Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)
   Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)
   Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)
   Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)
   Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)
   Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)
   Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)

   Soundbar - domácí kino BEAM (Gen 2)

   13 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Odeslání do 2-5 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Skladem

   Nová generace Beam přináší bohatší, ještě více pohlcující zvuk a podporuje Dolby Atmos - to vše ve stejné akustické architektuře. Snadné ovládání pomocí aplikace Sonos, dálkového ovladače televizoru, několika hlasových asistentů, Apple AirPlay 2, aplikací hudebních služeb a dalších.

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Vysoce kvalitní zvuk

   Obohaťte své zážitky s nejnovější generací kompaktních, chytrých soundbarů - nyní s technologií Dolby Atmos.

   Zažijte prostorný zvuk a křišťálově čisté dialogy při sledování televizních programů, filmů i při hraní her. S vypnutou televizí můžete streamovat hudbu a další obsah ze všech svých oblíbených služeb. Produkt můžete snadno ovládat pomocí aplikace Sonos, hlasu i Apple AirPlay 2. Přidejte reproduktory a vytvořte bezdrátový systém prostorového zvuku a užijte si opravdový multiroom zvuk v celé domácnosti. Celý systém se připojuje přes Wi-Fi.

   Křišťálově čisté dialogy

   Zvukoví inženýři oceněni Oscarem pomohli vyladit Beam tak, aby zvýrazňoval každé slovo, díky čemuž vám neunikne nic podstatné. Zapněte funkci Speech Enhancer v aplikaci Sonos, abyste zlepšili čistotu a slyšeli každý šepot i dialog uprostřed akčních scén.

   Ještě chytřejší

   O 40% rychlejší procesor posouvá hranice soundbaru této velikosti a vytváří dvě nové zvukové cesty pro virtuální prostorový zvuk.

   Estetická konstrukce

   Nový precizní perforovaná mřížka má velmi elegantní design a dokonale zapadne do okolního prostředí - bez ohledu na to, zda je Beam umístěn na nábytku nebo namontován na zdi.

   Výjimečný zvuk vyplňující prostor

   Dolby Atmos* mapuje zvuk v prostoru a vytváří tak 3D efekt. Budete mít pocit, jako by letadla opravdu letěla nad hlavou, uslyšíte kroky v místnosti a budete se nacházet v centru akce.

   *Vyžaduje televizor kompatibilní s Dolby Atmos a obsah kódovaný Atmos.

   Stvořen pro hudbu

   Můžete streamovat hudbu, audioknihy a podcasty ze svých oblíbených služeb a užívat si detailní stereofonní zvuk, který vyplní místnost.

   Nejdůležitější vlastnosti:

   • Noční režim: snižuje intenzitu hlasitých efektů a zesiluje tišší zvuky
   • Zvukové formáty domácího kina: stereofonní lineární signál PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos (Dolby Digital Plus), Dolby Atmos*, Dolby TrueHD*, Dolby Atmos (True HD), Multichannel PCM, Dolby Multichannel PCM* (*Je vyžadován konektor HDMI eARC)
   • Dotyková tlačítka: klepnutím přehrajete nebo zastavíte skladbu, upravíte hlasitost a ztlumíte mikrofony. LED dioda indikuje stav reproduktoru a mikrofonu, přizpůsobuje intenzitu světla osvětlení místnosti tak, aby bylo viditelné, ale nerušilo.
   • LED diody: LED diody na produktu indikují připojení, ztlumení, aktivaci mikrofonu a chyby
   • Wi-Fi: Připojte se k síti Wi-Fi spravované jakýmkoli routerem 802.11b/g/n/ac podporujícím frekvence 2,4 GHz nebo 5 GHz
   • HDMI eARC: Připojte zařízení k HDMI portu eARC / ARC televizoru pomocí dodaného kabelu HDMI. Pokud má váš televizor pouze optický výstup, můžete použít přiložený optický audio převodník Sonos
   • Ethernet: Port 10/100 pro kabelové připojení k routeru, IR přijímač synchronizuje soundbar s dálkovým ovládáním TV pro snadné ovládání
   • Sonos S2: Stáhněte si nejnovější generaci aplikaci pro konfiguraci a ovládání
   • Apple AirPlay 2: Podporuje AirPlay 2 na zařízeních se systémem Apple iOS 11.4 nebo novějším.
   • Hlasové ovládání: Podporuje Amazon Alexa a Google Assistant.

   SONOS
   BEAM GEN2 WHITE

   Specifická označení produktů

   ean13
   8717755778123
   Číst více

   Mohlo by se vám také líbit

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 další zlevněné produkty v kategorii: