Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

Marantz Melody X M-CR612

Hlavní parametry a funkce:
- 60 W x 2 kanály (6 ohmů) nebo 4 x 30 W pro reproduktory A/B s individuálním ovládáním hlasitosti
- Přehrává CD, WMA/MP3 (CD-R/RW) a je vybaven FM a DAB+ tunerem
- Přehrává skladby z internetového rádia, Spotify, Amazon Prime Music, TIDAL,
nebo ze smartphonu přes AirPlay 2 nebo aplikaci Bluetooth
- Podpora hlasových služeb Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri
- Podpora MP3 a bezztrátových souborů WAV/FLAC/ALAC 192 kHz / 24 bit, DSD 2,8 / 5,6 MHz
- Vestavěný Bluetooth a Wi-Fi modul s duálním pásmem 2,4 GHz / 5 GHz
- Dva digitální optické vstupy s automatickou detekcí signálu pro TV nebo digitální zařízení
- Spolupracuje se stávajícím dálkovým ovladačem televizoru


Najděte si ideální pár reproduktorů!

Dali jsme dohromady nejprodávanější stereo sestavy Marantz Melody X, které se těší největší popularitě.
Každá sestava je ideální pro jiný hudební žánr, jinou velikost poslechové místnosti, nebo vzdálenost od reproduktorů. Podívejte se, co pro vás máme.

Stereo set: Melody X + R100Stereo set: Melody X + R100
 • Nové
 • Set
  Mini systémy stereo
  35 370,00 Kč30 490,00 KčBěžná cena-4 880,00 Kč VypnoutCena
  Stereo set: Melody X + R200Stereo set: Melody X + R200
  • Nové
  • Set
   Mini systémy stereo
   41 280,00 Kč35 990,00 KčBěžná cena-5 290,00 Kč VypnoutCena
   Stereo set: Melody X + R500Stereo set: Melody X + R500
   • Nové
   • Set
    Mini systémy stereo
    53 360,00 Kč46 490,00 KčBěžná cena-6 870,00 Kč VypnoutCena

    Marantz Melody X je ztělesněním čisté, rafinované a brilantní muzikálnosti. Vychází ze zkušeností společnosti, která je proslulá výrobou nejlépe znějících Hi-Fi audio zařízení na trhu. Tento elegantní síťový CD přijímač podporuje téměř neomezený počet platforem pro streamování prostřednictvím připojení AirPlay 2, Bluetooth a HEOS Wi-Fi. Připojte regálové nebo podlahové reproduktory k Melody X prostřednictvím čtyř vysoce výkonných kanálů digitálního audio zesilovače a vychutnejte si ten nejmuzikálnější zvuk v kvalitě Marantz. Díky dvěma optickým digitálním vstupům můžete dokonce připojit svůj televizor pro úžasný zážitek při sledování vašich oblíbených filmů nebo televizních pořadů. Vestavěné DAB+ a FM tunery a internetové rádio TuneIn doplňují nekonečné zdroje hudby. Pokud je vaší vášní hudba, Melody X je prvotřídní zařízení pro vaši domácí zábavu.


    Marantz Melody X poskytuje 2 x 60 W (6 ohmů) nebo 4 x 30 W v případě připojení dvou různých párů stereo reproduktorů. Připojením dvou párů reproduktorů můžete ovládat hlasitost každého zvlášť. Systém HEOS začleněný do Melody X vám poskytuje přístup k neomezené databázi hudby. HEOS podporuje služby jako Spotify, TIDAL, Deezer a TuneIn Radio. Přeměňuje hudbu na skvěle znějící zvuk a poskytuje vám kvalitu, kterou jste ještě nezažili. Marantz Melody X také podporuje všechny hlasové asistenty: Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Použijte svůj hlas k ovládání Melody X bez ohledu na to, kterého asistenta používáte každý den.


    Učitě také připojte Marantz Melody X k televizoru. Melody X automaticky detekuje zdroj zvuku, který je k němu připojen, a transformuje jej do neuvěřitelně muzikálního zvuku vytvořeného těmi nejlepšími zvukovými inženýry pracujícími pro Marantz. Po připojení k televizoru jej budete moci snadno ovládat pomocí dálkového ovladače televizoru. Můžete jej použít k zapnutí, vypnutí, ztlumení nebo změně zdroje zvuku na Melody X.


    Melody X je k dispozici ve dvou barevných verzích. Černé a stříbrné. Jeho klasický design, malé rozměry a sofistikovaná estetika se hodí do každé místnosti.


    Námi vybrané reproduktory jsou testovány s Melody X a jsou dokonale kompatibilní. Značky jako Polk Audio, Definitive Technology jsou proslulé svým bezchybným zvukem a vysokým výkonem svých reproduktorů. Podle grafiky, kterou uvádíme u každého z těchto setů, si snadno vyberte svůj ideální set. Začněte výběrem hudebního žánru, který posloucháte nejčastěji. Pop, Rock, Jazz nebo klasická hudba. Každý z těchto reproduktorů přinese to nejlepší z vaší hudby. Poté se zaměřte na velikost místnosti, do které svůj Marantz Melody X umístíte. V tomto případě je velmi důležité, aby velikost reproduktoru byla přizpůsobena její velikosti, aby zvuk přesně vyplnil vaši místnost. Nezapomeňte umístit vybraný stereo pár tak, abyste při poslechu zachovali správnou vzdálenost od reproduktorů. Dodržení stanovených intervalů vám poskytne nejlepší zážitek z poslechu.


    Pro koho je Marantz Melody X určen? Pro moderní lidi, kteří oceňují nejvyšší kvalitu zvuku, kompaktnost a všestrannost zařízení. Nekonečné možnosti, které nabízí Marantz Melody X, jsou tím, co hledáte u zařízení, které vám poskytne domácí zábavu na té nejvyšší úrovni. Každá minuta strávená s tímto zařízením vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který se bude jen těžko opouštět. Doufáme, že rozhodnete pro přijímač Marantz Melody X a užijete si tu nejlepší kvalitu zvuku.