Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
 • Nové

  Stereo zesilovač PMA-900HNE

  DENON

  24 990,00 Kč
  S DPH

  Zobrazit historii cen

  Barva
  Množství

  Produkt je dostupný v jiných variantách

  26.08.2022

  Objednejte nyní a získejte prioritní doručení. Objednávka bude vyřízena, jakmile bude produkt k dispozici.

  Integrovaný zesilovač se síťovými funkcemi Denon PMA-900HNE poskytuje dokonalý stereo poslech z analogových i digitálních zdrojů. Pokročilá konstrukce vysokoproudého zesilovače a účinné napájení zajišťují, že vaše reproduktory vám poskytnou detailní, přesné zobrazení a silný zvuk.

   

  Až 5 let záruka

   

  Doprava zdarma od 1000 Kč

   

  45 dní na vrácení zboží

  DENON PMA-900HNE

  Integrovaný síťový zesilovač s HEOS® a vestavěným streamováním hudby

  Streamovací zesilovač s analogovým a digitálním připojením

  Použijte svůj hlas ke streamování svých oblíbených hudebních služeb přes Alexa do vašeho produktu Denon s vestavěnou technologií HEOS®. Požádejte Alexu, aby přehrávala hudbu ze Spotify, Amazon Music HD, TIDAL a mnoha dalších. Zvyšte nebo snižte hlasitost, pozastavte, ztlumte a přehrajte další skladbu – to vše pomocí vašeho hlasu. Chcete-li začít přehrávat hudbu pomocí hlasových příkazů Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte „Skills“. Přidejte HEOS Home Entertainment pro aktivaci funkcí. Poté přejděte do Smart Home v nabídce aplikace Alexa, vyberte Devices and Discover, nebo řekněte „Alexa, discover my devices“.

  Pokročilý vysokoproudý integrovaný zesilovač s výkonem 85 W

  Integrovaný zesilovač PMA-900HNE je vybaven špičkovou technologií prémiového zesilovače Denon a funkcí Advanced High Current, která poskytuje reproduktorům výkon 85 W na kanál do 4 ohmů.

  Vestavěné streamování hudby přes Wi-Fi, Bluetooth a AirPlay 2

  Vestavěný modul Wi-Fi HEOS® se připojí k vaší síti pro téměř neomezené možnosti streamování hudby. Poslouchejte širokou škálu online hudebních služeb nebo se připojte ke svému chytrému zařízení přes AirPlay 2 nebo Bluetooth.

  Integrita konstrukce s vybranými komponentami

  Společnost Denon, která byla založena v roce 1910, staví na svém hlubokém dědictví průkopnických audio technologií – od prvního japonského výrobce audio elektroniky až po výrobu prvních komerčních CD na světě. Investice do výzkumu a vývoje zvuku zajišťují přístup k nejnovějším technologiím a nejvyšší kvalitu poslouchu vaší oblíbené hudby.

  Pokročilý vysokoproudý samostatný obvod push-pull

  Advanced High Current (AHC) Single Push-Pull Power Amplifier: Široká frekvenční odezva zachycuje vše od hlubokých basů až po detailní výšky. Konstrukce AHC zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou typů reproduktorů a impedancí. Konstrukce odolná proti vibracím s konstrukcí Direct Mechanical Ground zaručuje poslech hudby s nedotčenými detaily a kvalitou, která není ovlivněna prostředím poslechu.

  Certifikovaný zvuk Hi-Res

  Schopnost dekódovat bezztrátové zvukové soubory ALAC, FLAC a WAV s vysokým rozlišením až do 24-bit / 192 kHz a také stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilní formát SACD) vám umožní vychutnat si každý zvuk přesně tak, jak jej zamýšlel interpret.

  Nejdůležitější vlastnosti:

  • Pokročilý vysokoproudý (AHC) hi-fi síťový zesilovač s výkonem 85 W na kanál pro vychutnání hi-fi zvuku Denon integrovaný s nejnovější technologií streamování
  • specializované zvukové inženýrství s pečlivě vybranými hi-fi komponenty a vyhrazenými obvody s krátkými, přímými cestami signálu mezi výkonovou a zesilovací sekcí pro zajištění nejvyšší kvality zvuku
  • Zesilovač Denon třídy Hi-Fi nabízí 85W diskrétní zesílení s funkcí Advanced High Current, která vám poskytne úplnou kontrolu nad připojenými reproduktory.
  • Integrovaný phono vstup a MM/MC ekvalizér, díky kterému můžete přímo připojit gramofon a užívat si svět vinylu pomocí libovolné přenosky (MM nebo MC)
  • Bezdrátová technologie multiroom streamování hudby HEOS® Built-invám umožní poslouchat širokou škálu hudebních služeb z internetu
  • Podporuje Spotify, Amazon Music, TuneIn, Deezer a další pro bezdrátové streamování a vychutnávání hudby z nejoblíbenějších online služeb
  • Digitální internetové rádio TuneIn vám poskytuje přístup ke kompletnímu paketu celosvětových rozhlasových stanic.
  • Certifikace Hi-Res Audio, síťové a USB funkce umožňují nepřerušované přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení včetně 192 kHz / 24-bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz.
  • Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri vám umožní ovládat PMA-900HNE a internetové hudební služby pomocí hlasových příkazů
  • Prémiový D/A převodník, díky kterému uslyšíte ty nejmenší detaily vaší hudby a neunikne vám ani nota.

  DENON
  PMA900HNEBKE2


  26.08.2022

  434 mm
  131 mm
  376 mm

  8 kg

  Číst více

  10 dalších výrobků ve stejné kategorii: