Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
 • Set

Reproduktorový set: GLE 80 + GLE 10 + GLE 50

44 070,00 Kč
41 990,00 KčUšetříte 2 080,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Lowest price in the last 30 days

Vyberte barvu v setu

Podlahová reprosoustava GLE 80

Barva
 • Černá

Nástěnná reprosoustava GLE 10

Barva
 • Černá

Centrální reprosoustava GLE 50 Center

Barva
 • Černá
 • Makassar

Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

Upozornění Produkt může pocházet z expozice.

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží

x 2


Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10 Nástěnná reprosoustava GLE 10

Barva

Obsah sestavy

 • Type: Floorstanding speaker
 • Engineering Principle: 3-way bass reflex
 • Nom. /Music power handling: 120 / 280 W
 • Frequency response: 23 - 40.000 Hz
 • Crossover frequency: 300 / 3.200 Hz
 • Woofer: 1x 174 mm (6,8"), Aluminum (Wave surround)
 • Midrange: 1x 174 mm (6,8"), Aluminum (Wave surround)
 • Tweeter: 1x 25 mm (1"), Aluminium-manganese
 • Nominal Impedance: 4 - 8 ohms

GLE 10 od značky Canton je 2pásmová nástěnná reprosoustava, která díky své hloubce (pouhých 10 cm) nabízí jedinečnou flexibilitu. Snadno splyne s jakýmkoli prostorem. Dojem dělá rovněž zvukově - nabízí přesné a ostré basy, naopak na opačné straně frekvenčního razsahuje dosahuje až 40 000 Hz. Reproduktory GLE 10 jsou součástí série GLE, která obsahuje celou řadu modelů, z nichž snadno sestavíte domácí kino svých snů.


Pro potěšení z hudby i filmu

Plochý nástěnný reproduktor GLE 10 je díky hluboce 10 cm velice nenápadný a flexibilní. Je ideální jako efektový nebo stereo reproduktor. Díky integrovanému nástěnnému držáku se velmi snadno instaluje a přináší nejlepší zvuk Canton pro váš obývací pokoj. Technicky vyspělá ozvučnice reproduktoru a dokonale vyladění zvuku zaručují dlouhodobé potěšení z poslechu. Použité titanové měniče jsou jedinečné pro tuto cenovou i velikostní třídu. Čeká na vás nejvyšší přesnost a čisté potěšení z poslechu.

Technologie - lepší než kdy jindy

Snaha o nejlepší zvuk znamená hodně tvrdé práce a použití nejnovějších technologií. Reproduktory GLE těží z neustálého pokroku ve vývoji reproduktorů, a to jak vizuálně, tak technicky. V první řadě je třeba zmínit vynikající titanové měniče, které byly začleněny do současné řady GLE. Vizuálně jsou reproduktory GLE 10 nenápadné, ale zvukově dělají na své posluchače značný dojem. Systém 25mm výškového reproduktoru z hliníku a manganu je osvědčený a poskytuje GLE 10 jemně rozlišené výšky a velice detailní zvuk. Ideálním partnerem je výkonný 154mm středobasový měnič s titanovým kuželem, který nabízí přesné a ostré basy v uzavřené skříni. Navíc tento lehký, ale extrémně tuhý kužel poskytuje vyvážený a neutrální středový rozsah s vynikajícím rozlišením detailů. Středobasový měnič je vybaven robustním polykarbonátovým košem, silným magnetickým pohonem a nejnovější generací wave surround, což umožňuje velmi dynamický výkon s minimálním zkreslením. Frekvenční rozsah nástěnného reproduktoru GLE 10 dosahuje až 40 000 Hz.

Moderní a silný

Harmonické proporce, neutrální a moderní design, 2pásmové nástěnné reproduktory GLE 10 lze použít univerzálně. Díky hloubce skříně pouhých deset centimetrů zůstávají vizuálně diskrétní a splývají s jakýmkoli prostorem. Reproduktory jsou k dispozici v černém, bílém nebo makassar provedení, přičemž přední strany jsou lakovány v černé nebo bílé barvě, v závislosti na zvolené verzi. Akusticky neutrální látková krycí mřížka magneticky v případě potřeby zakryje přední stranu. GLE 10 je hluboký pouze deset centimetrů a díky integrovanému nástěnnému držáku lze tento model snadno zavěsit na zeď.

Týmový hráč

Univerzální 2pásmové nástěnné reproduktory GLE 10 můžete rozšířit o další modely ze série GLE a vytvořit vysoce výkonný vícekanálový systém domácího kina. Například použijte GLE 70 jako hlavní reproduktory, přidejte centrální reproduktor GLE 50 a pár surroundových reproduktorů GLE 10. Subwoofer POWER SUB 12, který bude dokonale ladit, přebírá aktivní nízkofrekvenční část systému a zajišťuje silné basy pro vaše domácí kino. V závislosti na vašich preferencích a požadavcích můžete také sestavit svůj vlastní vícekanálový systém domácího kina z velkého portfolia GLE a zažít dokonalou filmovou zábavu ve svém obývacím pokoji. Připojte reproduktory k chytrému zesilovači Smart Amp 5.1 a vydejte se do světa bezdrátového streamování hudby. Bez problému nahradí klasický AV receiver a nabízí nesrovnatelnou škálu kombinací a připojení - s nejlepším zvukem a minimálními rozměry.

O sérii GLE

Technicky působivé a vizuálně přitažlivé - díky těmto vlastnostem se reproduktory řady GLE staly jedny z nejpopulárnějších v Evropě. Canton nyní vizuálně i technicky přepracoval úspěšnou modelovou řadu a přináší širokou škálu modelu. Co však zůstává, je vynikající poměr cena / výkon. Řada GLE je tak všestrannou a atraktivní sérii reproduktorů, která vždy udělá dobrý dojem svým atraktivním designem a vyváženým zvukem. Nový vzhled s magnetickými oválnými mřížkami a moderním designem skříně umožňuje reproduktorům bez problémů splynout s okolím v jakékoli moderní místnosti.

Technické specifikace

 • Typ: Nástěnná a stropní reprosoustava
 • Konstrukční řešení: 2pásmový uzavřený systém
 • Jmenovitý/hudební výkon: 60 / 100 W
 • Frekvenční rozsah: 45 - 40 000 Hz
 • Dělicí frekvence: 3 200 Hz
 • Středobasový měnič: 1x 160 mm (6,3"), titan
 • Vysokotónový měnič: 1x 25 mm (1"), hliník-mangan
 • Nominální impedance 4 - 8 ohmů

Pro potěšení z hudby i filmu

Zbrusu nový centrální reproduktor GLE 50 se stane absolutním středem pozornosti: se svými dvěma 154mm titanovými basovými a středotónovými měniči pracuje vždy přesně a dynamicky. S podporou 25mm vysokotónového měniče s kopulkou z hliníku a manganu je dokonale vybaven pro optimalizaci zvuku vašeho systému domácího kina. Vynikající technická řešení zajišťují skvělé poslechové potěšení s nejlepším zvukem Canton, a to po opravdu dlouhou dobu.

Technologie - lepší než kdy jindy

Snaha o nejlepší zvuk znamená hodně tvrdé práce a použití nejnovějších technologií. Reproduktory GLE těží z neustálého pokroku ve vývoji reproduktorů, a to jak vizuálně, tak technicky. V první řadě je třeba zmínit vynikající titanové měniče, které byly začleněny do současné řady GLE. Dva 154mm titanové měniče v uzavřené skříni reprodukují čistě a výkonně nejnižší tóny a zaručují vyvážený a neutrální středový rozsah s vynikajícím rozlišením detailů. Jsou vybaveny robustními polykarbonátovými koši, výkonnými magnetickými pohony a nejnovější generací wave surround, díky čemuž je reproduktorům umožněn velmi dynamický výkon s minimálním zkreslením. Perfektní doplňkem je vyspělý a osvědčený systém výškového reproduktoru z hliníku a manganu s 25mm kopulkou. Optimalizovaný 2,5pásmový crossover umožňuje reprodukci až 40 000 Hz - s ideálním zvukovým zářením i mimo hlavní osa poslechu.

Diskrétní vzhled, výkonná akustika

2,5pásmový centrální reproduktor GLE 50 má moderní a diskrétní design. Díky harmonickým proporcím a atraktivním verzím skříní v černém, bílém nebo makassar provedení se GLE 50 Center cítí jako doma v jakémkoli prostředí. Přední strana GLE 50 Center je v matné černé nebo saténové bílé barvě. Dekorativním prvkem současné řady GLE je černá látková krycí mřížka, která je magneticky připevněna k přední straně. Rohy jsou zaoblené a dodávají centru výraznou a atraktivní tvář. Dobře proporčně řešený centrální reproduktor GLE 50 lze umístit na nebo do televizního stolku. Alternativně jej lze umístit na reproduktorový stojan LS 660, který je akusticky i vizuálně dokonalý (není součástí balení).

Týmový hráč

Centrální reproduktor GLE 50 můžete rozšířit o další modely z řady GLE a vytvořit tak výkonný vícekanálový systém domácího kina. Například jako hlavní reproduktor použijte model GLE 90, ke kterému přidáte centrální GLE 50 a jako prostorové reproduktory GLE 30. Subwoofer Power Sub 12, který dokonale ladí s GLE 90, přebírá aktivní nízkofrekvenční část systému a zajišťuje silné basy pro vaše domácí kino. V závislosti na svých preferencích a požadavcích si také můžete z rozsáhlého portfolia GLE sestavit svůj osobní multikanálový set a zažít dokonalou filmovou zábavu ve vlastní domácnosti. Připojte reproduktory k chytrému zesilovači Smart Amp 5.1 a vydejte se do světa bezdrátového streamování hudby. Bez problému nahradí klasický AV receiver a nabízí nesrovnatelnou škálu kombinací a připojení - s nejlepším zvukem a minimálními rozměry.

O sérii GLE

Technicky působivé a vizuálně přitažlivé - díky těmto vlastnostem se reproduktory řady GLE staly jedny z nejpopulárnějších v Evropě. Canton nyní vizuálně i technicky přepracoval úspěšnou modelovou řadu a přináší širokou škálu modelu. Co však zůstává, je vynikající poměr cena / výkon. Řada GLE je tak všestrannou a atraktivní sérii reproduktorů, která vždy udělá dobrý dojem svým atraktivním designem a vyváženým zvukem. Nový vzhled s magnetickými oválnými mřížkami a moderním designem skříně umožňuje reproduktorům bez problémů splynout s okolím v jakékoli moderní místnosti.

Technické specifikace

 • Typ: Centrální reprosoustava
 • Konstrukční řešení: 2,5pásmový uzavřený systém
 • Jmenovitý/hudební výkon: 80 / 140 W
 • Frekvenční rozsah: 30 - 40 000 Hz
 • Dělicí frekvence: 400 / 3 000 Hz
 • Basový měnič: 1x 154 mm (6,1"), titan
 • Středotónový měnič: 1x 154 mm (6,1"), titan
 • Vysokotónový měnič: 1x 25 mm (1"), hliník-mangan
 • Nominální impedance 4 - 8 ohmů
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: