Podlahový reproduktor SIX

   WILSON

   12 390,00 Kč10 990,00 Kč Cena za párUšetříte 1 400,00 Kč Cena za pár
   6 195,00 Kč5 495,00 Kč Cena za položku
   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Lowest price in the last 30 days

   Barva
   Množství

   Skladem

   Minimální množství produktu pro objednávku je 2.

   Podlahová reprosoustava Wilson Six je univerzálním řešením pro milovníky hudby i filmové nadšence. Reproduktory jsou navrženy a vyrobeny s maximální pozorností k detailům a zaujmou rovněž svým netradičním designem.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Podlahová reprosoustava Wilson Six je univerzálním řešením pro milovníky hudby přehrávané z klasických stereo sestav, ale i odpovídá na zvyšující se zájem o podporu zvukových stop TV. Bez ohledu na způsob použití poskytují reprosoustavy Wilson Six velmi atraktivní přirozený zvuk, který je velice blízko tomu, co umělec při nahrávání hudebního díla zamýšlel. Na jejich výrobu byly použity vybrané prvotřídní materiály a navíc upoutají pozornost svým moderním designem.

   Reprosoustavy Wilson Six využívají celulózové membrány se speciální vnitřní strukturou. Toto řešení je často využíváno pro výrobu mnohem dražších měničů. Jejich vysoká pevnost a nízká hmotnost jsou jejich nespornou výhodou. Membrány jsou navíc zavěšeny na gumových závěsech, což umožňuje vysokou dynamiku basů a extrémně vysoký výkon. Ve středu systému pohonu vysokotónových měničů se používají silné neodymové magnety, které se rovněž používají pro měniče vyšší třídy. Aby se zabránilo nežádoucímu zvýšení teploty, inženýři zaprojektovali systém hliníkových cívek. Vše je doplněno o basový port, který je umístěn vpředu. Díky tomu je možné umístit reprosoustavy blíže zdi. Reproduktorové terminály se nacházejí ve speciální prohlubni vzadu ve spodní části skříně. Jednotlivé šrouby jsou pozlaceny a pro usnadnění připojení kabelů směřují vzhůru.

   Wilson Six jsou k dispozici ve dvou provedeních. Prvním z nich je černá skříň se saténovou černou přední stranou a druhým světlý dub. Obě provedení jsou charakteristická jemnou dřevěnou strukturou. Dynamický a moderní vzhled podtrhují nápadné stříbrné membrány a originální zpevňující prstence s charakteristickými seříznutými boky, které obklopují jednotlivé měniče. Krycí mřížky jsou vyrobeny ze speciálního plastu, který je pokryt akusticky neutrálním materiálem s atraktivní a moderní strukturou i barvou. Díky tomu poměrně velká konstrukce dokonale zapadne do prostředí obývacího pokoje. U černých reprosoustav byl použit klasický černý materiál, zatímco reprosoustavy v odstínu světlého dubu nabízejí mírně pestřejší barvu mřížky – světle šedou. Spolu s výraznější strukturou samotného materiálu jsou atraktivním stylistickým doplňkem místnosti.

   Technické specifikace:

   Frekvenční rozsah (±3 dB): 45 – 20000 Hz
   Citlivost (2,83 V / 1 m): 90 dB
   Impedance: 4-8 ohmů
   Doporučený výkon zesilovače: až 130 W
   Vysokotónový měnič: 1" (25 mm), měkká kopulka
   Středo-/nízkotónové měniče: 2x 6-1/2" (165 mm), celulózová membrána
   Rozměry skříně: 1000 x 195 x 306 mm (V x Š x H)
   Provedení: černý nebo bílý lak, vysoký lesk
   Hmotnost: 12,2 kg (kus)

   WILSON
   WILSON SIX LIGHTOAK
   5903402874031

   195 mm
   1000 mm
   306 mm

   12 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   60 měsíců

   Nové
   4.504.504.504.504.50

   Avatar Zbyšek C.
   25.01.2021
   Výhody:
   Za málo peněz hodně muziky a to doslova :-)

   Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

   Číst více

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: