Nakupte v minimální hodnotě 4000 Kč a obdržíte Bluetooth reproduktor WIlson One xD za 10 Kč. Akční produkt bude automaticky přidán v košíku.
Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více
 • Set

Domácí kino 5.0: AVR-X1700H + OBERON 7/1/VOKAL

73 360,00 Kč
67 990,00 KčUšetříte 5 370,00 Kč
S DPH

Zobrazit historii cen

Lowest price in the last 30 days

Vyberte barvu v setu

Podlahová reprosoustava OBERON 7

Barva
 • Černá
 • Walnut
 • Light oak

Regálová reprosoustava OBERON 1

Barva
 • Černá
 • Walnut
 • Light oak

Centrální reprosoustava OBERON VOKAL

Barva
 • Černá
 • Walnut
 • Light oak

Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

 

Až 5 let záruka

 

Doprava zdarma od 1000 Kč

 

45 dní na vrácení zboží


AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H AV přijímač 7.2 HD s ALEXA, AIRPLAY i HEOS AVR-X1700H

Obsah sestavy

7.2 kanálový AV přijímač 8K Denon AVR-X1700H s výkonem 145 W na kanál podporuje nejnovější 3D zvukové formáty, včetně Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X ™. Je vybaven nejnovějšími specifikacemi HDMI, propustností 8K/60Hz nebo 4K/120Hz a pdoporou VRR, ALLM, Dolby Vision™, HDR10+a eARC. Díky HEOS® Built-in můžete bezdrátově streamovat hudbu ze služeb Spotify®, Amazon Music HD, TIDAL, Deezer a dalších. Nechybí ani hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.


AV přijímač 7.2 8K AVR-X1700H

7.2kanálový 8K AV přijímač s 3D zvukem, hlasovým ovládáním a HEOS® Built-in

Brilantní barvy - univerzální kompatibilita HDR10+ a dynamické HDR

AVR-X1700H podporuje video formát High Dynamic Range, HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision posouvá zážitek ze sledování na zcela novou úroveň díky úžasnému jasu, kontrastu a jedinečným barvám. HLG nabízí technologii HDR v běžném (pozemním) vysílání pro jasnější a čistší obraz. AVR-X1700H také podporuje HDR10+, který odesílá dynamická metadata do TV pro realističtější obraz, stejně jako Dynamic HDR. (Některé technologie nejsou k dispozici u všech televizorů.)

Plná podpora 3D zvuku

Plná podpora 3D zvuku s formáty Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X® a DTS Virtual: X™. Vytvořte prostorový systém 5.1.2 Dolby Atmos pomocí reproduktorů horní vrstvy Dolby Atmos nebo vyhrazených stropních reproduktorů pro dokonalý zážitek z domácího kina. DTS: X dává vašim filmům, hrám a hudbě realističnost, která se tradičnímu prostorovému zvuku 5.1 nevyrovná. Dolby Atmos Height Virtualization Technology a DTS Virtual:X poskytují pohlcující zvuk bez nutnosti instalace reproduktorů horní vrstvy a vytvářejí virtuální efekty v konfiguracích reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

Pokročilá 8K HDMI video sekce pro podporu různých formátů HDR

Pro dosažení nejlepší dostupné kvality obrazu je AVR-X1700H vybaven pokročilou sekcí HDMI (6 vstupů/1 výstup) se třemi 8K vstupy podporujícími přenos videa 8K/60Hz a 4K/120Hz se 40 Gb/s. Všechny vstupy HDMI disponují podvzorkováním 4:4:4 Pure Color, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D a BT.2020 pro výjimečnou kvalitu obrazu. Užijte si 8K upscaling a zpracování HDCP 2.3 pro přehrávání obsahu chráněného proti kopírování bez zábran.

SEZNAMTE SE S TECHNOLOGIÍ HEOS

Užijte si svou oblíbenou hudbu v jakékoli místnosti vašeho domova bezdrátově díky vestavěné technologii HEOS®. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou propojenou místnost. Nechybí ani spolupráce s asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, které poskytují špičkové hlasové ovládání pro veškerou vaši domácí zábavu. Připojte své reproduktory Denon Home a dopřejte si jedinečný zvukový zážitek v celé domácnosti. HEOS podporuje rovněž Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL a další.

KOMPATIBILITA S AMAZON ALEXA

Ovládejte AVR-X1700H bez použití rukou pomocí Amazon Alexa a vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepněte vstupy pro jiný přehrávač a další - „Just Ask“. Stáhněte si HEOS Home Entertainment Skill a aktivujte hlasové příkazy Amazon Alexa pro váš přijímač AVR-X1700H, zařízení HEOS a další vybrané produkty Denon. Vyžaduje aplikaci Alexa a Amazon Echo, Dot nebo ekvivalentní zařízení.

KOMPATIBILITA S GOOGLE ASSISTANT

Spusťte hudbu v aplikaci HEOS a poté požádejte Google Assistant o ovládání hlasitosti, spuštění a pozastavení přehrávání, přeskakování skladeb a další.

AIRPLAY 2 + HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ APPLE SIRI

Pomocí AirPlay 2 můžete bezdrátově streamovat hudbu od Apple do AV přijímače, nebo se spojit s jinými reproduktory kompatibilními s AirPlay a vyplnit váš domov hudbou. Streamujte zvuk ze svých oblíbených hudebních služeb, jako je Apple Music a Spotify, nebo sledujte filmy z YouTube a Netflix z jakéhokoli zařízení iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a poslouchejte dokonale synchronizovaný zvuk se zdroji AirPlay 2 ve svých reproduktorech. AirPlay 2 také podporuje multiroom zvuk - bezdrátově streamujte obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 současně s vylepšeným ukládáním zvuku pro plynulé přehrávání. AirPlay 2 vám poskytuje kontrolu a umožňuje seskupovat kompatibilní zvuková zařízení v aplikaci Apple Music nebo Home. AirPlay 2 používejte prostřednictvím aplikace nebo pomocí hlasových příkazů přes Siri.

DALŠÍ FUNKCE A VÝHODY

Nejnovější 8K přijímač nabízí mnoho dalších výhod, včetně funkce „Dual Speaker Presets“, která uživatelům umožňuje zapamatovat si a okamžitě přepínat mezi dvěma různými nastaveními reproduktorů a nastavením Audyssey. Dialog Enhancer vám umožňuje během okamžiku upravit úroveň dialogů tak, abyste nikdy nezmeškali jediné slovo. AVR-X1700H je vybaven rovněž Bluetooth audio vysílačem, který vám nabízí možnost vychutnat si váš oblíbený obsah prostřednictvím Bluetooth sluchátek nebo Bluetooth sluchátek a připojených reproduktorů současně.

SNADNÉ NASTAVENÍ

Průvodce nastavením AVR-X1700H poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak zařízení nastavit. Když připojíte svůj televizor k AVR-X1700H přes HDMI, na televizní obrazovce se objeví exkluzivní asistent nastavení Denon, který vás provede nastavením krok za krokem. Řada barevně označených reproduktorových konektorů je položena vodorovně, což usnadňuje uspořádání a připojení reproduktorových kabelů.

KOREKCE AKUSTIKY MÍSTNOSTI AUDYSSEY

AVR-X1700H je vybaven systémem měření akustiky Audyssey MultEQ XT. Díky přiloženému mikrofonu přesně analyzuje výstupní signál každého reproduktoru a optimalizuje každý kanál. Doplňková aplikace Audyssey MultEQ Editor (dostupná v prodeji) navíc umožňuje pokročilým uživatelům jít „pod pokličku“ a dále upravovat a přizpůsobovat zvukové prostředí.

VESTAVĚNÉ PŘIPOJENÍ BLUETOOTH A WI-FI

Srdce vaší bezdrátové sítě. Pro streamování přes Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 je Denon AVR-X1700H vybaven pokročilým vysílacím systémem se dvěma anténami pro spolehlivé streamování i v přeplněném městském prostředí. Užijte si bezdrátový poslech svého oblíbeného zvukového obsahu ze svých chytrých zařízení.

Díky technologii HEOS můžete přehrávat stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte různé skladby pro každou připojenou místnost - volba je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant pro bezproblémové hlasové ovládání.

HEOS podporuje Spotify FREE a PREMIUM, Amazon Music HD, TuneIn, iHeart Radio, Sound Cloud, Tidal a další.

MÁTE KONTROLU

Lepší ovládání na dosah ruky. Bezplatná aplikace Denon AVR Remote pro systémy iOS a Android ještě více usnadňuje používání přijímače AVR -X1700H - upravte hlasitost, zapněte nebo vypněte zařízení, ztlumte hudbu, vyberte zdroj nebo přepněte na aplikaci HEOS pro bezdrátové streamování hudby. Stáhněte si již dnes do svého smartphonu aplikace Denon AVR Remote a HEOS. K dispozici pro iOS i Android.

K ovládání hudby použijte Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant.

ZVUK Z TELEVIZORA VE VŠECH ZÓNÁCH

Přehrávejte zvuk z televize ve všech zónách. Podporuje analogové i digitální audio připojení.

TLAČÍTKA QIUCK SELECTS PRO RYCHLOU ZMĚNU ZVUKOVÝCH NASTAVENÍ

Přední panel Denon AVR-X1700H je vybaven čtyřmi tlačítky rychlého výběru, která ukládají preferovaná nastavení zvuku pro každý zdroj. Přepínejte mezi zvukem TV, Blu-ray, přehrávači médií a dalšími funkcemi a AVR-X1700H přizpůsobí nastavení EQ vašim preferencím pro daný zdroj. Pro rychlejší ovládání použijte tlačítka na předním panelu nebo vyberte tlačítko Quick Selects na dálkovém ovladači AV přijímače. Nyní je k dispozici stereo režim pro všechny zóny, stačí stisknout tlačítko Quick Select.

POKROČILÉ ZPRACOVÁNÍ ZVUKU

Zažijte úžasnou kvalitu zvuku z hudby i filmů.

ZPRACOVÁNÍ DSP

Neuvěřitelná síla pro vaše hudební a filmové potřeby. AVR-X1700H je vybaven pokročilým čipem DSP (Digital Sound Processor) pro jedinečné zpracování. Díky čtyřjádrovému DSP schopnému více než miliardu výpočtů za sekundu zvládá AVR-X1700H nejnovější potřeby v oblasti videa, zvuku a zpracování.

MULTI-SOURCE, MULTIROOM

S AVR-X1700H si můžete v jedné místnosti vychutnat 7.2kanálový prostorový zvuk a v jiné samostatný zdroj nebo streaming hudby. Sledujte film v jedné místnosti, zatímco jiný člen rodiny může bez rušení poslouchat hudbu v jiné zóně. Využijte vnitřní zesilovače k ​​ovládání reproduktoru nebo využijte výhod výstupů zónového předzesilovače.

PŘEDNÍ USB PORT PRO ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM

Užijte si vynikající věrnost zvuku ze svých oblíbených zvukových stop ve vysokém rozlišení. AVR-X1700H s 32bitovým D/A převodníkem umožňuje dekódování zvuku ve vysokém rozlišení z mnoha bezztrátových typů souborů včetně ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit / 196kHz. Je také kompatibilní se soubory DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódování zvuku pro disky SACD). Přehrávání je možné z paměťových zařízení přes USB na předním panelu nebo prostřednictvím síťových zdrojů. AVR-X1700H podporuje také další populární typy souborů, jako jsou MP3 a WMA.

PHONO VSTUP PRO GRAMOFON / OBSLUHU VINYLOVÝCH DESEK

Téměř 50 let vyvíjí Denon gramofony a phono předzesilovače. Díky integrovanému phono vstupu vám AVR-X1700H umožňuje připojit gramofon a přehrávat vinylové desky. Užijte si svou sbírku desek s výjimečnou kvalitou a zvukem.

DUÁLNÍ VÝSTUPY PRO SUBWOOFER

Ponořte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. AVR-X1700H je vybaven dvěma výstupy pro subwoofer, které zaručují vyhlazení nízkých frekvencí a lepší rozptýlení. Neexistují žádné slyšitelné nerovnosti - pouze silné, místnost vyplňující basy.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI:

 • 7.2kanálový AV přijímač s 80 W na kanál: sedm výkonných zesilovačů pro klasický a dynamický zvukový zážitek Denon
 • Podpora Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X nebo DTS Virtual:X: vychutnejte si pohlcující trojrozměrný zvuk až do konfigurace 5.2.2
 • Rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz: díky podpoře nejnovějších standardů HDMI si můžete vychutnat obraz v kvalitě 8K ze zdrojových zařízení 8K. Tři 8K vstupy a jeden 8K výstup umožňují přenos v rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz. Na všech 6 vstupech HDMI je k dispozici převzorkování na 8K
 • Podpora nejnovějších formátů obrazu: podpora nejnovějších formátů HDR, včetně HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision a Dynamic HDR zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu z hlediska jasu, čistoty a kontrastu
 • Řešení pro hráče: díky rozlišení 4K / 120Hz, variabilní obnovovací frekvenci (VRR), automatickému režimu nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT) si můžete užít hru s úžasným obrazem, ostrostí a minimální latencí
 • Několikanásobně oceněný Denon Setup Assistant a grafické uživatelské rozhraní: Snadné, intuitivní nastavení a instalace
 • Hlasové ovládání Amazon Alexa a Apple Siri: pomocí svého hlasu můžete ovládat AVR-X1700H a internetové hudební služby
 • Platforma HEOS Built-in pro bezdrátové streamování hudby multiroom: přehrajte zvuk v jedné místnosti nebo vyplňte hudbou celý svůj domov
 • Kompatibilní se Smart TV: ovládejte Denon AVR-X1700H pomocí dálkového ovladače televizoru přes HDMI CEC
 • Podpora Enhanced Audio Return Channel (eARC): Přehrávejte nejnovější 3D zvukové formáty, jako je Dolby Atmos a DTS: X, ze zvuku z TV přes HDMI
 • Herní režim: Auto Low Latency Mode (ALLM) pro bezproblémové hraní (vyžaduje kompatibilní 4K displej a herní konzoli)
 • Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Deezer a další: streamujte hudbu bezdrátově a užívejte si nejoblíbenější hudební služby
 • Podpora formátů DSD s vysokým rozlišením (2,8 / 5,6 MHz), FLAC, ALAC a WAV: přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení pro nadšence Hi-Fi
 • Integrovaný phono vstup: přehrajte své milované vinyly
 • DSP procesor se čtyřmi 300MHz jádry: splňuje nejnovější požadavky na obraz, zvuk a zpracování
 • Režim All Zone TV Audio: přehrávání zvuku TV ve všech zónách
 • Kalibrační software Audyssey MultEQ XT: poskytuje dokonalé vyladění zvuku pro vaše jedinečné poslechové prostředí

Datový list

Záruka
24 měsíců
WiFi
Ano
Bluetooth
Ano
HDMI (vstupy)
7
Gramofonový vstup PHONO
Ano
Multiroom systém
Ano
Podporované rozlišení obrazu
Full HD 1080p
Podporované rozlišení obrazu
4K
Podporované rozlišení obrazu
8K

Největší OBERON v sérii - model DALI OBERON 7 - je volbou pro nejnáročnějšího milovníka zvuku. Systém podlahových reprosoustav OBERON 7 je navržený tak, aby dosáhl skvělého a nekompromisního výkonu. Je vybaven dvěma 7" nízkotónovými reproduktory, které využívají technologii SMC a poskytují středobasový výkon s podporou výškového měniče s ultralehkou měkkou kopulkou. Prostorná skříň z MDF zajišťuje dokonale hluboké basy a poskytuje zvuk, který dokáže naplnit i největší místnosti.

OBERON 7 dodává jemný, detailní, krásně vyvážený zvuk, který společnost DALI tak proslavil.

Co přináší série OBERON?

Série DALI OBERON stanovuje nové standardy pro cenově dostupné reprosoustavy. Jedná se o první reprosoustavy své třídy, které jsou vybaveny patentovanou technologií SMC (Soft Magnetic Compound) od společnosti DALI. Díky tomu je maximálně omezeno nelineární magnetické zkreslení, takže si můžete užít poslech vaší oblíbené hudby v zcela jedinečný způsob. Vybaveny jsou velikostí nadprůměrnými výškovými reproduktory a středobasovými reproduktory s širokým spektrem rozptylu. K dosažení takového rozptylu pomáhají zvolené materiály měničů, návrh křížení a konstrukční geometrie aplikovaná v celé této sérii. To zajišťuje skvěle integrovaný zvuk i při poslechu pod velkým úhlem mimo osu. Všechny reproduktory DALI jsou tedy navrženy tak, aby se nemusely natáčet přímo na posluchače – jejich zvuk si vás vždy najde sám. Dalším velkým plusem je výrazné snížení harmonického zkreslení a difrakce způsobující zkreslení frekvence.  Takzvanou třešínkou na dortu je jejich působivý dánský design. Součástí celé série DALI OBERON je kompaktní regálová reprosoustava, nástěnná reprosoustava, dva modely podlahových reprosoustav a reprosoustava centrální.

Patentovaná technologie SMC

Technologie SMC, neboli Soft Magnetic Compound, je založena na magnetických granulích se speciálním povlakem, které mají vysokou magnetickou a nízkou elektrickou vodivost. Jejich předností je to, že je lze tvarovat do libovolného tvaru. Díky použití disku SMC v magnetickém obvodu je výrazně sníženo mechanické zkreslení, díky čemuž na vás čeká větší potěšení z poslechu, uvolněný středový rozsah a překvapivé množství detailů.

Výškový reproduktor

Speciálně vyvinutý nový výškový reproduktor s ultralehkou, měkkou kopulkou o průměru 29 mm přináší větší šířku pásma v oblasti nižších frekvencí a je tak zajištěna optimální frekvenční naváznost výškového na středobasový reproduktor. Díky tomu je dosaženo velice dobře vyváženého a koherentní pásma vyšších středů. Membrána je vyrobena z ultralehké tkaniny s hmotností 0,060 mg na mm2, což je zhruba poloviční hmotnost než u používaných materiálů pro většinu kopulek výškových reproduktorů na trhu. Přední část výškového reproduktoru má mělký zvukovod a její návrh vychází z podobné geometrie, jaká byla použitá u výškových reproduktorů vyšších modelových řad Opticon a Rubicon. Tím jsou zajištěny ideální podmínky pro práci měkké kaloty výškového reproduktoru. Zvuk se vyznačuje nízkým zbarvením a širokým vyzařovacím úhlem.

Středobasový reproduktor

Stejně jako u ostatních reproduktorů značky DALI jsou reproduktory modelové řady OBERON navrženy tak, aby poskytovaly jemné středy a basy. Kužel středobasového měniče je vyroben z jemné papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny. Jedná se o spojeni s tuhou, lehkou strukturu, která má pozitivní vliv na pásmo středů i basy. Díky nízkoztrátovému zavěšení membrány je umožněna reprodukce hudby s vysokou přesností, kdy je slyšet opravdu każdy detail. Speciální technologie SMC použitá v magnetickém obvodu výrazně zlepšuje rovnoměrnost magnetického pole a snižuje mechanické zkreslení.

Moderní design a všestranné použití

Nový design předních mřížek se zaoblenými hranami dodává celé reproduktorové sérii OBERON vizuální lehkost a moderní design. DALI umožňuje jednoduchou integraci reprosoustav do každé místnosti vaší domácnosti, a to i díky tomu, že se díky širokému spektru rozptylu nemusejí reprosoustavy natáčet přímo na uživatele. Každý model reprosoustav je ideálně vhodný pro stereo poslech i domácí kino a je schopen zaplnit hudbou jakýkoliv interiér - od malé pracovny až po velké obývací pokoj. Výsledkem je vždy vysoce kvalitní zvuk. Modely ze série DALI OBERON jsou k dispozici jsou ve čtyřech provedeních - černém, bílém, tmavém ořechu a světlém dubu - a sladěny jsou s matným černým nebo bílým čelním panelem.


Parametry a specifikace

Typ 2pásmová reprosoustava
Frekvenční rozsah (±3 dB) 36 - 26 000 Hz
Citlivost (2,83 V/1 m) 88,5 dB
Nominální impedance 6 Ω
Maximální akustický tlak 110 dB
Doporučený výkon zesilovače 30 - 180 W
Dělící frekvence 2 300 Hz
Vysokotónový měnič 1x 29 mm měkká kopule
Nízkotónové měniče 2x 7"
Typ kontrukce Zadní bassreflex
Frekvence ladění Bassreflex 39,5 Hz
Vstupy pro připojení Single
Doporučené umístění Podlaha
Doporučená vzdálenost od stěny k zadní straně reproduktoru: 20 - 80 cm

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

Ultrakompaktní, ale s velkým zvukovým úderem, DALI OBERON 1 je dokonalým řešením pro menší místnosti nebo diskrétní konfigurace. Zhotoven je s novým 29mm výškovým měničem s měkkou kopulkou a 5¼" nízkotónovým meničem s membránou vyztuženou dřevěnými vlákny. Vyplňuje místnost s vylepšeným výrazným zvukem a nezáleží při tom, zde je umístěn na polici nebo namontovaný na zdi. Vybaven je patentovanými technologiemi DALI - takovými, jako je systém SMC s malým zkreslením - OBERON 1 je malý, ale dokonale provedený.

Co přináší série OBERON?

Série DALI OBERON stanovuje nové standardy pro cenově dostupné reprosoustavy. Jedná se o první reprosoustavy své třídy, které jsou vybaveny patentovanou technologií SMC (Soft Magnetic Compound) od společnosti DALI. Díky tomu je maximálně omezeno nelineární magnetické zkreslení, takže si můžete užít poslech vaší oblíbené hudby v zcela jedinečný způsob. Vybaveny jsou velikostí nadprůměrnými výškovými reproduktory a středobasovými reproduktory s širokým spektrem rozptylu. K dosažení takového rozptylu pomáhají zvolené materiály měničů, návrh křížení a konstrukční geometrie aplikovaná v celé této sérii. To zajišťuje skvěle integrovaný zvuk i při poslechu pod velkým úhlem mimo osu. Všechny reproduktory DALI jsou tedy navrženy tak, aby se nemusely natáčet přímo na posluchače – jejich zvuk si vás vždy najde sám. Dalším velkým plusem je výrazné snížení harmonického zkreslení a difrakce způsobující zkreslení frekvence.  Takzvanou třešínkou na dortu je jejich působivý dánský design. Součástí celé série DALI OBERON je kompaktní regálová reprosoustava, nástěnná reprosoustava, dva modely podlahových reprosoustav a reprosoustava centrální.

Patentovaná technologie SMC

Technologie SMC, neboli Soft Magnetic Compound, je založena na magnetických granulích se speciálním povlakem, které mají vysokou magnetickou a nízkou elektrickou vodivost. Jejich předností je to, že je lze tvarovat do libovolného tvaru. Díky použití disku SMC v magnetickém obvodu je výrazně sníženo mechanické zkreslení, díky čemuž na vás čeká větší potěšení z poslechu, uvolněný středový rozsah a překvapivé množství detailů.

Výškový reproduktor

Speciálně vyvinutý nový výškový reproduktor s ultralehkou, měkkou kopulkou o průměru 29 mm přináší větší šířku pásma v oblasti nižších frekvencí a je tak zajištěna optimální frekvenční naváznost výškového na středobasový reproduktor. Díky tomu je dosaženo velice dobře vyváženého a koherentní pásma vyšších středů. Membrána je vyrobena z ultralehké tkaniny s hmotností 0,060 mg na mm2, což je zhruba poloviční hmotnost než u používaných materiálů pro většinu kopulek výškových reproduktorů na trhu. Přední část výškového reproduktoru má mělký zvukovod a její návrh vychází z podobné geometrie, jaká byla použitá u výškových reproduktorů vyšších modelových řad Opticon a Rubicon. Tím jsou zajištěny ideální podmínky pro práci měkké kaloty výškového reproduktoru. Zvuk se vyznačuje nízkým zbarvením a širokým vyzařovacím úhlem.

Středobasový reproduktor

Stejně jako u ostatních reproduktorů značky DALI jsou reproduktory modelové řady OBERON navrženy tak, aby poskytovaly jemné středy a basy. Kužel středobasového měniče je vyroben z jemné papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny. Jedná se o spojeni s tuhou, lehkou strukturu, která má pozitivní vliv na pásmo středů i basy. Díky nízkoztrátovému zavěšení membrány je umožněna reprodukce hudby s vysokou přesností, kdy je slyšet opravdu każdy detail. Speciální technologie SMC použitá v magnetickém obvodu výrazně zlepšuje rovnoměrnost magnetického pole a snižuje mechanické zkreslení.

Moderní design a všestranné použití

Nový design předních mřížek se zaoblenými hranami dodává celé reproduktorové sérii OBERON vizuální lehkost a moderní design. DALI umožňuje jednoduchou integraci reprosoustav do každé místnosti vaší domácnosti, a to i díky tomu, že se díky širokému spektru rozptylu nemusejí reprosoustavy natáčet přímo na uživatele. Každý model reprosoustav je ideálně vhodný pro stereo poslech i domácí kino a je schopen zaplnit hudbou jakýkoliv interiér - od malé pracovny až po velké obývací pokoj. Výsledkem je vždy vysoce kvalitní zvuk. Modely ze série DALI OBERON jsou k dispozici jsou ve čtyřech provedeních - černém, bílém, tmavém ořechu a světlém dubu - a sladěny jsou s matným černým nebo bílým čelním panelem.


Parametry a specifikace

Typ 2pásmová reprosoustava
Frekvenční rozsah (±3 dB) 51 - 26 000 Hz
Citlivost (2,83 V/1 m) 86 dB
Nominální impedance 6 Ω
Maximální akustický tlak 106 dB
Doporučený výkon zesilovače 25 - 100 W
Dělící frekvence 2 800 Hz
Vysokotónový měnič 1x 29 mm měkká kopule
Nízkotónové měniče 1x 5¼"
Typ kontrukce Zadní bassreflex
Frekvence ladění Bassreflex 50 Hz
Vstupy pro připojení Single
Doporučené umístění Stojan/police
Doporučená vzdálenost od stěny k zadní straně reproduktoru: 1 - 50 cm

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců

Bijící srdce prostorového zvukového systému OBERON - centrální reprosoustava DALI OBERON VOKAL byla navržen tak, aby se bez potíží integrovala se všemi ostatními reproduktory v dosahu.

OBERON VOKAL, s jeho 29mm výškovým reproduktorem s ultralehkou měkkou kupolkou a dvěma 5¼" woofery, které jsou vyztuženy dřevěnými vlákny a založeny na technologii SMC, se může umístit buď přímo nad nebo pod obrazovkou televizoru a upgradovat tak jakoukoliv hudbu nebo filmový zvuk díky úžasně přesnému, čistému a detailnímu zvuku.

Co přináší série OBERON?

Série DALI OBERON stanovuje nové standardy pro cenově dostupné reprosoustavy. Jedná se o první reprosoustavy své třídy, které jsou vybaveny patentovanou technologií SMC (Soft Magnetic Compound) od společnosti DALI. Díky tomu je maximálně omezeno nelineární magnetické zkreslení, takže si můžete užít poslech vaší oblíbené hudby v zcela jedinečný způsob. Vybaveny jsou velikostí nadprůměrnými výškovými reproduktory a středobasovými reproduktory s širokým spektrem rozptylu. K dosažení takového rozptylu pomáhají zvolené materiály měničů, návrh křížení a konstrukční geometrie aplikovaná v celé této sérii. To zajišťuje skvěle integrovaný zvuk i při poslechu pod velkým úhlem mimo osu. Všechny reproduktory DALI jsou tedy navrženy tak, aby se nemusely natáčet přímo na posluchače – jejich zvuk si vás vždy najde sám. Dalším velkým plusem je výrazné snížení harmonického zkreslení a difrakce způsobující zkreslení frekvence.  Takzvanou třešínkou na dortu je jejich působivý dánský design. Součástí celé série DALI OBERON je kompaktní regálová reprosoustava, nástěnná reprosoustava, dva modely podlahových reprosoustav a reprosoustava centrální.

Patentovaná technologie SMC

Technologie SMC, neboli Soft Magnetic Compound, je založena na magnetických granulích se speciálním povlakem, které mají vysokou magnetickou a nízkou elektrickou vodivost. Jejich předností je to, že je lze tvarovat do libovolného tvaru. Díky použití disku SMC v magnetickém obvodu je výrazně sníženo mechanické zkreslení, díky čemuž na vás čeká větší potěšení z poslechu, uvolněný středový rozsah a překvapivé množství detailů.

Výškový reproduktor

Speciálně vyvinutý nový výškový reproduktor s ultralehkou, měkkou kopulkou o průměru 29 mm přináší větší šířku pásma v oblasti nižších frekvencí a je tak zajištěna optimální frekvenční naváznost výškového na středobasový reproduktor. Díky tomu je dosaženo velice dobře vyváženého a koherentní pásma vyšších středů. Membrána je vyrobena z ultralehké tkaniny s hmotností 0,060 mg na mm2, což je zhruba poloviční hmotnost než u používaných materiálů pro většinu kopulek výškových reproduktorů na trhu. Přední část výškového reproduktoru má mělký zvukovod a její návrh vychází z podobné geometrie, jaká byla použitá u výškových reproduktorů vyšších modelových řad Opticon a Rubicon. Tím jsou zajištěny ideální podmínky pro práci měkké kaloty výškového reproduktoru. Zvuk se vyznačuje nízkým zbarvením a širokým vyzařovacím úhlem.

Středobasový reproduktor

Stejně jako u ostatních reproduktorů značky DALI jsou reproduktory modelové řady OBERON navrženy tak, aby poskytovaly jemné středy a basy. Kužel středobasového měniče je vyroben z jemné papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny. Jedná se o spojeni s tuhou, lehkou strukturu, která má pozitivní vliv na pásmo středů i basy. Díky nízkoztrátovému zavěšení membrány je umožněna reprodukce hudby s vysokou přesností, kdy je slyšet opravdu każdy detail. Speciální technologie SMC použitá v magnetickém obvodu výrazně zlepšuje rovnoměrnost magnetického pole a snižuje mechanické zkreslení.

Moderní design a všestranné použití

Nový design předních mřížek se zaoblenými hranami dodává celé reproduktorové sérii OBERON vizuální lehkost a moderní design. DALI umožňuje jednoduchou integraci reprosoustav do každé místnosti vaší domácnosti, a to i díky tomu, že se díky širokému spektru rozptylu nemusejí reprosoustavy natáčet přímo na uživatele. Každý model reprosoustav je ideálně vhodný pro stereo poslech i domácí kino a je schopen zaplnit hudbou jakýkoliv interiér - od malé pracovny až po velké obývací pokoj. Výsledkem je vždy vysoce kvalitní zvuk. Modely ze série DALI OBERON jsou k dispozici jsou ve čtyřech provedeních - černém, bílém, tmavém ořechu a světlém dubu - a sladěny jsou s matným černým nebo bílým čelním panelem.


Parametry a specifikace

Typ 2pásmová reprosoustava
Frekvenční rozsah (±3 dB) 47 - 26 000 Hz
Citlivost (2,83 V/1 m) 89,5 dB
Nominální impedance 4 Ω
Maximální akustický tlak 109 dB
Doporučený výkon zesilovače 25 - 150 W
Dělící frekvence 2 600 Hz
Vysokotónový měnič 1x 29 mm měkká kopule
Nízkotónové měniče 2x 5¼"
Typ kontrukce Zadní bassreflex
Frekvence ladění Bassreflex 46 Hz
Vstupy pro připojení Single
Doporučené umístění Police
Doporučená vzdálenost od stěny k zadní straně reproduktoru: 0 - 50 cm

Datový list

Záruka
24 měsíců
Prodloužená záruka
60 měsíců
Číst více

10 dalších výrobků ve stejné kategorii: