Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Podlahová reprosoustava CHORA 816

   FOCAL

   16 495,00 Kč
   S DPH

   Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

   Barva
   Množství


    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   Bezplatné vrácení zboží

   Focal Chora 816 je dvouapůlpásmová podlahová reprosoustava, která se skvěle hodí nejen pro různé konfigurace domácího kina, ale i pro stereo poslech. Vybavena je exkluzivní membránou Slatefiber, která byla  vyvinuta a vyrobena společností Focal ve Francii. Reproduktorové měniče poskytují vyvážené, přesné středy a dokonale členěné basy, které jsou navíc podpořeny aerodynamickým předním portem. Vychutnat si tak můžete prosotrný, plný a bohatý zvuk. 

   Focal Chora 816 Focal Chora 816 Focal Chora 816

   Podlahové reprosoustavy Focal Chora 816 jsou ideální pro větší místnosti do 30 m2. Zhotoveny jsou ve třech barevných provedeních a se svým elegantním, moderním designem se snadno přizpůsobí interiéru. Tento model je umístěn na nakloněném stojanu, který poskytuje optimální zvukovou scénu namířenou více na posluchače. Břidlicová barva membrány Slatefiber dodává finální rafinovaný vzhled. K dipozici je rovněž zaoblená magnetická krycí mřížka.  

   Systém domácího kina

   Pro zajištění nejlepšího systému domácího kina je možné využít různé konfigurace reprosoustav ze série Chora doplněné o další produkty značky Focal. Vyzkoušejte domácí kino Chora složené z dvou předních podlahových reprosoustav Chora 826-D (případně Chora 826, Chora 816), centrální reprosoustavy Chora Center a dvou efektových reprosoustav Chora Surround nebo Chora 806. Pro milovníky basu doporučujeme přidat do systému jeden z následujících subwooferů: Sub 1000F, Sub Air nebo Sub 600P (model dostupný od dubna 2020).

   O sérii Chora

   Společnost Focal vytvořila sérii reprosoustav Chora, aby se vysoce kvalitní zvuk dostal k co nejširšímu okruhu posluchačů. Reprosoustavy jsou vyráběny podle všech standardů značky Focal a využívají rovněž nejmodernějších technologií. Chora v sobě integrují měniče vyráběné ve Francii a jejich chloubou je břidlicová membrána Slatefiber. Vše je výsledkem 40 let akustického výzkumu společnosti Focal. Aby byla splněna očekávání z reprodukce zvuku a estetiky, byla pozornost věnována opravdu každému detailu.


   Parametry a specifikace

    

   Typ 2,5pásmová podlahová reprosoustava
   Měniče 1x 6½" (16,5 cm) basový z břidlicového vlákna, 1x 6½" (16,5 cm) středobasový z břidlicového vlákna, 1x 1" (25mm) TNF Al/Mg invertovaný výškový reproduktor
   Citlivost (2,83 V / 1 m) 89,5 dB
   Frekvenční rozsah (± 3 dB) 50 Hz - 28 kHz
   Nízkofrekvenční bod (-6 dB) 45 Hz
   Nominální impedance 8 Ω
   Minimální impedance 4 Ω
   Doporučený výkon zesilovače 40 - 200 W
   Dělící frekvence  270 Hz - 2700 Hz

    

   FOCAL
   CHORA816BLACK

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců

   Specifická označení produktů

   ean13
   3544059691385

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: