Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Bluetooth reproduktor RAVE NEO

   SOUNDCORE

   3 999,00 Kč
   3 190,00 KčUšetříte 809,00 Kč
   S DPH
   Množství

   Skladem

   Uvolněte opravdu silný zvuk s bluetooth reproduktorem RAVE NEO. Stisknutím tlačítka pro přehrávání uvolníte obrovskou vlnu zvuku až 98 dB. Intenzivní basy dodává pasivní zářič a exkluzivní technologie BassUp, která v reálném čase zesiluje nízké frekvence pro ještě větší dopad.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   14 dní na vrácení zboží

   • Uvolněte opravdu silný zvuk: Stisknutím tlačítka pro přehrávání uvolníte obrovskou vlnu zvuku až 98 dB. Intenzivní basy dodává pasivní zářič a exkluzivní technologie BassUp, která v reálném čase zesiluje nízké frekvence pro ještě větší dopad.
   • Technologie PartyCast: Připojte za pomoci jediného zařízení více než 100 reproduktorů přes Soundcore PartyCast a synchronizujte hudbu a osvětlení u všech reproduktorů.
   • Světelná show v rytmu: Zabudovaná LED světla se synchronizují s rytmem každé písně a vytvářejí tak jedinečný vizuální zážitek.
   • Zcela voděodolný: Vodotěsné pouzdro Rave Neo s IPX7 zajišťuje, že vydrží úplné ponoření do vody.
   • 18 hodin přehrávání: Navíc je k dispozici zabudovaný port USB pro pohodlné nabíjení dalších zařízení během večírku.
   • Aplikace Soundcore: Vyberte si z několika režimů osvětlení a přizpůsobte ekvalizér vytvořením vlastního mixu nebo použitím jednoho ze 3 přednastavených režimů k přizpůsobení zvuku vaší události.
   SOUNDCORE
   RAVE NEO BLACK

   Specifická označení produktů


   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: