Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX
   Sluchátka do uší BEOPLAY EX

   Sluchátka do uší BEOPLAY EX

   9 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Poslední kusy skladem

   Skutečně bezdrátová sluchátka do uší třídy premium se zvukem probouzejícím duši a adaptivním ANC pro blokování nežádoucího hluku. Bezpečné a pohodlné nošení. Ideální pro sport, nebo jen pro procházky a pohyb.

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   BEOPLAY EX

   Padnou do každého ucha

   Komfort, který se nikdy neomrzí. Zvuk, který vás vždy pozvedne. Beoplay EX vás přiblíží umělcům, které máte rádi – ať jste kdekoli, ať děláte cokoli.

   Pohodlnější než kdy jindy

   Žádné kompromisy ohledně krásy. Měkké nástavce umožňují hodiny poslechu bez pocitu tlaku. Pokud hledáte zvuk pohlcující duši bez zbytečného zatížení, Beoplay EX je tu pro vás.

   Tak pohodlné, že ani nebudete vědět, že je máte. Beoplay EX mají zcela nový, ergonomický design, který zajišťuje snadné použití hned po vybalení. Hlavní část konstrukce sluchátek je navržena tak, aby se vešla do velkých i malých uší, a tvar poskytuje naprostou stabilitu, ať už chodíte, běháte nebo skáčete.

   Pohodlné nošení

   Odolné proti dešti a potu

   Vyrobeno pro multitasking

   Voděodolnost IP57

   Beoplay EX rozzáří vaši hudbu i ve vlhkých podmínkách díky stupni krytí IP57. To znamená ochranu proti vodě, a to až do hloubky 1 metru po dobu 30 minut. Chrání také před prachem – ideální pro vaše dobrodružství v terénu. V kombinaci s pohodlnou a stabilní konstrukcí jsou sluchátka EX připravena na jakýkoli sport, při kterém se můžete zapotit.

   VÝKONNÝ ZVUK

   Vypadají na malá. Znějí velkolepě.

   VODĚODOLNÁ KONSTRUKCE

   Voda? Nebojte se.

   MIKROFON

   ČIstota? Křišťál.

   Beoplay EX daleko převyšují svoji velikost plnějšími basy a úrovní detailů, která jsou u tak kompaktní formy nepřekonatelná. 9,2mm měnič v každém sluchátku vám poskytne výkon – kdekoli a kdykoli.

   Zastihl vás liják? Žádný problém. Sluchátka Beoplay EX jsou voděodolná (až 30 minut ve vodě do hloubky 1 m) a díky svému stupni krytí IP57 jsou odolná vůči prachu a písku. Neexistuje špatné počasí, pouze špatná sluchátka.

   Ve vnější části je šest mikrofonů umístěných blíže k vašim ústům, takže můžete s klidem přijímat hovory. Hluk v pozadí? Inteligentní technologie beamforming odlišuje váš hlas od ostatních zvuků, takže vždy uslyšíte křišťálově čistý zvuk.

   Dosud nejuniverzálnější sluchátka Bang & Olufsen

   Beoplay EX posouvají všestrannost na zcela novou úroveň. Tato sluchátka, vyladěná zvukovými inženýry Bang & Olufsen, poskytnou vaší hudbě více detailů a nabízejí čistější konverzaci. Velký ruch při cestě do práce? Nechte se adaptivním potlačením hluku odříznout od světa. Celodenní trénink? Spolehněte se na ultra bezpečné uchycení a voděodolnou konstrukci, která vám pomůže k dosažení cílů. Bez ohledu na počasí a typ aktivity vás sluchátka Beoplay EX udrží v obraze.

   Nejdůležitější vlastnosti:

   • Měniče: elektrodynamické, neodymové, průměr 9,2 mm
   • Impedance: 32 Ohm +/- 3,2 @ 1 kHz
   • Efektivní frekvenční rozsah: 20 - 22 000 Hz
   • Citlivost: 108 dB +/- 2 dB 1kHz @ 1mW (0,178V)
   • Audio kodeky: aptX™ Adaptive AAC, SBC
   • Mikrofony: šest MEMS mikrofonů, všesměrové (směrový paprsek pro řeč)
   • Potlačení hluku: adaptivní aktivní potlačení hluku
   • Doba přehrávání na baterii: doba přehrávání měřená při 80 dB pomocí kodeku AAC. ANC zapnuto: 6 hodin sluchátka, celkem 20 hodin; ANC vypnuto: 8 hodin sluchátka, celkem 28 hodin
   • Typ baterie: lithium-iontová baterie, specifická kapacita: 70 mAh/span>
   • Pouzdro: kapacita 380 mAh (2,5 nabití s ​​dobou přehrávání až 20 hodin). Pouzdro doporučujeme nabíjet každých 14 dní – i když se nepoužívá!
   • Napájení: 5V USB nabíjení přes USB-C konektor
   • Doba nabíjení: sluchátka: 1,5 hodiny v nabíjecím pouzdře do úplného nabití; 20 minut nabíjení poskytuje až 1,75 hodiny přehrávání.
   • USB-C: 1 hodina 45 minut k úplnému nabití pouzdra; Bezdrátové (Qi): 2 hodiny 15 minut k úplnému nabití pouzdra
   • Certifikace Bluetooth: Bluetooth 5.2, dosah 10 m, pamatuje si posledních 6 spárovaných zařízení, vícebodové připojení (připojuje se ke dvěma zařízením současně)

   B&O
   BEOPLAY EX GOLD TONE
   2023-10-23

   Specifická označení produktů

   Číst více