Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Bezdrátová sluchátka LIFE NOTE

   SOUNDCORE

   1 999,00 Kč
   S DPH
   Množství

   Skladem

   Sluchátka Soundcore Life Note vám poskytují 7 hodin poslechu na jedno nabití a až 40 hodin díky nabíjecímu pouzdru. Pokud jste ve spěchu, stačí 10 minut nabíjení a získate až 1 hodinu přehrávání.

   Upozornění: Odeslání do 2-5 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Vždy doručení zdarma

    

   14 dní na vrácení zboží

   Až 40 hodin poslechu

   Sluchátka Soundcore Life Note nabízejí dlouhou výdrž baterie, kterou navíc prodlužuje bezdrátové přenosné nabíjecí pouzdro. K dispozici máte 7 hodin poslechu na jedno nabití a celkem až 40 hodin díky nabíjecímu pouzdru. Pokud jste ve spěchu, stačí 10 minut nabíjení a získate až 1 hodinu přehrávání.


   Úžasný zvuk

   Grafenové měniče Life Note oscilují velice přesné, takže pro vaši hudbu poskytují širší zvukovou scénu a výjimečnou přesnost a čistotu v celém frekvenčním rozsahu. Basy jsou dále posíleny až o 43% díky jedinečné technologii BassUp, která analyzuje nízké frekvence v reálném čase a okamžitě je zesiluje. aptX audio umožňuje streamovat hudbu v podobné kvalitě zvuku jako u CD, a to díky bezztrátovému přenosu mezi zařízením a bezdrátovými sluchátky.


   4 mikrofony pro křišťálově čisté hovory

   Každé sluchátko má dva mikrofony s redukcí hluku a integrovanou technologií cVc 8.0 pro vynikající vylepšení hlasu a potlačení šumu v pozadí. Tím je zajištěno, že váš hlas bude jasně slyšet na druhém konci, a to bez zkreslení.


   Voděodolná sluchátka

   Bezdrátová sluchátka do uší Soundcore Life Note mají stupeň krytí IPX5 pro ochranu proti kapalinám. Voděodolná konstrukce vám umožní pokračovat v konverzaci a přehrávat hudbu i za nepříznivého počasí.


   Párování jedním krokem

   Díky patentované technologii PUSH AND GO je značně zjednodušen proces konfigurace, takže když vyjmete bezdrátová sluchátka z nabíjecího pouzdra, automaticky se připojí k poslednímu spárovanému zařízení.


   SOUNDCORE
   LIFE NOTE BLACK
   0848061061109

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Bluetooth
   Ano
   Typ sluchátek
   Do uší
   Typ připojení
   Bezdrátová
   Mikrofon
   Ano

   Specifická označení produktů


   Číst více

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: