Domů

Domů

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 890,00 Kč - 774 990,00 Kč

Barva

Barva

Výstupní výkon (RMS 4Ω)

Výstupní výkon (RMS 4Ω)

Výstupní výkon (RMS 8Ω)

Výstupní výkon (RMS 8Ω)

Počet kanálů

Počet kanálů

Gramofonový vstup PHONO

Gramofonový vstup PHONO

Výstup pro subwoofer

Výstup pro subwoofer

Analogový výstup

Analogový výstup

Analogový vstup

Analogový vstup

Vstup audio XLR

Vstup audio XLR

Optický vstup

Optický vstup

Koaxiální vstup

Koaxiální vstup

USB konektor

USB konektor

Bestsellery

Bestsellery
11 499,00 Kč 14 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 14990.00 Kč
1 399,00 Kč 1 799,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 1799.00 Kč
Zesilovače a výkonové zesilovače
Zobrazení 1-33 z 33 položek
22 990,00 Kč 24 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 24990.00 Kč
20 290,00 Kč 22 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 22990.00 Kč
16 590,00 Kč 17 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 17990.00 Kč
34 990,00 Kč 37 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 37990.00 Kč
47 990,00 Kč 49 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 49990.00 Kč
10 790,00 Kč 11 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 11990.00 Kč

Nabízíme výkonné zesilovače a výkonové zesilovače. Náš internetový obchod nabízí audio zařízení renomovaných značek, které jsou na trhu již mnoho let. To je skutečný hit pro lidi, kteří kladou kvalitu na první místo. Nabízíme rozmanitý sortiment, takže jsme si jisti, že si u nás každý najde to své. Všechny výrobky pocházejí z legálních zdrojů. Je na ně poskytována plná záruka výrobce. Potřebujete více informací? Nejste si jisti, jaké rozhodnutí o nákupu učinit? Obraťte se na naše zaměstnance, kteří vám poskytnou potřebnou podporu!

Vysoký výkon

Výkonový zesilovač od známého a uznávaného výrobce poskytne očekávanou úroveň výkonu. Jistě uspokojí ty, kteří investují peníze do efektivně fungujícího zařízení. Vytvořit spolehlivý hudební systém nebude vůbec žádný problém. V naší nabídce najdete nejen klasická zařízení, ale také výkonové zesilovače, které lze libovolně vyměňovat.

Rozmanitá nabídka

Chápeme, že každý zákazník má zcela jiné potřeby a očekávání. Proto je nabídka našeho e-shopu mimořádně široká. Neustále přidáváme nové produkty, což vybízí k pravidelným návštěvám. Nabízíme pouze osvědčená zařízení s vynikajícími výkonnostními parametry. Ne nadarmo si získaly mnoho pozitivních ohlasů od spokojených uživatelů.

Působivý výkon

Zesilovače a výkonové zesilovače, které nabízíme, jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí plně využít potenciál svého audio zařízení. Zde není prostor pro kompromisy! Náš internetový obchod nabízí pouze exkluzivní zařízení, jejichž kvalita splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou vhodná nejen pro domácí použití, takže vše záleží na vašich osobních preferencích.

Certifikované komponenty

Máte zájem o výkonový zesilovač, který můžete rychle a bez námahy vyměnit? Nebo si chcete pořídit tradiční zesilovač, který doplní vaše centrum domácí zábavy? U nás najdete ten správný produkt! Všechna zařízení jsou založena na certifikovaných komponentech, které splňují přísné normy a standardy. Byly komplexně připraveny na intenzivní používání, což snižuje riziko předčasných poruch nebo selhání.

Robustní kryt

Navrhované zesilovače jsou důstojným vybavením, které vydrží v nezměněném stavu mnoho let. To ocení ti, kteří rozumně investují své peněžní prostředky. Zvláštní pozornost je třeba věnovat pevným krytům, které vykazují nízkou náchylnost k mechanickému poškození, prasklinám, poškrábání. Takové zařízení lze bez obav přepravovat. Nevyžadují specializovanou údržbu, což je rovněž výhodou.

Spolehlivý provoz

Zesilovače a výkonové zesilovače z naší nabídky zajišťují spolehlivý a dlouhodobý provoz. Ani po letech neztratí svůj původní výkon, takže těžko najdete lepší investici. Přístroje doporučujeme zejména těm, kteří plánují svůj hudební systém používat často. Nemusíte se obávat nepříjemných závad ani nákladných poruch.

Jednoduchá konfigurace

Zesilovač nebo výkonový zesilovač lze nastavit během několika okamžiků. Nejsou nutné žádné zkušenosti ani rozsáhlé znalosti moderních technologií. Stačí postupovat podle pokynů výrobce, které najdete v návodu k obsluze. Většina přístrojů se dodává s potřebným instalačním příslušenstvím, čímž se vyhnete nadměrným výdajům. Patří mezi ně například kvalitní kabely, které zaručují přenos signálu beze ztrát.

Vynikající kvalita zvuku

Je pro vás nejdůležitější kvalita zvuku? Nemohli jste najít lepší místo! Náš internetový obchod nabízí zesilovače a výkonové zesilovače, které poskytují čistý a jasný zvuk. Zvuk je bez nedokonalostí, jako je šumění, praskání a ozvěna. To vše proto, aby si posluchač mohl vychutnat i ty nejmenší detaily svých oblíbených písní nebo hudebních skladeb.

Výrazný design

Zesilovač by měl ladit se zbytkem audiosystému. Proto byste při výběru zařízení měli věnovat pozornost nejen technickým parametrům, ale také designu. Nabízíme zařízení v modernistickém, retro i minimalistickém stylu. K dispozici jsou v mnoha barevných provedeních. Zařízení byla dokončena s maximální precizností, takže v nich není místo pro nedokonalosti.

Profesionální pomoc

Nevíte si rady s výběrem zesilovače nebo výkonového zesilovače? Rádi vám poradíme, jaký výrobek vybrat! Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Odpověď obdržíte co nejrychleji. Vyplatí se také domluvit si konzultaci v našem showroomu. Je to vynikající příležitost vyzkoušet si luxusní vybavení.

Skrýt Rozvinout