Domů

Domů

Filtrovat podle

Bestsellery

Bestsellery
11 499,00 Kč 14 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 14990.00 Kč
1 399,00 Kč 1 799,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 1799.00 Kč
Kabely RCA-Jack
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Kabely RCA-JACK jsou vysoce spolehlivé a odolné proti poškození. Jejich jedinečná konstrukce je zodpovědná za vynikající přenos signálu. Díky nim můžete připojit MP3 přehrávač, notebook, iPod nebo jiné audio zařízení. Navrhované kabely se vyznačují nízkou mírou selhání a mimořádnou životností. Jsou tak univerzální, že je můžete snadno přizpůsobit vašemu zařízení. Kabely RCA-JACK jsou dostupné v celé řadě standardů a délek.

Naše nabídka zahrnuje pouze produkty od renomovaných výrobců. Záleží nám na spokojenosti našich klientů, a proto nabízíme pouze to nejlepší příslušenství, které je uzávané odborníky v oboru. Spolehlivý RCA-JACK kabel se vyplatí, pokud stavíte kvalitu zvuku na první místo. Navíc pohodlí při používání zařízení bude na nejvyšší úrovni.

V nabídce naleznete RCA-JACK kabely s inovativním stíněním. Právě to je zodpovědné za účinné potlačení vibrací a dalších rušení. Výsledný zvuk bude přirozený a čistý. Poslech hudby se stane jedinečným zážitkem. Nabízené RCA-JACK kabely se vyznačují jedinečnou stavbou, která usnadňuje přenos signálu. Jsou tak elastické, že jejich umístění můžete snadno přizpůsobit vlastním potřebám. Kabely se nekroutí a na jejich povrchu se neobjevují deformace. Budou si udržovat svou původní podobu po celou dobu své životnosti. Za vynikající kvalitu zvuku jsou zodpovědné rovněž pozlacené konektory. Zajišťují maximální kontakt se zásuvkou, což snižuje riziko rušení při poslechu vaší oblíbené hudby. Nabízené kabely RCA-JACK jsou k dispozici za mimořádně příznivou cenu.

Skrýt Rozvinout