Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
  • Set

Set domácího kina HOME SOUND BAR 550 + DSW-1H

35 980,00 Kč
S DPH

Nedostupné

Vyberte barvu v setu

  1. Tento produkt není na skladě.

Jeden z produktů již není k dispozici. Tento set nelze koupit

 

Až 5 let záruka

 

Vždy doručení zdarma

 

Bezplatné vrácení zboží

  1. Tento produkt není na skladě.

Obsah sestavy

Výkonný zvuk Denon Home z kompaktního soundbaru. Navržen tak, aby poskytoval 3D zvuk Denon z formátů Dolby ATMOS a DTS:X. Soundbar nabízí plnou kompatibilitu s ostatními produkty řady Denon Home a komponenty s vestavěnou technologií HEOS pro přehrávání hudby ve vysokém rozlišení po celé domácnosti.


DENON HOME SOUND BAR 550

Výkonný zvuk Denon Home z kompaktního soundbaru. Navržen tak, aby poskytoval 3D zvuk Denon z formátů Dolby ATMOS a DTS:X. Soundbar nabízí plnou kompatibilitu s ostatními produkty řady Denon Home a komponenty s vestavěnou technologií HEOS pro přehrávání hudby ve vysokém rozlišení po celé domácnosti.


NECHTE SE OBKLOPIT SKVĚLÝM ZVUKEM

Nechte se unést zvukem od lídra v oboru domácího kina. Vylepšete svůj zážitek ze sledování televize pomocí dekódování zvukové stopy Dolby Atmos a DTS:X z jediného, kompaktního zařízení. Zažijte působivý akustický výkon založený na 110 letech zvukové inovace.


VYSOKÝ VÝKON

Jako každý komponent Denon, i Denon Home Sound Bar 550 byl pečlivě navržen tak, aby poskytoval nejlepší kvalitu zvuku ve své třídě. S pokročilými akustickými řešeními, profesionálně vyladěným digitálním zpracováním signálu a vysoce kvalitními měniči nabízí tento soundbar vše, co potřebujete pro ohromující 3D prostorové efekty. Navíc nebude zabírat velice cenné místo pod vaším televizorem.


POHLCUJÍCÍ 3D ZVUK

Denon je dlouhá léta lídrem v oboru domácího kina, mj. díky svým zkušenostem se 3D prostorovým zvukem Dolby Atmos a DTS:X. Díky zpracování zvuku na úrovni kina prostřednictvím šesti měničů Denon Home Sound Bar 550 se sledování každého filmu stane obrovským zážitkem. Přidejte volitelné reproduktory Denon Home jako zadní prostorové reproduktory a dostanete se do opravdového centra dění.


SNADNÉ NASTAVENÍ A POUŽITÍ

Připojte soundbar k televizoru pomocí dodaného HDMI kabelu, zapojte jej do elektrické zásuvky a nastavte Denon Home Sound Bar 550 v domácí Wi-Fi síti přes aplikaci HEOS. A to je vše. Díky předprogramovaným dálkovým ovladačům většiny předních výrobců televizorů můžete soundbar snadno ovládat i pomocí dálkového ovladače televizoru.


VŠE, CO POTŘEBUJETE

Díky kompatibilitě s televizory 4K, Dolby Vision a HDR10 si můžete vychutnat sledování filmů v kinové kvalitě s vytříbeným kontrastem, všemi detaily a ohromující barvou a hloubkou. eARC (Enhanced Audio Return Channel) přijímá zvukové signály, včetně Dolby Atmos, přímo z vašeho televizoru. Skvělý zvuk domácího kina Denon, maximální kompatibilita.


TECHNOLOGIE HEOS BUILT-IN

S technologií HEOS Built-in může mít každá místnost ve vašem domě svůj vlastní zvuk. Spárujte další reproduktory Denon Home, soundbary, síťové přehrávače nebo AV přijímače s platformou HEOS a vyplňte celý svůj domov skvělou hudbou pomocí domácí sítě. Díky platformě HEOS Built-in získáte nejrůznější výhody systému multiroom.


NEOMEZENÝ STREAMING HUDBY

Všechny přední hudební služby jsou plně integrovány: Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer a mnoho dalšího, a to přes Wi-Fi, AirPlay 2 nebo Bluetooth. Užijte si svou osobní hudební sbírku - dokonce i ve vysokém rozlišení, včetně souborů 192 kHz / 24 bit FLAC, WAV, ALAC a DSD 2,8 / 5,6 MHz.


NOVÝ ROZMĚR ZÁŽITKŮ

Je možné spárovat Denon Home 150*, 250* nebo 350* (nebo jakýkoli reproduktor HEOS*) jako zadní efektové reproduktory, které spoluvytvoří dynamický obklopující prostorový zvuk Denon. Pokud potřebujete v domácím kině ještě více basů, připojte bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H.


Technické specifikace:

Systém měničů: 2x výškový měnič 19 mm, 4x širokopásmový měnič 55 mm, 3x pasivní radiátor 50 x 90 mm.
Hudební streamingové služby: Aplikace HEOS vám umožňuje vybrat si z populárních hudebních streamingových služeb, jako jsou např. Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TuneIn Internet Radio, TIDAL, Deezer a mnoho dalších.
Stanice internetového rádia:: Vyberte si svou oblíbenou stanici internetového rádia z celého světa.
Podpora úložiště USB: Denon Home Sound Bar 550 podporuje úložiště USB prostřednictvím vestavěného portu USB. Hudební obsah na jednotce USB lze přehrávat lokálně nebo na kterémkoli přehrávači HEOS ve vaší síti.
Připojení: 4K HDMI 1x IN / 1x OUT s eARC, 1x digitální optický, USB port pro přímé připojení hudebního uložiště, 3,5 mm AUX vstup
Bezdrátové připojení: Rychlé a snadné připojení k bezdrátové síti. Denon Home Sound Bar 550 podporuje nejnovější standardy 802.11 (včetně dvoupásmového připojení „N“, „AC“) pro nejspolehlivější připojení k vaší domácí síti.
Bluetooth: Verze 3.0
HEOS Built-in: Užijte si svou oblíbenou hudbu po celé domácnosti.
Kabelové připojení: Připojte se k domácímu systému LAN pomocí kabelového portu LAN RJ-45


* Kompatibilita s reproduktory Denon Home nebo HEOS bude dostupná s aktualizací U26, která je plánována na konec dubna 2021.


Bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H se připojuje přes Wi-Fi k soundbaru Denon DHT-S716H a poskytuje hluboké, poutavé basy, které můžete cítit i slyšet.


Bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H je ideálním společníkem pro soundbar Denon DHT-S716H a dalším kompatibilním produktům s HEOS, ke kterým se připojuje prostřednictvím sítě Wi-Fi. Díky jeho duálním 5,25" meničům, které jsou napájeny vysoce výkonným zesilovačem třídy D, získáte opravdu hluboké a silné basy. Algoritmy DSP vám poskytují optimalizovanou nízkofrekvenční odezvu v celém dynamickém rozsahu. Instalace je rychlá a snadná a nezpůsobí problémy ani méně zkušeným uživatelům. Stačí ho pouze zapojit do sítě a umístit kdekoliv v místnosti - vodorovně nebo svisle. S pomocí Denon DSW-1H během okamžiku obohatíte váš systém domácího kina a budete si moci užít nezapomenutelné zážitky při sledování filmů nebo hraní her. 

Subwoofer Denon DSW-1H

TIP: Přidejte subwoofer k Denon DHT-S716H a vytvořte systém domácího kina s konfigurací 3.1. Můžete přidat i dva reproduktory HEOS - např. HEOS 1 - jako zadní reproduktory a získat skutečný zážitek systému 5.1.


Parametry a specifikace

 

Subwoofer pro hluboké basy
Přidejte silné basy k soundbaru Denon DHT-S716H pro skutečně pohlcující zážitek
Jednoduché nastavení a instalace
Stačí zapojit subwoofer DSW-1H do elektrické zásuvky a poté prostřednictvím sítě Wi-Fi spárovat se soundbarem DHT-S716H
Speciální měniče pro lepší zvuk
Subwoofer využívá duální 5,25" měniče a sofistikované vysoce výkonné zesilení třídy D
Pokročilé ovládání přes aplikaci Snadno nastavitelná hlasitost, dolní propust a fáze (N / 180 °)
Bezdrátový prostorový zvuk DSW-1H lze kombinovat se soundbarem Denon DHT-S716H a dalšími vybranými produkty s vestavěnou technologií HEOS a přidat tak do vašeho systému domácího kina více plných basů

 

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
36 měsíců

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: