• Nové

  Soundbar Magnifi Max AX

  POLK AUDIO

  19 990,00 Kč
  S DPH
  Barva
  Množství

  Nedostupné

  07.10.2022

  Objednejte nyní a získejte prioritní doručení. Objednávka bude vyřízena, jakmile bude produkt k dispozici.

  Vlajková loď mezi soundbary Polk. Model Magnifi Max AX oživí filmy, televizní pořady, hudbu a hry opravodvým zvukem Dolby Atmos a DTS:X s 11 reproduktory, technologií SDA, bezdrátovým streamováním a 10” subwooferem.

   

  Až 5 let záruka

   

  Doprava zdarma od 1000 Kč

   

  45 dní na vrácení zboží

  Soundbar Magnifi Max AX

  Pozvedněte zvuk svého televizoru pomocí prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS:X

  Optimalizace zvuku pro každý zdroj

  Režimy filmu, TV a hudby aktivované jedním dotykem optimalizují nízkofrekvenční odezvu, čistotu a zvukovou scénu MagniFi Max AX pro každý scénář poslechu. Noční režim zvyšuje jasnost dialogů a snižuje úroveň basů pro poslech v pozdních nočních hodinách. Technologie VoiceAdjust™ zvyšuje výraznost hlasu vzhledem k ostatním částem zvukové stopy pro lepší srozumitelnost. BassAdjust vyrovnává nižší odezvu soundbaru a subwooferu pro plynulé a dokonale kontrolované basy.

  Výkonný 10palcový subwoofer maximalizuje úder basů

  MagniFi Max AX a MagniFi Max AX SR obsahují 10palcový subwoofer poskytující hluboké basy, kterými je značka Polk známá. Bezdrátové připojení umožňuje pohodlné umístění subwooferu v místnosti bez změti kabelů.

  Dolby Atmos a DTS:X

  Nové soundbary MagniFi Max AX posouvají prostorový zvuk na novou úroveň pomocí vyhrazených reproduktorů směřujících nahoru, které dodávají horní vrstvu z objektově kódovaných zvukových formátů, jako jsou Dolby Atmos a DTS:X. Patentovaná technologie SDA čtvrté generace od Polk poskytuje ultra širokou zvukovou scénu, která sahá daleko za hranice soundbaru a vyplňuje místnost skvělým zvukem. MagniFi Max AX prezentuje zvuk s extrémní přesností a poskytuje nejrealističtější zobrazení ve své třídě.

  Jednoduchá konfigurace a univerzální kompatibilita

  Nastavení je jednoduché díky rychlému a širokopásmovému připojení 4K HDMI a přepínání vstupů. Připojte k soundbaru herní konzoli, Blu-ray přehrávač, streamovací zařízení a další. Připojení k televizoru je přes HDMI eARC nebo ARC pomocí přiloženého HDMI kabelu; optický vstup umožňuje připojení starších zařízení.

  NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI:

  • Vstupy: 3x 4K HDMI-in, 1x HDMI eArc, 1x optický, 1x USB-A (pro aktualizace firmwaru)
  • Streaming: Wi-Fi (802.11 a/n/ac), Google Chromecast pro audio, Apple AirPlay 2, Spotify Connect, spolupracuje s Alexa, Bluetooth 5.0
  • Soundbar: Levý / pravý kanál: (4x) 1x3" (25 mm x 76 mm); středobasové měniče: (2x) 0,75" (19 mm) výškové reproduktory s měkkou kopulkou; středový kanál: (2x) 1x2,5" (25 mm x 64 mm), středobasové měniče: (1x) 0,75" (19 mm) výškový reproduktor s měkkou kopulkou
  • Subwoofer: (1x) 10" woofer, vyřazující dolů
  • Rozměry a hmotnost: Soundbar - 118 × 1143 × 72mm, 5,83 kg; subwoofer - 407 × 302 × 399mm, 11,9 kg
  • Obsah balení: Soundbar, subwoofer, dálkové ovládání, napájecí zdroj soundbaru, napájecí kabely (soundbar, subwoofer), HDMI kabel, (2x) AAA baterie, průvodce rychlým startem, šablona pro montáž na stěnu a montážní rozpěrky, registrační karta,bezpečnostní dokument

  POLK AUDIO
  MAGMAXAX


  07.10.2022


  Číst více

  10 dalších výrobků ve stejné kategorii: