• Nové
  DENON DCD-1700NE Přehrávač CD/SACD
  DENON DCD-1700NE Přehrávač CD/SACD
  DENON DCD-1700NE Přehrávač CD/SACD
  DENON DCD-1700NE Přehrávač CD/SACD
  DENON DCD-1700NE Přehrávač CD/SACD

  DENON DCD-1700NE Přehrávač CD/SACD

  36 990,00 Kč
  Včetně DPH
  Odeslání do 2-4 pracovních dní
  Barva :
  Množství :

  Skladem

  Ponořte se do nedotčeného zvuku CD a SACD s vysokým rozlišením s Denon DCD-1700NE vybaveným Advanced AL32 Processing Plus a ultra přesným DAC.

  Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

  • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
  • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
  • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

  Technologie Advanced AL32 Processing Plus

  Nejnovější technologie reprodukce analogových vln, Advanced AL32 Processing Plus, využívá algoritmy pro interpolaci dat, upsampling a rozšíření bitů pro zpracování zvuku s vysokým rozlišením. Reprodukovaný zvuk je velmi detailní, bez zkreslení, bohatý na výraz ve spodním rozsahu a dokonale věrný původní nahrávce.

  Originální disková jednotka Denon

  Disková jednotka je postavena na bázi prvotřídního mechanismu S.V.H. (Suppress Vibration Hybrid). Nové signálové cesty a obvody, které řídí příjem a dekódování šumu, byly minimalizovány, aby se zabránilo nežádoucímu rušení a zachovala se kvalita zvuku. Hybridní design S.V.H. zajišťuje stabilitu diskové jednotky a umožňuje jí dekódovat a číst signál s nejvyšší přesností. Nízké těžiště mechanismu tlumí vibrace uvnitř i vně konstrukce. Eliminací nadměrných vibrací jsou minimalizovány operace související se servomotory. Redukce zbytných ovládacích prvků a spotřeby energie umožňuje čtení digitálních signálů z disku s optimální přesností.

  Podpora formátů Hi-Res Audio

  Schopnost dekódovat Hi-Res Audio ALAC, FLAC a WAV bezztrátové soubory až do 24-bit/192-kHz, stejně jako DSD 2,8MHz a 5,6MHz stopy (audiofilský formát SACD) vám umožní vychutnat si každou notu přesně jako umělec zamýšlel.

  DAC hlavní hodiny

  Aby bylo možné přesně synchronizovat digitální obvody, design hlavních hodin DAC považuje DAC za master, když jsou dodávány signály hodin. Hlavní hodiny, vyrobené s extrémní přesností, jsou umístěny hned vedle D/A převodníku, který potlačuje jitter a zajišťuje nejvyšší kvalitu D/A převodu. Slouží jako měřítko pro polovodičové operace a optimalizuje digitální audio obvody. Dva integrované hodinové oscilátory snižují fázový šum, každý je zodpovědný za jinou vzorkovací frekvenci (44,1 kHz a 48 kHz).

  Režim Pure Direct

  Režim Pure Direct poskytuje čistý, detailní a přesný zvuk.

  Obvody s minimalizovanými cestami signálu

  Audio obvody byly pečlivě navrženy tak, aby signálové cesty byly co nejkratší. S kratšími cestami se sníží interference mezi levým a pravým kanálem a minimalizují se nepříznivé účinky na audio signály. Výsledkem je, že obvodové cesty v DCD-1700NE reprodukují zvuk, který je čistý, vysoce transparentní a věrný původní nahrávce.

  DENON
  DCD1700NESPE2
  2023-02-24

  Specifická označení produktů

  ean13
  0747192139285
  Číst více

  10 další zlevněné produkty v kategorii: