Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči.

S vášní pro inovaci

Přes hudbu a obraz hýbeme lidskými srdcemi. Poskytujeme nadšení hudebníků a tvůrců. Za tímto cílem se ženeme už od založení naši společnosti před 110 lety. Na jedné straně chráníme tradice, a na druhé straně neúnavně hledáme inovace, které dokáží změnit vše. Věříme, že jsou před námi vzrušující momenty. S touto vášní pro inovaci se ženeme vstříc budoucnosti.

Při příležitosti oslavy 110. výročí uvádíme čtyři modely z výroční limitované série, které zastupují nejlepší z nejlepších z dnešních produktů Denon.S hrdostí Vám přinášíme naši novou, limitovanou edici AV zesilovače, integrovaného zesilovače, SACD přehrávače a MC gramofonové vložky Všechny tyto produkty Denon jsou hrdě vyráběny v naši mateřské továrně ""Shirakawa Audio Works"" v Japonsku.Rádi bychom vyjádřili náš nejhlubší vděk všem lidem, kteří s námi byli a jsou a pomáhají nám živit Denon posledních 110 let. Děkujeme Vám za vaše nadšení a vášeň, které nás neustále motivují k dalšímu hledání dokonalého zvuku.