Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči.

SALON DENON STORE

Salon DENON STORE
Praha
WESTFIELD CHODOV


Roztylská 2321/19
148 00 PRAHA


Kontaktní osoba
Daniel Měcháček


tel.: +420 608 738 836
chodov@salonydenon.cz Prodejna se nachází v 1. patře v nové části nákupního centra Westfield Chodov (JZ roh).


KDE NÁS NAJDETE

ZAHRANIČNÍ SALONY

SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Gdańsk
Galeria Bałtycka


Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk


tel. 58 345 05 88
kom. 519 547 878
gdansk@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Katowice
Silesia City Center


Chorzowska 107
40-101 Katowice


tel. 32 605 06 03
kom. 519 547 871
katowice@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Kraków
Galeria Krakowska


Pawia 5
31-154 Kraków


tel. 12 432 50 73
kom. 501 290 860
krakow@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Poznań
Posnania


Pleszewska 1
61-136 Poznań


tel. 61 646 30 80
kom. 729 052 149
posnania@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Poznań
Stary Browar


Półwiejska 42
61-888 Poznań


tel. 61 667 13 57
kom. 519 547 877
poznan@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Warszawa
Westfield Arkadia


Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa


tel. 22 351 90 56
kom. 519 077 406
warszawa.arkadia@denon.pl


SALON AUDIO FORUM
Polsko - Warszawa
Audioforum


Poznańska 24
00-685 Warszawa


tel. +48 22 628 38 40
kom. +48 519 054 321
mail@audio-forum.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Warszawa
Galeria Mokotów


Wołoska 12
02-675 Warszawa


tel. 22 161 36 20
kom. 519 547 875
warszawa@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Wrocław
Magnolia Park


Legnicka 58
54-204 Wrocław


tel. 71 316 16 79
kom. 519 547 879
wroclaw@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON
Polsko - Wrocław
Wroclavia


Sucha 1
50-086 Wrocław


tel. 533 869 730
wroclavia@denon.pl


SALON FIRMOWY DENON - OUTLET
Polsko - Warszawa


Kurantów 34
02-873 Warszawa


tel. 537 901 414
outlet@denon.pl


SALON AUDIO FORUM
Polsko - Łódź
Audioforum


Prezydenta Gabriela
Narutowicza 23
90-117 Łódź

tel. 
+48 537 925 831


SALON FIRMOWY DENON
DENON MÁRKABOLT
Maďarsko - Budapeszt
ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT


Október 23. u. 8-10
1117 Budapest


Kapcsolat
Budai Mátyás,
Telefon: +36 1 2090298
budapest@denon.hu


SALON FIRMOWY DENON
DENON SALONAI
Litva - Vilnius
PANORAMA


Saltoniškių g. 9
LT-08105 VILNIUS


Kontaktinis asmuo
Lukas Liberis - vadovas
tel.: +370 (5) 263 5143
mob. tel.: +370 (637) 11 896
parduotuve@denonsalonai.lt


SALON AUDIO FORUM
Německo - Berlin
Audio Forum HiFi-Studios GmbH


Ladengeschäft:
Kurfürstendamm 150 / Eingang Nestorstraße 56,
10709 Berlin
Tel. +49 30 892 68 11
e-mail: mail@audioforum-berlin.de


Onlinestore:
Tel. +49 30 89 110 04
e-mail: audioforum@audioforum-berlin.de