Domů

Domů

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 990,00 Kč - 74 991,00 Kč

Barva

Barva

Bestsellery

Bestsellery
11 499,00 Kč 14 990,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 14990.00 Kč
1 399,00 Kč 1 799,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 1799.00 Kč
Venkovní reproduktory
Zobrazení 1-17 z 17 položek
10 990,00 Kč 12 590,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní od akce: 12590.00 Kč

Venkovní reproduktory známých a uznávaných značek vám budou spolehlivě sloužit po mnoho let. Nabízíme vysoce kvalitní zařízení, která poskytují nadprůměrnou kvalitu zvuku. Díky nim si posluchač může vychutnat svou oblíbenou hudbu na zahradě, balkoně nebo terase. Převážná většina zařízení nabízí montáž na zeď, která je hotová během chvilky. V našem e-shopu jsou k dispozici pouze osvědčené modely, které si z dobrého důvodu získaly mnoho pozitivních ohlasů zákazníků. Lepší investici budete hledat jen těžko! Máte nějaké pochybnosti? Kontaktujte nás a my vám poskytneme potřebné informace.

Vysoce odolné

Zahradní reproduktory od renomovaných výrobců se vyznačují nadprůměrnou odolností. Jejich základem jsou pečlivě vybrané komponenty, které splňují přísné kvalitativní a bezpečnostní normy. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, jako je sníh, déšť, UV záření a proměnlivé teploty. Tím se minimalizuje riziko předčasných závad nebo poruch. Konstrukce jsou odolné a snadno se udržují. Stačí jen nezapomínat na jejich pravidelné čištění.

Spolehlivý provoz

Nabízíme venkovní aktivní reproduktory, které poskytují mimořádnou úroveň provozní spolehlivosti. To uspokojí ty, kteří investují do vysoce kvalitního vybavení. Zařízení byla komplexně přizpůsobena intenzivnímu používání, takže se budou líbit lidem, kteří si chtějí užívat hudbu téměř nepřetržitě! Relaxace na zahradě se tak stane mnohem příjemnější. Venkovní reproduktory jsou také nepostradatelné pro zahradní party a grilování.

Jednoduchá instalace

Instalace venkovních terasových reproduktorů Bluetooth není složitá, takže ji zvládne každý. Většina zařízení nabízí instalaci na stěnu. V případě pochybností se jednoduše podívejte do příručky výrobce, kde najdete potřebné pokyny. Některá zařízení se dodávají s montážními kabely. Jedná se o kabely s vysokou flexibilitou a odolností proti zlomení. Umožňují volné připojení audio zařízení. Utěsněný povrch nepropouští vlhkost ani nečistoty zvenčí.

Výkonný zvuk bez vad

Naše zahradní reproduktory zaručují silný zvuk bez vad. Produkují silný, čistý a přirozený zvuk. Přehrávané skladby jsou takové, jak je zamýšleli jejich tvůrci. Posluchač se nemusí obávat šumění, praskání nebo zkreslení. Jedná se o špičková zvuková zařízení, která byla navržena zkušenými zvukaři. Není zde místo pro nedostatky, které by vám mohly zabránit v pohodlném odpočinku ve společnosti vaší milované hudby!

Technologie Bluetooth

Venkovní reproduktory pro terasu s technologií Bluetooth poskytují dosah až 10 m, což snižuje riziko neočekávané ztráty spojení. Zařízení lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. To je skutečná lahůdka pro ty, kteří ocení nadstandardní pohodlí. Ke změně přehrávané skladby nebo úpravě hlasitosti stačí několik kliknutí. Výhodou je také možnost rychlého spárování reproduktorů s dalšími zařízeními.

Ergonomické provedení

Navrhované venkovní reproduktory splňují přísné ergonomické normy, takže jsou bezpečné pro uživatele i životní prostředí. Lze je bez obav používat v nepříznivých okolních podmínkách. Součásti citlivé na povětrnostní vlivy byly pečlivě chráněny. Vodotěsná konstrukce odpuzuje jakékoli srážky, které by mohly způsobit poruchy nebo dokonce elektrické zkraty. Stačí správná instalace, aby vaše audio zařízení zůstalo dlouho v bezvadném stavu!  

Pozornost věnovaná detailům

Aktivní venkovní reproduktory renomovaných značek zaujmou na první pohled. Zařízení byla zpracována s maximální precizností. Jsou nejen funkční a spolehlivá, ale také stylová. Hodí se do nejrůznějších místností. Náš e-shop nabízí také minimalistické modely, které po instalaci zůstanou téměř neviditelné. Možností je mnoho, takže vše záleží na osobních preferencích.

Sady reproduktorů

V našem e-shopu můžete zakoupit nejen jednotlivé venkovní reproduktory, ale také kompletní sady skládající se z několika komponentů. Toto řešení je oblíbené u lidí, kteří potřebují kompletní audio systém. Zařízení lze uspořádat tak, aby bylo zaručeno rovnoměrné rozložení zvuku.

Odborné poradenství

Nemáte představu, které venkovní reproduktory jsou nejvhodnější pro vaše potřeby? Pak se určitě obraťte na naše pracovníky, kteří vám poskytnou potřebnou podporu! Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. Rádi se seznámíme s vašimi očekáváními a požadavky na zvukové vybavení a poskytneme vám nabídku. Nabízíme také konzultaci v našem showroomu.

Skrýt Rozvinout