašim potřebám, možnostem a velikosti vašeho domova. Díky nim si jednoduchým a stabilním způsobem umístíte obrazovku tak, jak vám nejlépe vyhovuje. Příslušenství je kompatibilní se všemi produkty Loewe.