
🔥 AudioCenopád - Slevy od 25 až do 99 %! Využijte slevu na nejlevnější produkt v košíku.🔥
Podmínky akce zde.
- +420 775 059 455 - infolinka po-pá 9:00-17:00
- +420 775 059 455 - infolinka 9:00-17:00
Sonos Play - Přenosný reproduktor multiroom s AirPlay 2 a Wi-Fi
8 399,00 Kč
Odeslání do 2-3 pracovních dní
- Centrální sklad
- Dostupné
- Denon Store - Praha
- Nedostupné
- Denon Store - Praha - expozice
- Nedostupné
Sonos Play — Přenosný reproduktor multiroom s AirPlay 2 a Wi-Fi je zařízení pro každodenní použití doma, v kanceláři nebo na terase. Díky kompaktní konstrukci a integrovaným funkcím se snadno přenáší, což z něj činí ideální řešení pro milovníky hudby, kteří ocení mobilitu a flexibilitu.
Reproduktor využívá technologii multiroom audio, která umožňuje bezdrátový přenos zvuku do různých místností a integraci s jinými systémy Sonos. Podporuje AirPlay 2 a zajišťuje vysoce kvalitní streamování z zařízení Apple. Díky připojení Wi-Fi navíc nabízí bezproblémové připojení k domácí síti a přístup ke službám, jako je Spotify Connect.
Popis
Impozantní zvuk. Optimální velikost.
Od kuchyňského stolu po horské vrcholy — Sonos Play nabízí působivý stereofonní zvuk a hluboké basy kdekoli.

24 hodin provozu na baterii
Zapomeňte na nabíječku a starosti – užijte si celodenní přehrávání*1.

Stereofonní zvuk
Užijte si opravdu silný zvuk kdekoli – doma i venku.

Voděodolný a prachotěsný
Sníh, stříkající voda nebo nečekaný pád? To není problém*3.

Chyť a jdi
Kompaktní konstrukce se vejde do ruky nebo tašky.

Přehrávejte podle svých představ – doma i venku
Připojte reproduktor k Wi-Fi, abyste mohli plně využít možnosti systému Sonos a pohodlně poslouchat hudbu v každé místnosti. Když jste mimo domov, přepněte na Bluetooth® a přehrávejte hudbu ze svého telefonu nebo notebooku. Můžete také připojit gramofon nebo jiný zdroj zvuku*4 pomocí příslušného adaptéru.

Všechna zařízení spolu vzájemně spolupracují
Kombinujte a vybírejte reproduktory, abyste vytvořili svůj vysněný zvukový systém a mohli poslouchat hudbu, kdekoli budete chtít.
Domácí zvukový systém – všude
Synchronizujte několik reproduktorů Sonos Play nebo Move 2 přes Bluetooth a zaplňte každý kout*5 svého prostoru bohatým zvukem.

Přizpůsobuje se sám
Automatické nastavení Trueplay™ vyladí reproduktor tak, aby poskytoval nejvyšší možnou kvalitu zvuku – bez ohledu na umístění reproduktoru*6.

Přehrává nejen hudbu
Nemáte zásuvku? Žádný problém. Připojte kabel USB-C, abyste mohli nabíjet telefon a poslouchat hudbu.
Ovládejte pomocí klepnutí, aplikací nebo hlasu

Amazon Alexa
Potřebujete pomoc v domácnosti? Požádejte Alexu o ovládání inteligentních zařízení.

Přímé ovládání
Ovládejte systém Sonos přímo z podporovaných aplikací, jako jsou Spotify nebo TIDAL.

Apple AirPlay 2
Streamujte z zařízení Apple a používejte Siri k přehrávání hudby z Apple Music.

Ovládací tlačítka
Stiskněte tlačítka pro přehrávání, pozastavení, nastavení hlasitosti a seskupení reproduktorů Sonos.

Aplikace Sonos
Sdružuje veškerý obsah a nastavení na jednom místě, což usnadňuje ovládání.
Technické specifikace
Zvuk
Zesilovače
Tři digitální zesilovače třídy H, dokonale vyladěné pro výjimečnou akustickou architekturu reproduktoru, umožňují vychutnat si bezkonkurenční zvukový zážitek.
Mikrofony
Systém dálkových mikrofonů využívá pokročilé formování paprsku a vícikanálovou eliminaci ozvěny, což umožňuje rychlé a přesné aktivování hlasového ovládání a nastavení Trueplay. Vypněte pomocí přepínače mikrofonu.
Výškové reproduktory
Dva zakřivené výškové reproduktory zajišťují čisté a přesné podání vysokých tónů a stereofonní rozdělení zvuku.
Středobasový reproduktor
Jeden středobasový reproduktor zajišťuje věrné podání středních frekvencí lidského hlasu a hluboké basy.
Grafický ekvalizér (EQ) s možností úprav
Nastavujte basy, výšky a hlasitost v aplikaci Sonos.
Automatické ladění Trueplay™
Software neustále optimalizuje zvuk reproduktoru a přizpůsobuje ho prostředí i přehrávanému obsahu.
Podrobnosti a rozměry
IP67
Odolný proti prachu a vodě (reproduktor vydrží ponoření do hloubky 1 m po dobu až 30 minut).
Rozměry
Výška: 192,3 mm
Šířka: 112,5 mm
Hloubka: 76,7 mm
Hmotnost
1,3 kg
Barvy
Černá, Bílá
Povrchová úprava
Matná
Ovládání
Použijte ovládací tlačítka k přehrávání, pauze, přeskočení nebo opětovnému přehrání skladeb, nastavení hlasitosti, ztlumení hlasového asistenta a k seskupování či oddělování produktů Sonos.
Tlačítko Bluetooth
Stisknutím spárujte s Bluetooth zařízením.
Přepínač mikrofonu
Posuňte tento přepínač na zadní straně zařízení pro odpojení napájení mikrofonu.
LED diody
LED diody signalizují stav připojení, úroveň baterie, aktivitu a ztlumení mikrofonu.
Napájení a připojení
Wi-Fi
Kompatibilní s Wi-Fi 6. Připojte se k síti Wi-Fi spravované libovolným routerem 802.11a/b/g/n/ac/ax podporujícím frekvence 2,4 GHz nebo 5 GHz.
Bluetooth
Bluetooth 5.3 podporuje streamování zvuku z libovolného zařízení s podporou Bluetooth.
Baterie
Baterie s kapacitou 35 Wh poskytuje až 24 hodin nepřerušovaného přehrávání na jedno nabití.
USB-C
Nabíjejte telefon na cestách nebo se připojte ke zdroji hudby pomocí dodatečného kabelu a adaptéru Sonos line-in. Připojte router přes Ethernet kabel a adaptéru Sonos Combo (všechny příslušenství se prodávají samostatně).
Procesor
Čtyřjádrový
4 x A55 1,4 GHz
Paměť
1 GB SDRAM
8 GB NV paměti
Apple AirPlay 2
Podporuje AirPlay 2 na zařízeních Apple s iOS 11.4 nebo novějším.
Obsah balení
Sonos Play
Indukční nabíjecí základna*
Kabel: 2 m
Dokumentace
Zkrácená uživatelská příručka a záruka
* Vyžaduje kompatibilní USB-C/PD napájecí adaptér (minimálně 18 W). Produkt se prodává samostatně.
Požadavky
Zdroj napájení
Blízká elektrická zásuvka pro nabíjení
Napájecí adaptér
Napájecí adaptér s výkonem alespoň 18 W, kompatibilní se standardem USB-PD.
Aplikace Sonos
Vybrané funkce vyžadují připojení k internetu a nejnovější generaci aplikace Sonos na kompatibilním zařízení.
FAQ – Sonos Play
Ano. Reproduktor Sonos Play lze spárovat s Bluetooth zařízením ihned po jeho zapnutí. Stačí aktivovat Bluetooth ve vašem telefonu, tabletu nebo notebooku a připojit se k reproduktoru.
Ano, ale pouze přes Wi-Fi.
Po připojení k domácí síti Wi-Fi umožňuje aplikace Sonos spárovat dva reproduktory Sonos Play do stereofonního páru. Získáte tak širší zvukovou scénu a detailnější zvuk.
Přenosné reproduktory Sonos však nemohou sloužit jako zadní reproduktory v systému domácího kina.
Ano. Po první konfiguraci v aplikaci Sonos můžete seskupit až čtyři reproduktory Sonos Play ze stejné domácnosti, i když nejste připojeni k domácí síti Wi-Fi.
