Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

Nejmodernější technologie OLED.

Nejostřejší obraz.

Neuvěřitelné barvy.

Objevte výhody nejnovějších OLED televizorů Loewe.

Kvalita dokonalosti.

Naše filozofie: Klíčem k úspěchu Loewe je kombinace vyspělé technologie, designu, kvality a snadného používání. Produkty se vyznačují jednoduchými, přesnými a elegantními tvary. To jim umožňuje udržovat kvalitu po celou dobu jejich životnosti. Navíc jsme získali více než 200 mezinárodních ocenění za design.


Vynalezli jsme televizi.

Značka Loewe již více než 80 let znovuobjevuje televizory a zůstává přitom věrná svému slibu „Made in Germany“. Systémy Loewe jsou navrženy pro dlouhodobé používání s ohledem na ekonomickou spotřebu energie. Modulární technologie, nejlepší materiály, precizní zpracování, pravidelné aktualizace a nadčasový design zaručují pocit dokonalého produktu.


Produkty, které budí emoce.

"Nejkrásnější OLED TV na světě". Německý výrobce elektroniky třídy premium představil na veletrhu IFA 2016 v Berlíně televizi se zcela novou technologii obrazu. Loewe navíc rozšiřuje svoji nabídku reproduktorů a subwooferů.


Výhody televizorů Loewe OLED Ultra HD.

Proč se vyplatí koupit Loewe OLED 4K smart TV?

OLED (organická, světlo emitující dioda) je technologie, která poskytuje ideální čerň, autentické barvy, široké pozorovací úhly a extrémně tenkou obrazovku, která je energeticky efektivní a šetrná k životnímu prostředí.

Objevte výhody nejnovějších OLED televizorů Loewe.

OLED (organická, světlo emitující dioda) je technologie, která poskytuje ideální čerň, autentické barvy, široké pozorovací úhly a extrémně tenkou obrazovku, která je energeticky efektivní a šetrná k životnímu prostředí.


Loewe OLED vs. LED/QLED

Z každého úhlu pohledu.

Díky samosvítícím pixelům poskytují televizory Loewe OLED 4K brilantní obraz a dokonalé barvy s mnohem větším pozorovacím úhlem než televizory LED. To je výhoda pro každého. Z každého úhlu pohledu.

Dokonalý obraz. Křišťálově čistý.

Živé barvy a maximální kontrast.

LED televizory trpí „defektem“ vyplývajícího z osvětlení více pixelů současně, což způsobuje, že šedá záře zkresluje barvy a snižuje kontrast.

OLED pixel sám vyzařuje světlo - není potřeba podsvícení. To poskytuje optimální čerň a nekonečný kontrast pro reprodukci věrných barev, více detailů a hloubky.

Absolutní čerň.

Každý z 8,3 milionu pixelů je spravován samostatně. Když jsou pixely vypnuté, výsledkem je úplná čerň a výjimečný kontrast.


Oslnivá kvalita obrazu.

Dokonalý kontrast umožňuje vynikající úroveň hloubky. Nezbytné pro Dolby Vision™, HDR10 nebo HLG.


Ultratenká obrazovka.

Chybějící podsvícení a chybějící obrazovka z tekutých krystalů mají za následek, že OLED obrazovky jsou extrémně tenké.


PRODUKTY LOEWE