KATEGORIE

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Jiří H.
22.11.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi ochotný personál, vždy odborně poradí, maximální spokojenost
Avatar Ondřej D.
21.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Slušné ceny Parádní komunikace s prodejcem Rád poradí Příjemná prodejna v Praze
Celkový názor:
Kupoval jsem zde stojanové repro POLK Signature S60 a Subwoofer a také receiver, gramofon a sluchadla od Denon a jsem velmi spokojený.Opravdu dobrý obchod. Děkuji.
Kabely Jack

7 produkty

Kabely Jack

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 330,00 Kč - 1 890,00 Kč

Aktivní filtry

Kabely Jack

Kvalitní kabely JACK představují výrobky vyššího standardu, které jsou určeny pro ty nejnáročnější provozní podmínky. Navrhované příslušenství pochází od známých výrobců. Jedná se o osvědčené značky, které mají mezi uživateli velice dobrou pověst. Jedná se o nejlepší volbu pro ty, kteří si cení spolehlivosti a všestrannosti. Kabely jsou dodávány v různých variantách a dálkách, což usnadňuje jejich přizpůsobení vašemu zařízení. Nabízené kabely byly navrženy tak, aby účinně eliminovaly vibrace a rušení. To vše vám umožňuje vychutnat si čistý, nasycený a melodický zvuk. Přenos signálu je na nejvyšší úrovni, a to pro vysoké i nízké frekvence. Kabely JACK se osvědčí i při přehrávání nejnižších basů.

Naše nabídka zahrnuje kabely JACK s jedinečným stíněním, které odstraňuje zkreslení. Díky tomu se při přehrávání vaší oblíbené hudby vyhnete všem nedokonalostem. Určitě uspokojí ty, kteří věnují pozornost i těm nejmenším detailům. Vysoce kvalitní kabely JACK jsou kompatibilní s různými typy sluchátek. Všechny možnosti našeho audio vybavení využijeme pouze tehdy, pokud máme certifikované příslušenství. Mnoho lidí si neuvědomuje, že standard použitých kabelů se přímo promítá do výsledné kvality zvuku a pohodlí při používání. Navrhované kabely JACK se vyznačují ergonomickým designem, který lze snadno přizpůsobit vašim vlastním požadavkům. Kabely jsou odolné proti překroucení, což je zvláště důležité při jejich skladování v tašce nebo batohu. Je potřeba si rovněž uvědomit, že osobní audio systémy se používají nejen uvnitř budov. Právě proto by kabely JACK neměly být ovlivňovány okolními podmínkami.