Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Set

Set domácího kina: DHT-S716H + DSW-1H + DENON HOME 150

55 960,00 Kč
53 490,00 KčUšetříte 2 470,00 Kč
S DPH

Nedostupné

Vyberte barvu v setu

  1. Tento produkt není na skladě.

Multiroom reproduktor HOME 150

Barva
  • Černá

Jeden z produktů již není k dispozici. Tento set nelze koupit

 

Až 5 let záruka

 

Vždy doručení zdarma

 

Bezplatné vrácení zboží

  1. Tento produkt není na skladě.
x 2Barva

Obsah sestavy

Soundbar Denon DHT-S716H přináší pohlcující zážitek domácího kina. Díky svým rozměrům se soundbar bez problémů vejde přímo pod televizor a s dekódováním prostorového zvuku Dolby TrueHD / DTS-HD Master Audio vám umožní vychutnat si skvělý prostorový zvuk.


Prémiový soundbar Denon

Soundbar Denon DHT-S716H i přes svůj nízký profil přináší pohlcující zvuk domácího kina díky dekódování prostorového zvuku Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio a na vás tak čeká jedinečný zážitek při sledování vašich oblíbených filmů nebo hraní her. K dispozici jsou hned 4 HDMI vstupy, které představují snadnou možnost připojení televizoru nebo multimedialních zařízení. S vestavěnými technologiemi HEOS a Bluetooth® je možné streamovat hudbu z online hudebních služeb, jako jsou Spotify (free a premium), Amazon Music, TIDAL, TuneIn Internet Radio a další. Díky podpoře hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant získáte jedinečný komfort při ovládání zařízení. Dostaňte zážitek z domácího kina na novou úroveň s prémiovým soundbarem Denon DHT-S716H!


Vysoce výkonný 3kanálový soundbar Denon DHT-S716H je sestrojen tak, aby přinášel jedinečný zvukový žážitek do vašeho obývacího pokoje. Výrobce Denon, který má více než 100 let zkušeností s výrobou audio zařízení, dbal při jeho návrhu o to, aby poskytoval dechberoucí čistý zvuk z jakéhokoli zdroje zvuku a nabídl celou řadu moderních funkcí, s kterými získáte zcela nové možnosti.


Zvuk domácího kina v malých rozměrech

Zvuk opravdového domácího kina přinášejí přesně vyladěné měniče a dekódování prostorového zvuku Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. S vestěvnou technologií HEOS navíc snadno rozšíříte váš systém až do konfigurace 5.1, která zážitky ještě umocní. S HEOS můžete také snadno streamovat vaši oblíbenou hudbu přes Spotify (free a premium), Amazon Music, TIDAL, TuneIn Internet Radio, Deezer a další. Technologie Bluetooth® umožňuje streamovat hudbu přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo dalších kompatibilních zařízení. Soundbar Denon DHT-S716H podporuje všechny oblíbené audio formáty, jako jsou DSD (2,8 a 5,6 MHz), FLAC, WAV, ALAC (192/24), MP3, WMA a AAC (přes síť). Díky podpoře přehrávání ve vysokém rozlišení na vás tedy čeká ten nejlepší zážitek z poslechu hudby. Zařízení je možné ovládat nejen manuálně přes dodávaný dálkový ovladač, ale také pomocí hlasu. Díky podpoře hlasových asistentů Amazon Alexa (přes HEOS Home Entertainment Skill) a Google Assistant (přes HEOS app) si snadno hlasovými příkazy přizpůsobíte hlasitost, spustíte přehrávání, přeskočíte skladbu atd. Soundbar je navíc vybaven 1 výstupem a 4 HDMI vstupy s ARC a podporou 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR a Dolby Vision, nechybí ani optický digitální vstup.


S výškou, která nepřesahuje 7,5 cm, tento model snadno umístíte pod váš televizor a nemusíte se obávat, že by blokoval spodní okraj televizoru se senzorem pro dálkové ovládání. Bez problému DHT-S716H rovněž nainstalujete na zeď. Rychlé a snadné nastavení rovněž umožňuje dodávaný vysokorychlostní kabel HDMI a optický kabel.


Jak zvuk ještě vylepšit?

Soundbar Denon DHT-S716H s vestavěnou technologií HEOS umožňuje bezdrátové rozšíření systému do konfigurace 5.1. K rozšíření prostorové scény je možné využít několik komponentů kompatibilních s technologií HEOS a umocnit tak své zážitky ze sledování filmů nebo hraní her. Pokud chcete posílit váš systém o opravdu silné basy, je ideálním kompatibilním řešením bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H. Hlubší zvuk vynikne především u akčních filmů, ale rovněž dodá skvělé efekty např. při hraní her. K rozšíření systému a vytvoření prostorového zvuku přes zadní reproduktory je ideální volbou pár bezdrátových reproduktorů HOME 150. Díky nim získáte mnohem realističtější prostorovou scénu a ocitnete se v centru dění při sledování vašich oblíbených filmů.


Hlavní parametry a funkce

Vylepšete zvuk televizoru Vychutnejte si pohlcující zvuk díky vyladěným měničům a dekódování prostorového zvuku Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio
Možnost rozšíření systému do konfigurace 5.1 přes technologii HEOS
Přidejte bezdrátový subwoofer (DSW-1H) a surround reproduktory s vestavěnou technologií HEOS a vytvořte tak prostorový systém 5.1
Výjimečný zvukový design Denon Soundbar poskytuje dechberoucí čistý zvuk pro jakýkoli zdroj zvuku
HDMI a 4K Ultra HD kompatibilita Čtyři vstupy HDMI s 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR, Dolby Vision a podporou ARC
Spolupráce s Amazon Alexa a Google Assistant Použijte svůj hlas k ovládání hlasitosti, přeskakování skladeb atd.
Bluetooth streaming Připojte a přehrávejte hudbu přímo ze smartphonu, tabletu nebo jiného kompatibilního zařízení
Streaming z online hudebních služeb Díky vestavěné technologii HEOS si můžete vychutnat vaši oblíbenou hudbu z online hudebních služeb Spotify (free a premium), Amazon Music, TIDAL, TuneIn Internet Radio, Deezer a dalších
Podpora všech populárních zvukových formátů Přehrávejte soubory s vysokým rozlišením DSD (2,8 a 5,6 MHz), FLAC, WAV, ALAC (192/24), MP3, WMA a AAC (přes síť)
Soundbar s úzkým profilem Kompaktní design, který zesílí a zlepší zvuk i těch největších televizorů
Kompatibilita a jednoduchost Vysokorychlostní HDMI a optický kabel, které jsou součástí balení, umožňují rychlé a snadné nastavení
Tlačítka Quick Select Naprogramujte šest tlačítek Quick Select podle vašich představ a získejte přístup k vašim oblíbeným funkcím a rozhlasovým stanicím

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
36 měsíců

Bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H se připojuje přes Wi-Fi k soundbaru Denon DHT-S716H a poskytuje hluboké, poutavé basy, které můžete cítit i slyšet.


Bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H je ideálním společníkem pro soundbar Denon DHT-S716H a dalším kompatibilním produktům s HEOS, ke kterým se připojuje prostřednictvím sítě Wi-Fi. Díky jeho duálním 5,25" meničům, které jsou napájeny vysoce výkonným zesilovačem třídy D, získáte opravdu hluboké a silné basy. Algoritmy DSP vám poskytují optimalizovanou nízkofrekvenční odezvu v celém dynamickém rozsahu. Instalace je rychlá a snadná a nezpůsobí problémy ani méně zkušeným uživatelům. Stačí ho pouze zapojit do sítě a umístit kdekoliv v místnosti - vodorovně nebo svisle. S pomocí Denon DSW-1H během okamžiku obohatíte váš systém domácího kina a budete si moci užít nezapomenutelné zážitky při sledování filmů nebo hraní her. 

Subwoofer Denon DSW-1H

TIP: Přidejte subwoofer k Denon DHT-S716H a vytvořte systém domácího kina s konfigurací 3.1. Můžete přidat i dva reproduktory HEOS - např. HEOS 1 - jako zadní reproduktory a získat skutečný zážitek systému 5.1.


Parametry a specifikace

 

Subwoofer pro hluboké basy
Přidejte silné basy k soundbaru Denon DHT-S716H pro skutečně pohlcující zážitek
Jednoduché nastavení a instalace
Stačí zapojit subwoofer DSW-1H do elektrické zásuvky a poté prostřednictvím sítě Wi-Fi spárovat se soundbarem DHT-S716H
Speciální měniče pro lepší zvuk
Subwoofer využívá duální 5,25" měniče a sofistikované vysoce výkonné zesilení třídy D
Pokročilé ovládání přes aplikaci Snadno nastavitelná hlasitost, dolní propust a fáze (N / 180 °)
Bezdrátový prostorový zvuk DSW-1H lze kombinovat se soundbarem Denon DHT-S716H a dalšími vybranými produkty s vestavěnou technologií HEOS a přidat tak do vašeho systému domácího kina více plných basů

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
36 měsíců

Denon Home 150 – nejmodernější kompaktní multiroom reproduktor s Bluetooth, který umožňuje bezdrátové ozvučení celého vašeho domova.


Denon Home 150 je nejmodernější kompaktní multiroom reproduktor umožňující vytvoření bezdrátového zvukového systému v celé domácnosti. K dispozici je Wi-Fi, AirPlay2 i Bluetooth připojení - s jejich pomocí můžete přehrávat hudbu z nejoblíbenějších hudebních služeb.  Nechte se okouzlit  jeho zvukovým výkonem, který vychází z více jak 110 let zvukových inovací značky Denon.

Reproduktor Denon Home 150 byl zkonstruován tak, aby poskytoval úžasnou kvalitu zvuku. Za pomoci pokročilých zvukových komponentů, profesionálně vyladěného zpracování digitálního signálu a špičkových širokopásmových měničů je Denon Home 150 schopen reprodukovat nejčistší vysoké tóny i silné, hluboké basy.

Denon Home 150

I přes kompaktní rozměry přehraje Denon Home 150 veškerou vaši hudbu a nabídne přesně takový zvuk, jaký byste od Denonu očekávali. S Denon Home 150 máte celý hudební svět jako na dlani, protože všechny přední hudební streamingové služby jsou plně integrovány a připraveny k použití: Spotify Free a Premium, TIDAL, TuneIn, Deezer a mnoho dalších prostřednictvím připojení přes Wi-Fi, AirPlay 2 nebo Bluetooth. V závislosti na zdroji si můžete vychutnat zvuk s vysokým rozlišením: soubory 192 kHz / 24 bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8/5,6 MHz.

Můžete ho spárovat s dalším reproduktorem Denon Home 150 a vytvořit tak stereo pár, nebo využít další produkty kompatibilními s technologií HEOS a poslouchat hudbu po celé domácnosti. S integrovanou funkcí HEOS získáváte obrovské množství možností multiroom ozvučení. Je možné přehrávat v každé místnosti stejnou skladbu nebo zvolit různé skladby pro každou připojenou místnost zvlášť.

Denon Home 150

Na první pohled zaujme elegantním vzhledem a výjimečnými materiály, které byly použity na Denon Home 150. Díky své kompaktnosti perfektně splyne s vašim stylem a naplní tak vaše nejvyšší požadavky na vzhled. V horní části reproduktoru Denon Home 150 je k dispozici zcela inovovaný Hi-end dotekový senzor, který reaguje na přítomnost vaší ruky aktivací panelu. Pro snazší ovládání a kontrolu nad reproduktorem se rozsvítí kapacitní tlačítka. Mezi nimi jsou i tři tlačítka pro rychlou volbu (Quick select), které umožňují si uložit oblíbené stanice internetového rádia, abyste si je mohli kdykoliv spustit bez zdlouhavého vyhledávání.

Denon Home Series spolupracuje rovněž s nejnovějšími hlasovými asistenty. Použijte chytrý reproduktor nebo telefon a vyslovujte příkazy za pomoci Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri. Požádejte o přehrávání hudby, zvyšte hlasitost, přeskočte na další skladbu a mnohem více. Pro využívání hlasového ovládání pomocí služby Amazon Alexa stačí stáhnout balíček HEOS Home Entertainment skill přímo z aplikace Amazon Alexa a můžete si naplno začít užívat hlasové ovládání z jakéhokoli zařízení (prodává se zvlášť).*


 Konstrukce Mono reproduktor
 Vestavěné zesilovače třídy D 2x
 Měniče 1x 89mm woofer, 1x 25mm tweeter
 Funkce -Podpora zvuku s vysokým rozlišením
-USB vstup
-Analogový vstup
-Stereo párování
-Ovládání basů a výšek
 Ovládání -Senzor přiblížení
-3 tlačítka pro rychlý výběr
-Hlasitost +/-
-Přehrávání/Pauza
 Bezdrátové technologie HEOS, Wi-fi, AirPlay2, Bluetooth
 Další možnosti -Možnost stereo párování s druhým reproduktorem Home 150
-Možnost použití dvou reproduktorů Home 150 jako surround pro soundbar DHT-S716H
-Možnost připojení k subwooferu podporujícího technologii Heos
 Dostupné barvy Černá a bílá

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
36 měsíců

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: