Přijímač domácího kina 9.4 s 8K Denon AVC-X4800H
   Přijímač domácího kina 9.4 s 8K Denon AVC-X4800H

   Přijímač domácího kina 9.4 s 8K Denon AVC-X4800H

   59 990,00 Kč
   Včetně DPH
   Odeslání do 2-4 pracovních dní
   Barva :
   Množství :

   Skladem

   Výkonný AVC-X4800H, navržený a vyrobený v Japonsku, nabízí 9,4 kanálů zesílení. Díky podpoře Dolby Atmos a DTS:X a také IMAX Enhanced a Auro-3D vyplní AVC-X4800H větší prostory úchvatným 3D zvukem. S technologií HEOS® Built-In můžete bezdrátově streamovat svou oblíbenou hudbu do více místností.

   Upozornění: Odeslání do 2-4 pracovních dní

   • Až 5 let zárukaAž 5 let záruka
   • Doprava zdarma od 1000 KčDoprava zdarma od 1000 Kč
   • 45 dní na vrácení zboží45 dní na vrácení zboží

   Dolby Atmos

   S Dolby Atmos pocítíte každý rozměr zvuku. Upgradujte své domácí kino pomocí konfigurace reproduktorů 5.4.4 a získejte plně pohlcující 3D zvukový zážitek z obsahu Dolby Atmos. Upmixer Dolby Surround zapojí všechny reproduktory a vytvoří 3D zvukový zážitek i ze staršího obsahu. Technologie Dolby Atmos Height Virtualization vám přinese zážitek z horní vrstvy zvuku i bez nainstalovaných stropních reproduktorů. Vychutnat si můžete rovněž hudební skladby Dolby Atmos dostupné z Apple Music, Amazon HD, TIDAL nebo kompatibilního streamovacího zařízení.

   DTS:X

   Zvukový obsah DTS:X umístí zvuk tam, kde se přirozeně vyskytuje v prostoru, a vytváří realistický, vícerozměrný zvuk. Upmixer DTS Neural:X poskytuje lepší ponoření a vyšší realističnost pro starší obsah. DTS Virtual:X poskytuje pohlcující zvuk bez kanálů horní vrstvy a vytváří virtuální efekty v konfiguraci reproduktorů 7.1, 5.1 nebo 2.1.

   IMAX Enhanced

   Získejte dokonalý zážitek z domácí zábavy s IMAX Enhanced, nejnovější technologií od DTS, která nastavuje nový standard pro zobrazování, zvuk a čistotu domácího kina. Sledujte výraznější a jasnější obraz. Zažijte pohlcující zvuk a vychutnejte si prémiový obsah digitálně remasterovaný společností IMAX. Zážitek IMAX Enhanced si můžete vychutnat počínaje konfigurací reproduktorů 5.1.4. Je rovněž vyžadován televizor nebo projektor kompatibilní s IMAX Enhanced.

   Auro 3D

   Auro-3D posouvá zážitek z domácího kina na úžasnou novou úroveň, přináší vzrušení z 3D zvuku v hudbě, hrách, televizních programech a filmech, čímž vás uvede do světa realistického zvuku. Proměňte svou stávající audiovizuální sbírku na Auro-3D zážitek s Auro-Matic upmix engine.

   360 Reality Audio

   Ponořte se do zvuku tak skutečného, ​​jako byste byli na živém koncertě nebo v nahrávacím studiu s umělcem. Díky 360 Reality Audio nebyla hudba nikdy tak opravdová. Vybrané AV komponenty Denon mohou přehrávat 360 Reality Audio, když připojíte zařízení Google Chromecast k AV receiveru přes HDMI. Streamování obsahu 360 Reality Audio z hudebních streamovacích služeb momentálně není k dispozici. Další aktualizace již brzy!

   Připojení HDMI s ARC/eARC

   Podpora nejnovější technologie na všech vstupech a výstupech HDMI. ARC (Audio Return Channel) nebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usnadňují přehrávání zvuku z televizoru přes AV přijímač pomocí jediného HDMI kabelu. eARC poskytuje HD a 3D přenos zvuku, jako je Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio a Dolby Atmos, zatímco ARC je omezeno na běžné zvukové formáty 5.1 nebo PCM.

   8K / HDCP 2.3

   Užijte si nedotčenou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru s rozlišením 8K. Podporuje rozlišení 8K i upscaling obsahu 4K na 8K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, který vám poskytuje klid při přehrávání obsahu chráněného proti kopírování.

   Dokonalé barvy s HDR 10+

   Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), stejně jako Dynamic HDR a HDR10+ pass-through. HLG nabízí technologii HDR v přehrávaném obsahu. Dynamic HDR i HDR10+ využívají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel při změně na obrazovce.

   Dolby Vision

   Kompatibilita s Dolby Vision vám umožňuje vychutnat si obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru. Dolby Vision je úžasná HDR zobrazovací technologie, která na vaši obrazovku přináší úžasné barvy, kontrast a jas.

   Hry nové generace

   Podpora variabilní obnovovací frekvence (VRR), rychlého přenosu framů (QFT) a automatického režimu nízké latence (ALLM) zajišťují plynulé hraní bez zpoždění při spárování s kompatibilními herními konzolemi.

   Technologie HEOS Built-in

   Díky technologii HEOS® Built-in může váš AV přijímač bezdrátově streamovat hudbu do kompatibilních komponent HEOS z různých hudebních streamovacích služeb. Uživatelé si také mohou vychutnat svou oblíbenou hudbu bezdrátově v jakékoli místnosti v domácnosti. Přehrajte stejnou skladbu v každé místnosti nebo vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost zvlášť prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a ovládejte je pomocí aplikace HEOS.

   Zvuk ve vysokém rozlišení přes USB vstup

   Objevte neuvěřitelnou věrnost zvukových stop ve vysokém rozlišení a vychutnejte si hudbu tak, jak ji zamýšlel umělec. Přední port USB podporuje přehrávání zvuku až do 24 bit / 192 kHz z úložných zařízení USB. Podporované audio formáty jsou MP3, WMA, WAV, MPEG-4 / AAC, FLAC a ALAC.

   Asistent pro nastavení Denon

   Oceňovaný Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a jasné pokyny, jak začít zařízení používat. Jednoduše připojte AV zesilovač k televizoru a podle pokynů na obrazovce připojte reproduktory, proveďte kalibraci pomocí Audyssey a připojte zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí AV zesilovač po připojení automaticky přejmenuje vstupy HDMI. Můžete je také pojmenovat ručně.

   Prémiová sada Audyssey s technologií korekce prostorové akustiky

   AV zesilovače Denon používají sadu softwaru Audyssey pro jednoduché a přesné nastavení a kalibraci. Pomocí dodávaného měřicího mikrofonu Audyssey změří všechny reproduktory ve vašem domácím kině a vyladí AV zesilovač tak, aby poskytoval co nejplynulejší a nejoptimálnější celkový poslech ve vaší místnosti. Tento AV zesilovač podporuje technologii prostorové korekce Audyssey MultEQ XT32. Dalšími podporovanými funkcemi Audyssey jsou Dynamic EQ a Dynamic Volume.

   Aplikace Audyssey MultEQ Editor

   Pomocí volitelné aplikace Audyssey MultEQ Editor můžete zobrazit a upravit nastavení pro jemné doladění – což vám umožní doladit zvuk podle konkrétní situace ve vaší místnosti a přizpůsobit zvuk vašim potřebám a preferencím. S touto všestrannou aplikací můžete využít plný výkon Audyssey MultEQ XT32 k úplné kontrole zvuku vašeho domácího kina. Aplikaci lze zakoupit v obchodech iOS a Google Play.

   11 kanálové zpracování, 9 kanálové zesílení

   9kanálové zesílení neznamená konec možností. S externím 2kanálovým zesilovačem, který lze přiřadit k přednímu, levému a pravému kanálu nebo dvojici výškových kanálů, můžete vytvořit 11kanálové nastavení reproduktorů, jako je 7.1.4 pro ještě větší flexibilitu a neuvěřitelně prostorový zvuk.

   Výstupy a nastavení subwooferu

   Zahalte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. Implementovány jsou čtyři výstupy pro subwoofer, aby byl zajištěn lepší rozptyl nízkých frekvencí. Čekají na vás pouze silné basy vyplňující místnost. Pokud jsou připojeny více než dva subwoofery, upravte nastavení subwooferu podle svých preferencí. Chcete-li basy rozložit rovnoměrně, vyberte možnost „Standard“. Pokud chcete více směrových basů hladce integrovaných do reproduktorového kanálu nejblíže každému subwooferu v místnosti, vyberte možnost „Directional“.

   Režim předzesilovače

   Váš AV zesilovač Denon může fungovat jako dokonalý AV předzesilovač s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače poskytuje čistší signálovou cestu a vyšší úroveň tolerance odpojením interních zesilovačů. Přidejte flexibilitu díky možnosti odpojování vybraných kanálů reproduktorů, abyste mohli použít zesílení zabudované v AV receiveru k řízení kritických kanálů, abyste získali jasnější signálovou cestu pro kanály poháněné externím zesílením .

   Možnost upgradu Dirac Live

   Interakce mezi vaším zvukovým systémem a fyzickým uspořádáním vašeho pokoje má obrovský dopad na kvalitu zvuku. DiracLiveR Room Correction (k dispozici během roku 2023) využívá nejmodernější, patentované algoritmy k analýze a digitálnímu snížení dopadu místnosti a zvýšení výkonu reproduktorů. Vybrané AV přijímače Denon podporují funkci Dirac Live Upgradability. Pro odemknutí této funkce je potřeba si zakoupit licenční klíč Dirac Live. Pro více informací navštivte dirac.com/denon/. Funkce bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace systémového softwaru.

   Technické informace:

   Počet zesilovačů 9
   Výkon 125 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,05 % 2ch Drive)
   165 W na kanál (6 ohmů, 1 kHz, 0.7 % 2ch Drive)
   200 W na kanál (6 ohmů, 1 kHz, 1 % 1ch Drive)
   Výstupní konektory 4 – 16 ohmů
   Automatické nastavení reproduktorů pomocí mikrofonu Audyssey MultEQ XT32, Dirac Live (upgrade)
   Přední displej 2řádkový FLD
   Jazyky grafického uživatelského rozhraní 9
   HDMI vstupy / výstupy 7 / 3
   Analogové vstupy 6
   Phono (MM) vstup ano
   Digitální vstupy: optický 2x, koaxiální 2x
   Multiroom výstup analogový 2x
   Vícekanálový Pre-Out ano (11.4)
   Výstupy pro subwoofer 4 (nezávislé)
   Počet reproduktorových terminálů: 11
   Reproduktor A/B Přiřaditelné
   Režim Bi-Amp Přiřaditelné
   Multiroom reproduktorový terminál Přiřaditelné
   Dálkové ovládání RC-1252
   Spotřeba energie 710 W
   Spotřeba energie Žádný zvuk (ECO zapnuto/vypnuto) 65 W / 110 W
   Spotřeba v pohotovostním režimu 0,1 W
   Spotřeba v pohotovostním režimu CEC 0,5 W
   Spotřeba sítě v pohotovostním režimu méně než 2 W
   Rozměry (včetně antén): 434 (Š) x 236 (V) x 389 (H) mm
   Hmotnost 13,4 Kg

   DENON
   AVCX4800HBKE2

   Specifická označení produktů

   ean13
   0747192138363
   Číst více

   10 další zlevněné produkty v kategorii: