Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

Dobírka

Pokud vyberete způsob platby dobírkou, zaplatíte až v momentě, kdy zboží přebírate od kurýra. K přepravě zboží využíváme služeb přepravních společností GLS (běžné zásilky) a DHL (objemnější zásilky) Platit můžete hotově nebo kartou (vzhledem k epidemiologické situaci jsou v současné době preferovány platby bezkontaktní kartou). Za dobírku vám u nás nebude účtován žádný poplatek. Chcete-li kurýrovi předat příslušnou částku v hotovosti, připravte si prosím před jeho příjezdem přesnou částku.


Osobní odběr

Rádi vás přivítáme i v naší prodejně, kde vám objednané zboží předá náš odborný personál. Při osobním odběru v Denon Store je možné platit hotově nebo platební kartou. Před tím, než si půjdete objednané zboží vyzvednout, vyčkejte prosím na výzvu k odběru. Výzvu obdržíte e-mailem nebo pomocí SMS.


Platba kartou - PayU

Jednoduchým, pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je využití platební brány PayU, která umožňuje rychlý a bezpečný převod finančních prostředků za zakoupené zboží. PayU umožňuje zrealizovat platbu kartou nebo rychlým bankovním převodem. Během okamžiku jsou peníze na našem účtu a my můžeme začít připravovat odeslání objednaného zboží. V případě kombinace platby předem a osobního odběru na vás zboží bude čekat v naší prodejně (počkejte prosím na výzvu k odběru ze strany prodejny).


Bankovní převod

Další možností platby předem je tradiční bankovní převod (číslo bankovního účtu 1387534465/2700). Objednané zboží bude odesláno po připsání platby na náš účet (to může trvat až 3 dny). Neobdržíme-li platbu do 7 dnů od provedení objednávky, bude objednávka považována za zrušenou. V případě kombinace platby předem a osobního odběru na vás zboží bude čekat v naší prodejně (před tím, než si půjdete objednané zboží vyzvednout, vyčkejte prosím na výzvu k odběru).