Ne. Chcete-li vytvořit stereofonní pár v systému Sonos, musí mít oba reproduktory stejnou akustickou architekturu a zvukový profil.
Sonos Move 2 používá jiný profil, proto nelze vytvořit stereofonní pár se Sonos Play.
Je však možné reproduktory seskupit pro synchronizované přehrávání hudby.
Ne. Sonos Play byl navržen jako přenosný reproduktor. Připojení k subwooferu by mohlo způsobit nevyvážený zvuk nebo ztrátu připojení při přemisťování zařízení.
Ne. Sonos Play nepodporuje prostorový zvuk.
Chcete-li využívat technologii Dolby Atmos, zvažte pořízení jiného zařízení Sonos, například Era 300, Arc Ultra nebo Beam (Gen 2).
Wi-Fi
nejlepší kvalita zvuku,
možnost bezztrátového streamování,
přehrávání hudby v celém domě,
plná integrace se systémem Sonos.
Bluetooth
rychlé připojení k telefonu, tabletu nebo notebooku,
není nutné používat aplikaci Sonos,
menší dosah připojení.
Ne. Součástí balení je nabíjecí základna a kabel USB-C.
Napájecí adaptér lze dokoupit samostatně.
Ano. Můžete seskupit Sonos Play s jinými reproduktory Sonos, i když je zdroj zvuku připojen přes Bluetooth.
Ano. Pomocí adaptéru Sonos pro linkový vstup můžete připojit gramofon nebo jiné zařízení s linkovým výstupem 3,5 mm.
K připojení je třeba kabel 3,5 mm AUX, který není součástí balení.
To se nedoporučuje. Většina adaptérů USB-C → 3,5 mm dostupných na trhu podporuje pouze audio výstup (sluchátka), nikoli linkový vstup.
Pro zajištění stabilního provozu je nejlepší použít originální linkový vstupní adaptér Sonos.
To se nedoporučuje.
Připojení přes Bluetooth nebo linkový vstup může způsobit zpoždění a problémy se synchronizací obrazu a zvuku.
K televizoru je lepší použít soundbar Sonos, který lze současně seskupit se Sonos Play pro přehrávání hudby.
Port USB-C v Sonos Play může:
podporovat 3,5mm linkový vstup prostřednictvím adaptéru Sonos,
podporovat Ethernet (s adaptérem Combo),
nabíjet malá zařízení, např. smartphone.
Nejprve je třeba nakonfigurovat Sonos Voice Control v aplikaci Sonos.
Při používání Bluetooth jsou hlasové příkazy omezeny na základní funkce, jako jsou:
přehrávání a pozastavení,
změna skladby,
ovládání hlasitosti.
Nezahrnují úplné ovládání systému ani vyhledávání obsahu.
Ne. Sonos Play vyžaduje nejnovější aplikaci Sonos (Sonos S2).
Starší aplikace Sonos S1 Controller není s tímto reproduktorem kompatibilní.
Který reproduktor Sonos si vybrat?
No Products at this time.
Sonos Roam 2
Sonos Play
Sonos Move 2
Zvuk
Zvuk, který překračuje očekávání od reproduktoru této velikosti
Zvuk vyplňující místnost
Silný stereofonní zvuk
Baterie
Až 10 hodin provozu
Až 24 hodin provozu
Vyměnitelná
Až 24 hodin provozu
Konektivita
Wi-Fi
Bluetooth®
-
Wi-Fi
Bluetooth®
Linkový vstup
Wi-Fi
Bluetooth®
Linkový vstup
Inteligentní funkce
Automatické nastavení Trueplay
Ovládání hlasem
Ovládací aplikace Sonos
-
Automatické nastavení Trueplay
Ovládání hlasem
Ovládací aplikace Sonos
Automatické nastavení Trueplay
Ovládání hlasem
Ovládací aplikace Sonos
Ovládací tlačítka na reproduktoru
Tlačítka
Tlačítka
Dotykové ovládání pomocí posuvníku
Dodávané příslušenství
Nabíjecí kabel USB-C na USB-C
Indukční nabíjecí základna
Indukční nabíjecí základna (odnímatelný napájecí kabel a adaptér)
K čemu se nejlépe hodí
Doma i na cestách
Malé místnosti
Cestování
Doma i na cestách
V jakékoli místnosti
Cestování
Všestrannost doma i venku
V jakékoli místnosti
Zahrada nebo terasa
Rozměry
Výška
168 mm
Výška
192,3 mm
Výška
241 mm
Šířka
62 mm
Šířka
112,5 mm
Šířka
160 mm
Hloubka
60 mm
Hloubka
60 mm
Hloubka
60 mm
Hmotnost
0,43 kg
Hmotnost
0,43 kg
Hmotnost
0,43 kg
Podrobnosti o produktu
PLAY BLACK
Specifická označení produktů
- 8720862503786