Používáním našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Podmínky pro ukládání nebo přístup k souborům cookies můžete nastavit v prohlížeči. Přečíst více

   Podlahový reproduktor EXCLUSIVE LINE EL-8

   WILSON

   14 995,00 Kč

   Cena za položku

   S DPH

   Zobrazit historii cen

   Barva
   Množství

   Skladem

   Minimální množství produktu pro objednávku je 2.

   WILSON EXCLUSIVE LINE 8 jsou mimořádně elegantní a moderní reproduktory. Štíhlá skříň, luxusní černý klavírní lak a pečlivé zpracování z nich učiní ozdobu elegantního obývacího pokoje i poslechové místnosti.

   Upozornění: Odeslání do 2-7 pracovních dní

    

   Až 5 let záruka

    

   Doprava zdarma od 1000 Kč

    

   45 dní na vrácení zboží

   Wilson Exclusive Line EL-8 představují mimořádně elegantní a moderní sadu reproduktorů, která zaujme svým zvukem i designem. Řešení použitá v tomto modelu činí reprodukovanou hudbu velmi realistickou a autentickou. Svými vlastnostmi se mohou rovnat konkurenci z mnohem vyšší cenové kategorie.

   Model Exclusive Line EL-8 je charakteristický vysokou muzikálností. O realistický projev se starají dva středo-/nízkotónové měniče v kombinaci s vysokotónovým měničem s měkkou kopulkou. Výsledkem spolupráce jednotlivých měničů jsou opravdu hluboké a silné basy, extrémně rychlé a podrobné středy a přesně vyladěné vysoké frekvence. Prostorná a dostatečně hluboká zvuková scéna se zdá být bez hranic, jakoby přesahovala stěny místnosti. Poslucháč si užívá precizní stereofonii a zážitek z hudby mu nekazí žádná zkreslení. Při porovnatelných akustických podmínkách si můžeme být jisti, že tyto reproduktory budou znít lépe než podobné konkurenční modely.

   reproduktory Wilson Exclusive Line EL-8

   Důležitou roli hraje návrh konstrukce. Kvalita zpracování reproduktorů a vnější povrchová úprava je na nejvyšší úrovni. Díky pevné skříni a stabilní základně jsou prakticky eliminovány veškeré rezonance. Na nejvyšší úrovni je i povrchová úprava. Díky štíhlým skříním, luxusnímu černému klavírnímu laku a pečlivému zpracování se pár reproduktorů Wilson Exclusive Line EL-8 stane ozdobu elegantního obývacího pokoje i poslechové místnosti. Skvěle se hodí do větších místností i tam, kde je méně prostoru a je nutné je umístit blíže ke stěně.

   Wilson Exclusive Line EL-8 je univerzální model, který ocení zejména lidé, kteří rádi mění hudební žánry a hledají takové reproduktory, které budou dokonale odpovídat jejich různorodým preferencím. Při spolupráci s dobrým zesilovačem a prakticky jakýmkoli zdrojem získáte kvalitu zvuku na úrovni reproduktorů mnohem vyšší třídy. 


   Parametry a specifikace

   Frekvenční rozsah (±3 dB)  40 – 20 000 Hz 
   Citlivost (2,83 V / 1 m)  90 dB 
   Impedance  4-8 ohmů
   Maximální akustický tlak (SPL)  108 dB 
   Doporučený výkon zesilovače  40-150 W 
   Dělící frekvence 2 400 Hz 
   Vysokotónový měnič  1" (25 mm), měkká kopulka 
   Středo-/nízkotónové měniče: 2x 6″ (165 mm) s pěnovým fázovým korektorem
   Typ ozvučnice Bass-Reflex 
   Reproduktorové terminály  Banánkové
   Rozměry skříně  985 x 195 x 295 mm (V x Š x H)
   Provedení černý lak, vysoký lesk 
   Hmotnost  13,9 kg

    

   WILSON
   EL-8 WHITE
   5903402873843
   5903402873874

   195 mm
   985 mm
   295 mm

   14 kg

   Datový list

   Záruka
   24 měsíců
   Prodloužená záruka
   60 měsíců

   Číst více

   Mohlo by se vám také líbit

   Zákazníci, kteří koupili tento produkt, si také zakoupili:

   10 dalších výrobků ve stejné kategorii: