Aktivní reproduktor BeoSound Balance
   Aktivní reproduktor BeoSound Balance
   Aktivní reproduktor BeoSound Balance
   Aktivní reproduktor BeoSound Balance
   Aktivní reproduktor BeoSound Balance
   Aktivní reproduktor BeoSound Balance
   Aktivní reproduktor BeoSound Balance

   Aktivní reproduktor BeoSound Balance

   63 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Barva :
   Množství :

   Nedostupné

   Seznamte se s inovativním reproduktorem Beosound Balance, který vás poteší svým jedinečným zvukem a skvěle zapadne do vašeho interiéru. Navíc je připraven stát se součástí vašeho multiroom systému.

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Stylový bezdrátový reproduktor Beosound Balance od společnosti Bang & Olufsen zaujme nejen svým elegantním designem, ale i svým zvukovým výkonem. Vybaven je nejnovějšími technologiemi, jako jsou např. Chromecast built in, Apple AirPlay 2 nebo Bluetooth 5.0. Nic tak nebrání ani vytvoření multiroom systému! Základna z přírodního dřeva dodává reproduktoru jedinečný charakter a na ní posazený válec je opleten textílií, která je příjemná na dotek i na pohled. Potěště své smysly s reproduktorem Beosound Balance!

   Nové zvukové zážitky

   Díky jedinečné konfiguraci sedmi měničů poskytuje Beosound Balance výkonné basy a široký zvukový obraz pro opravdový zvuk vyplňující místnost. K dispozici jsou dva 5,25' basové měniče, dva 2' měniče s plným rozsahem, jeden 3/4' výškový měnič umístěný vpředu pro jasný zvuk a nakonec dva 3' měniče s plným rozsahem umístěné vzadu, které podporují výsledný zvuk. Beosound Balance je vybaven funkcí Active Room Compensation, díky které je  zvuk optimalizován na základě umístění reproduktoru v místnosti. To znamená, že v každém prostoru budete mít k dispozici nejlepší možný zvukový zážitek. Beosound Balance navíc umožňuje si vybrat rovnoměrný rozptyl zvuku do celé místnosti nebo jeho nasměrování. Ve srovnání s jeho velikostí na vás čeká opravdu působivý zvuk.

   reproduktor BeoSound Balance reproduktor BeoSound Balance

   Reproduktor Beosound Balance můžete využít i v systému multiroom. K dispozici je celá řada možností bezdrátového připojení  - Wi-Fi 2,4/5 GHz, Bluetooth 5.0, Chromecast bulit-in nebo Apple AirPlay 2. S nimi snadno připojíte váš smartphone nebo tablet a můžete ihned streamovat vaši oblíbenou hudbu. K dispozici je rovněž analogový vstup.

   Skandinávský design v minimalistické formě

   Základna reproduktoru je vyrobena z přírodního dřeva a svým jednoduchým designem odkazuje na skandinávský minimalismus a značně kontrastuje s komplexním, vysoce výkonným zvukem. Tvar reproduktoru je rozdělen na dvě části, díky kterým se Beosound Balance stává luxusním designovým prvkem každé místnosti. Výsledný návrh tohoto modelu vznikl ve spolupráci s britským designérem Benjaminem Hubertem z londýnského studia Layer Design. K výrobě byly použity unikátní kombinace luxusních materiálů - precizně zhotovená hliníková krycí mřížka s Fibonacciho vzorem pro akustickou transparentnost a masivní dubová základna pro umělecký dojem.

   reproduktor BeoSound Balance

   Ovládání na dosah ruky

   V horní části reproduktoru se nachází integrované dotykové rozhraní s vestavěnými senzory přiblížení, které vás přivítají kdykoli, kdy se k reproduktoru Beosound Balance přiblížíte. Ovládací prvky se tak objevují pouze v případě potřeby. Když se od reproduktoru vzdálíte, ovládací prvky opět ztmavnou a viditelný zůstane pouze hliníkový povrch. Mezi ovládacími prvky nechybí ani programovatelná tlačítka pro individuální nastavení.


   Parametry a specifikace

    

   Zesilovače 2x třída D pro basové měniče (max 200 W), 4x třída D pro měniče s plným rozsahem (max 100 W), 1 x třída D pro výškový měnič (max 80 W)
   Měniče 2x 5,25' basový měnič, 2x 2' měnič s plným rozsahem, 1x 3/4' výškový měnič umístěný vpředu, 2x 3' měnič s plným rozsahem umístěný vzadu
   Frekvenční rozsah 37 - 23 000 Hz
   Maximální hlasitost 104 dB SPL
   Bezdrátové připojení Wi-fi/WLAN (2,4 GHz & 5 GHz), 2x2 MIMO
   Streaming Chromecast built in, Apple AirPlay 2, Bluetooth 5.0
   Multiroom Airplay 2, Chromecast built-in
   Vstupy Analogový Line-in, 2x Ethernet 10/100Mb, 1x USB-C
   Doporučená velikost místnosti 10 - 60 m²
   Doporučené umístění Police, stůl nebo další nábytek

   B&O
   BEOSOUNDBALANCE NATURALOAK

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   5705260082265
   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: