Domů

Domů

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 290,00 Kč - 39 990,00 Kč

Barva

Barva

Bestsellery

Bestsellery
11 499,00 Kč 14 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 14990.00 Kč
1 399,00 Kč 1 799,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 1799.00 Kč
Nástěnné reproduktory
Zobrazení 1-29 z 29 položek
11 990,00 Kč/Pár 14 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 14990.00 Kč

Hledáte vysoce kvalitní nástěnné reproduktory s vynikající kvalitou zvuku? Nemohli jste být na lepším místě! V našem internetovém obchodě najdete pouze funkční a spolehlivá zařízení renomovaných značek. Jejich základem jsou pečlivě vybrané komponenty, které splňují přísné normy a standardy. To se promítá do maximální spolehlivosti a dlouhé životnosti. Na první pohled zaujme také stylový design. Nejste si jisti, který model bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a preferencím? Obraťte se na náš zkušený personál, který vám poskytne potřebnou podporu!

Snadná instalace

Instalace prostorových reproduktorů nemusí být složitá! Jednotky, které nabízíme, se instalují snadno a rychle, takže tento úkol zvládne každý. V případě pochybností se stačí podívat do návodu výrobce, kde najdete potřebné pokyny. Možnost umístit zařízení na zeď je obrovskou výhodou. Nezabírá cenné místo, což je důležité zejména v malých interiérech. Výhodou je také rovnoměrné šíření zvuku.

Široká škála aplikací

Tenké nástěnné reproduktory lze použít k mnoha různým účelům. Jediným omezením jsou osobní požadavky. Navrhovaná zařízení skvěle doplní hudební systém nebo systém domácího kina. Osloví také náročné hráče počítačových her. Jsme si vědomi toho, že každý zákazník potřebuje zcela jiné zařízení. Dáváme si záležet na tom, aby byl sortiment obchodu zajímavý a rozmanitý. Nedaří se vám rozhodnout při nákupu? Vůbec žádný problém! Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Intuitivní konfigurace

Navrhované nástěnné reproduktory se intuitivně konfigurují. Bez větší námahy je můžete přizpůsobit svému osobnímu vkusu. Vše záleží na tom, jaký efekt je požadován. Zvukové zařízení je možné automaticky naladit. Tuto funkci si oblíbí zejména ti, kteří nemají žádné zkušenosti nebo odborné znalosti moderních technologií. V případě pochybností se jednoduše podívejte do návodu k obsluze.

Vynikající kvalita zvuku

Nabízené prostorové reproduktory jsou skutečnou lahůdkou pro ty, kteří vyžadují nadprůměrnou kvalitu zvuku. Jasný a čistý zvuk je bez jakýchkoli závad, jako je např. šumění, praskání nebo dozvuk. Díky tomu můžete znovu objevit svou oblíbenou hudbu. Sledování filmů a seriálů bude plné jedinečných emocí! K většině přístrojů jsou přiloženy instalační kabely, které minimalizují riziko ztráty kvality při přenosu signálu.

Nízká míra poruchovosti

V našem internetovém obchodě jsou k dispozici pouze osvědčené nástěnné reproduktory, které si z dobrého důvodu vysloužily spoustu pozitivních uživatelských recenzí. Byly totiž navrženy těmi nejlepšími odborníky v oboru. Mají nízkou poruchovost, takže vydrží dlouho. Nemusíte se obávat časově náročné údržby. Své zařízení můžete udržovat v dobrém provozním stavu bez větší námahy.

Skříně odolné proti poškození

Navrhované nástěnné reproduktory jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponent a materiálů. Robustní skříně jsou značnou výhodou - vykazují vysokou odolnost proti fyzickým závadám, prasklinám, poškrábání a dalším nedostatkům. To má velký význam pro ty, kteří plánují audio zařízení přemisťovat. Prezentovaná zařízení lze opakovaně instalovat téměř na libovolném místě.

Vodotěsná provedení

V naší široké nabídce nechybí prostorové reproduktory pro instalaci v koupelně nebo kuchyni. Vodotěsná provedení neabsorbují vlhkost ani nečistoty ze svého okolí. Jsou 100% vodotěsné, což snižuje pravděpodobnost poškození citlivých komponent. Taková zařízení jsou připravena odolávat nepříznivým podmínkám. Nebudou selhávat pod vlivem měnících se teplot. Jejich výhodou je také snadné čištění.

Komfortní provoz

Tyto nástěnné reproduktory se pohodlně a snadno ovládají. Většina jednotek je dodávána s dálkovým ovládáním. Některé modely lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Za zmínku stojí také zařízení ovládaná řečí! Díky rozmanité nabídce je jen otázkou času, kdy najdete variantu, která vám bude vyhovovat.

Precizní povrchové úpravy v detailu

Každý nástěnný reproduktor v naší nabídce byl dokončen s mistrovskou precizností! Jedná se o výrobky, které upoutají pozornost těch, kteří si potrpí na detaily. Není zde místo pro nedostatky, které by mohly narušit vzhled zařízení. Tato vkusná a zároveň elegantní zařízení budou praktickým doplňkem každého interiéru. Minimalistické a nadčasové modely jsou u zákazníků velmi oblíbené. Jednoduché designy se budou dobře vyjímat v každém prostředí.

Skrýt Rozvinout