Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Videozvonek Video Doorbell Add-on Unit

   EUFY

   3 999,00 Kč
   S DPH
   Množství

   Skladem

   Bezdrátový přídavný videozvonek s rozlišením 2K, jednoduchá vlastní instalace, pro správnou funkčnost je vyžadována základna HomeBase 2, která není součástí balení.

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   14 dní na vrácení zboží

   Seznamte se s videozvonkem Eufy Video Doorbell

   • Integrovaný senzor Sony 2K a objektiv profesionální kvality vám umožní sledovat aktivity v dokonalém rozlišení. Jak se kdokoliv přiblíží k vašim dveřím, uvidíte jej ostře a jasně.
   • Bez měsíčních poplatků: Produkty Eufy Security jsou určeny k ochraně vašeho domova i vaší peněženky. Nákup je jednorázový a kombinuje bezpečí s pohodlím. Všechna vaše data jsou uložena lokálně, což znamená, že nikdy nebudete muset platit za cloudové úložiště.
   • Možnosti duálního napájení: Půl roku fungování z baterie nebo nepřetržité fungování prostřednictvím kabelového připojení.
   • Rozšířené zorné pole: Poměr stran 4:3 poskytuje záběr na celou osobu od hlavy až k patě a vždy zajišťuje dokonalý úhel pohledu.
   • Detekce další úrovně: Získejte úplnou kontrolu nad tím, co je detekováno pomocí snímače pohybu, inteligentní detekce člověka a zón aktivity. Dostávejte upozornění, když se někdo přiblíží, abyste nikdy nezmeškali doručení nebo zbytečně nečekali na hosty.
   • Vyžaduje HomeBase 2: Bezdrátový videozvonek Eufy Video Doorbell vyžaduje k provozu základnu HomeBase 2. Základna není součástí balení.

   EUFY
   EUFY VIDEO DOORBELL MODULE
   0848061044171

   Specifická označení produktů


   Nový produkt
   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: